„Wszystko, co musisz zrobić, to się zachowywać, a obiecuję, że sobie z tym poradzisz”, szepcze jej do ucha. Nachyla się nad nią tak blisko, że może wyczuć jego męski zapach. Zamyka okiennice, serce wali jej w piersi.

Jego usta otwierają się i zamykają na jednej z jej piersi. Jej sutek twardnieje, gdy jest zaciśnięty między jego zębami. Kiedy puszcza, lśni od jego śliny.

Jej biodra poruszają się w sposób sugerujący, że coś w niej ożywa. Coś, co trzeba uwolnić.

Rozpina suwak jej spódnicy i wkrótce kładzie ją w samych majteczkach z różowej koronki. Używając swoich ramion, podważa jej nogi i opiera głowę na jej miednicy. Z zamkniętymi oczami wdycha jej aromat.

Wije się pod jego ciężarem z pożądania, a potem wzdycha, zrzekając się wszelkiej kontroli nad swoim ciałem.

Palcem odgarnia koronkę pokrywającą jej wzgórek łonowy. Z jej wyraźnie rozciągniętymi majtkami, drugą ręką wygładza wilgoć na jej zewnętrznych ustach. Pobiera szybką próbkę, dotykając językiem jej łechtaczki i wysyłając dreszcze po jej ciele.

Z silnym szarpnięciem ściska jej majtki w pięści, odciągając i odciągając bieliznę od jej ciała. Jeszcze jeden ruch i majtki zostają zredukowane do poszarpanego bałaganu na podłodze. Jego prawa ręka chwyta ją za lewą kostkę. Nagle unosi jej nogę w powietrze i bierze jej cipkę do ust.

Jej plecy wyginają się w łuk, gdy jego język wchodzi w nią. W trakcie bójki udaje jej się uwolnić ręce zza pleców. Chwyta go za głowę, trzymając go między udami.

Zważa na jej gest, pozostając na miejscu. Jego język przesuwa się wokół jej łechtaczki, co jakiś czas wypuszczając stwardniały pączek, który obejmuje resztę jej sromu. Przyciąga go jeszcze bliżej. Wciska kciuk w jej cipkę i doprowadza ją do orgazmu.

Rozluźnia swój uścisk na tyle, że udaje mu się się od niej odsunąć. Podziwiając ją w tym stanie po orgazmie, ma nadzieję, że nie wyczerpał jej zbyt szybko.

Jej klatka piersiowa unosi się, a biodra wirują. Całe jej ciało ożywione jego językiem.

„To była darmowa gra. Pozostałym nie da się tak łatwo – mówi, okrążając nogę łóżka. Przewraca się na brzuch, starając się podążać za dźwiękiem, jak zdejmuje ubranie.

Jego kutas wybrzusza się przed nią.

Jej próba podciągnięcia się na ręce i kolana zostaje udaremniona przez jego silną dłoń, która wytrąca ją z równowagi. Spoczywa na plecach. Jej głowa zwisa z krawędzi łóżka.

„Otwórz usta” – rozkazuje…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *