Kiedy zaczęła odpychać i wirować na zatyczce, umieścił tylną część zatyczki na swoim ciele tuż nad jego teraz spuchniętym do granic penisem. Tam i z powrotem, do środka i dalej, gdy się poruszała. Paulina była zachwycona tym, że wiedziała, że ​​Adrian przygląda się jej „pieprzeniu” zatyczki analnej. Głębiej i głębiej szybko zdała sobie sprawę, że to nie był wcześniejszy korek.

„Och to jedno jest całkiem duże, kochanie – powiedziała.

– Myślę, że sobie z tym poradzisz, kochanie. Pokochasz to, kiedy dojdziesz i kiedy będę głęboko w tobie – powiedział jej, gdy wywierał większy nacisk na zatyczkę.

Jej ruchy stały się wolniejsze z pewnym wahaniem. Adrian nałożył więcej smaru, aby zostać pochłoniętym jej ciało. Masował jej naprężony tyłek lubrykantem i wsunął zatyczkę do końca.

Odsunął się nieco, podziwiając jej różowe pośladki. „Trochę więcej…” pomyślał. Wziął lekko bicz, dotykając jej kostek . To był jego znak dla niej, by bardziej rozłożyła nogi. Uderzył ją w wewnętrzną stronę uda. „Dziękuję, panie” odpowiedziała. Adrian dał kolejne 4 ciosy w jej wewnętrzną stronę ud, a następnie padły 4 kolejne podziękowania.

„Na plecy”. powiedział. Była posłuszna. Znowu dotknął jej kostki z przycięciem. Rozłożyła stopy tak daleko, jak tylko mogła. Dotyk w kolano. Paulina przesunęła kolana tak daleko, jak tylko mogła, otwierając cipkę, aby wystawić na widok całość swojej kobiecości. Adrian uśmiechnął się. „40 klapsów, policz je dla mnie” rozkazał. Pierwsze 4 były do ​​wewnętrznej strony uda, gdzie stykają się z jej tułowiem, następne 4 były na szczycie jej cipki. „Podnieś piersi do góry za sutki. Podciągnij je wysoko” Paulina wykonała jego polecenie, 8 uderzeń w jej wyciągnięte piersi. Jej ciało podskakiwało przy każdym uderzeniu. „Możesz je opuścić teraz”. Z każdym uderzeniem ramiona zacisnęły się nieco. Adrian spojrzał na jej cipkę. Było mokro, cieszyła się każdym uderzeniem.

„Jesteśmy w połowie, Paulina.”

Paulina zgodziła się “tak proszę pana”.

4 uderzenia bezpośrednio w jej cipkę. Ciało Pauliny było wygięte w łuk. “Rozciągnij swoje wargi sromowe” rozkazał, zrobiła tak, jak jej powiedział, odsłaniając łechtaczkę. 4 ostre uderzenia w otwartą cipkę. Tak po każdym uderzeniu Adrian pochylił się i delikatnie lizał i całował jej obszar łechtaczki. Wsuwał i wysuwał język z jej pochwy. Płaskim językiem lizał jej obszar łechtaczki. Ciało Pauliny drżało przy każdym dotyku. Skończył sesję z ośmioma uderzeniami podzielonymi między jej wewnętrzną stronę ud i cipkę.

Przez cały czas obserwował jej twarz, czysty ból i czysta przyjemność.

“Wstawaj na łóżko, kochanie. Na kolana proszę”, powiedział, uderzając ją w tyłek ze swojej dłoni…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *