Humor, demotywatory i śmieszne obrazki

każda wymięknie.... xD

Po tym
napisał   maj 31, 2023 19:46

Ładowarka sprzedawana osobno !😂😂

Jabłko 😜
napisał   maj 31, 2023 16:16

https://www.youtube.com/watch?v=kMaqg1kb8v8 Chciałam tylko rzec ,że jestem zmęczona i nie mam już dziś siły na nic oprócz seksu :))) . Łydki mnie bolą ,dupa mnie boli ,ręce mnie bolą(45 km) rowerem .Może więcej.. Potrzebny masaż stóp .I wodyyyyyy!!!

napisał   maj 31, 2023 15:04

trąci malizną, c'nie?

Trochę

Zna ktoś jakiegoś wiedzmina bo strach przez okno zerknąć 😂🤣

Zmora 😂
napisał   maj 31, 2023 11:27

Słoneczko ☀☀za oknem pięknie świeci ☀☀życzę wspaniałego dnia pełnego radości i ciepełka 😉😉😉😉😉😉😉😉😉

Dzień dobry 👋

w środę miłego dnia życzę wszystkim oraz smacznej kawy pozdrawiam serdecznie ☕️☕️

Dzień dobry 👋

z tymi zabawkami??? xD

To jak to w końcu jest

z nimi... xD

I chuj
napisał   maj 30, 2023 18:34

w końcu grochówa, tym razem mućki chliba nie zżarły xD

Wczoraj była

Ignoruje mnie już ponad 100 osób. Nie znam powodu, ale czy możecie się pochwalić podobnym wynikiem? :)

Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam słowne zabawy i językowe wygibasy, przepięknie podkreślające bogactwo naszej pięknej, polskiej mowy. Dziś na przykład doszłam do wniosku, że w zasadzie nieistotne, czy określę miniony weekend jako stosunkowo udany czy przeje*any, w sumie wyjdzie na to samo, a "pocałuj mnie w dupę" nie zawsze ma wydźwięk pejoratywny 🤭😁 Pozdro dla współtwórców tego sukcesu, razem udowodniliśmy, że nie zawsze musi on mieć wielu ojców, 2k+m też daje radę. 😁 I gratki dla Konkurencji, cieszę się, że Wam też się udało 😜 Żeby tradycji stało się zadość, wrzucam zdjęcia śniadania miśtrzyni: prawie idealne jajeczko w koszulce (jak na pierwszy raz sztos!), tosty z masełkiem, sok z cytrusów i pomidorek 😜

Poranne rozkminy 😁

Prawda, cierpliwość popłaca 😂

Ano
napisał   maj 27, 2023 20:59

cateringu.... Którego połowę i tak zżarły krowy bo firma zostawiła go przy drodze xD

Wyglądając

wszystkim mamuśkom obecnym jak i przyszłym xD

Najlepszego