Humor, demotywatory i śmieszne obrazki

Zawarty w jednym utworze. Kiedy praca daje Ci w kość, a ludzie wydają się nie łapać przekazu ukrytego w subtelnym: "zapraszam wypie*dalać" z pomocą przychodzi kapibara. Bądź jak kapibara 😁 https://www.facebook.com/reel/224095917083791?s=yWDuG2&fs=e

Święte słowa 🤣

No i
napisał   cze 02, 2023 16:31

7 czerwca robię sobie tripa na działkę rowerkiem 🚵‍♂️ Małe 118km ktoś chętny dołączyć?? 🤪🤪

Trip !!!🤪
napisał   cze 02, 2023 16:09

dlaczego tak dobrze wszystko pamiętam i zapamiętuję :P

Znalazłem przyczynę

Wszystkim za odwiedziny mojego topika kawowego i obiadowego za miłe słowa Odchodzę z forum nie będę udzielać się Dla Korbusi przesyłam buziaka 😘 Trzymajcie się

Dziękuję

Kocham! https://www.facebook.com/reel/898541898110229?fs=e&s=TIeQ9V Nawiazując do niedawnego tematu :D

napisał   cze 02, 2023 10:34

😂😂😂

Takie tam 😉
napisał   cze 02, 2023 08:44

W PIATEK WEEKENDU POCZATEK RADOSCI USMIECHU SLONECZKA SMACZNEJ KAWUSI ZYCZE WAM KOCHANI POZDRAWIAM NAJMOCNIEJ

Dzień dobry 👋

w indyjskim stylu na ostro... Jprdlll jakie to było smaczne...

Zakończenie dnia dziecka

z okazji dnia dziecka i tego, że łaził za mną już od dawna :P

Ten zestaw

Dzień dziecka u Matki vs u Ojca 🤣😂🤣

Dzień dziecka...
napisał   cze 01, 2023 13:48

Krzychu….. ❤️

Pytanko
napisał   cze 01, 2023 12:59

jest moją ex ... xD

I dlatego

czy po prostu Dzień Dziecka wszedł za głęboko? <mode on>thinking face</mode of>

Czy on serio jest tak głupi

Kochane i Kochani, w tym wyjątkowym dniu życzę Waszym Wewnętrznym Dzieciom samych serdeczności, nieustającej radości z życia, ciągłej chęci do brojenia, przekraczania kolejnych granic bez strachu i obawy, czy wypada, bo wypada to Wielkanoc w niedzielę, odwagi w realizowaniu swoich marzeń i entuzjazmu. Nie pozwólcie nikomu tego w Was zniszczyć!

Dzień Dziecka

najlepszego kaszojady ;) , przy okazji moje pierwsze selfie ;)

Wszystkiego

Słuchajcie, a gdzie jest ten temat, gdzie było o cioci kolegi, która musiała pisać w Ciechocinku oświadczenie, ze ma ze sobą prezerwatywy? Zniknęło ?

napisał   cze 01, 2023 08:14

Ciągle nas tu ruchają:))

Coś w tym jest...
napisał   cze 01, 2023 08:13