Stałam, drżąc przed nim, widząc go po raz pierwszy właściwie, bez ekranu między nami. Jego zdjęcia nie oddawały mu sprawiedliwości; mając nieco ponad 180 cm, spojrzał na mnie, jego ciemne oczy płonęły. Podszedł bliżej i poczułam jego zapach, świeży i męski; to było odurzające i pozwoliłam mu delikatnie popchnąć mnie z powrotem do drzwi.

Moje serce waliło tak mocno. Byłam tak zdesperowana, żeby mnie dotknął, ale zamiast tego unosił się boleśnie blisko, ciepło z jego ciała promieniowało na mnie, a jego oddech łaskotał włosy spływające po mojej szyi. Cholera, zrobiłam pierwszy krok. Nienawidzę tego, że to zrobiłam; wydaje mi się, że oszukiwałam jeszcze bardziej, ale tak się stało. Wsunęłam palce w szlufki jego paska i przyciągnęłam go do siebie, jego twarde ciało przycisnęło się do mnie i pocałowałam go mocno. Ten człowiek wiedział, czego chcę z naszych wielu rozmów, i nie zamierzałam oszukiwać na darmo.

Zagryzł moją wargę, owinął palce wokół mojego gardła i pieprzyć mnie, ścisnął i poczuł się tak dobrze. Byłam przygwożdżona, ściśnięta między drzwiami a tym mężczyzną, którego nigdy nie spotkałam osobiście, i bardzo mi się to podobało. Moja jedwabista bielizna była przemoczona i chciałam, żeby to wiedział.

Wzięłam jego drugą rękę i poprowadziłam do rąbka mojej sukienki, zachęcając go błagalnym wzrokiem, aby podniósł ją i dotknął mnie. Rozciągnął sukienkę wokół moich bioder, nigdy nie zerwał kontaktu wzrokowego ani nie puścił mojego gardła. Topiłam się! Jego dwie ręce miały tak różne podejście; ta na mojej szyi była twarda i mocna, biorąc to, czego chciał. Druga była delikatna, jego miękkie opuszki przesunęły się po wewnętrznej stronie moich ud; ukryta we mnie dziwka sprawiła, że ​​rozchyliłam nogi, a on tak powoli drażnił moją obolałą cipkę. Sprawił, że skręciłam się, a palce wskazujące i środkowe rozchyliły się po obu stronach mojej łechtaczki, pocierając moje pokryte jedwabiem wargi cipki, tak blisko tego, gdzie go chciałam, ale także tak daleko.

Moje biodra same się poruszały. Poczułam, że próbuję ocierać się o jego dłoń i słyszałam, jak jęczę, kiedy odsuwał rękę. Nagle złapał mnie za biodra i odwrócił, a ja poczułam jego oddech na mojej nagiej skórze, kiedy rozpiął moją sukienkę i zdjął ją. Stałam tam w bieliźnie i szpilkach i nie wstydzę się powiedzieć, że czułam się niesamowicie. W rzeczywistości było mi gorąco jak cholera, a kiedy poczułam, jak przyciska się do mnie, jego twardy pulsujący kutas i westchnienie w moim uchu, kiedy odpinał mój stanik, sprawiły, że też poczułam się pożądana.

Odwróciłam się i sięgnęłam po niego, ale on mnie powstrzymał; powiedział: „Panie przodem” i ukląkł u moich stóp. Oparłam się o drzwi, kiedy wsunął palce w pasek moich majtek i zsunął je w dół moich nóg na podłogę. Jego ciemny zarost wydawał się niesamowity, kiedy całował mnie w uda, a kiedy dotarł do mojej przemoczonej cipki, usłyszałam, jak robi wdech. Znowu wybuchnęłam szybkim chichotem; czy ten facet mnie właśnie obwąchał ?! Ale on uciszył mnie swoim językiem; szeroki i płaski, powoli lizał z mojej kapiącej dziury do łechtaczki. Poczułam, jak napina swój język, by zanurzyć się między moimi ustami i okrążyć łechtaczkę, a ja jęknęłam dźwięk, którego nie wydałam od dłuższego czasu.

Podczas gdy jego ręce chwyciły moje biodra i trzymały mnie nieruchomo, jego język pracował na mojej łechtaczce. Słyszałam, jak byłam mokra i słyszałam, jak jęczy, gdy się ze mną drażnił. Oddychałam ciężko i chwytałam swoje piersi, szczypałam sutki i czułam, jak prąd elektryczny szarpie w dół, zwiększając przyjemność, którą mi dawał. Kurwa, to było szybkie, ale miałam zamiar dojść; moje oddechy przyspieszyły i wyszeptałam o zbliżającym się orgazmie. Czułam, jak jego usta wykrzywiają się w uśmiechu, a jego język wlókł się rozkosznie po mojej cipce i łechtaczce raz po raz, aż uległam. Nogi mi się trzęsły, płakałam i przyznaję, czułam się fantastycznie.

Zanim udało mi się złapać oddech, chwycił mnie za nadgarstek i poprowadził do małego biurka przy oknie hotelowym, z widokiem na miasto rozciągające się pod nami, migoczącymi światłami. Przyciągnął się blisko mnie, owinął swoje silne ramiona wokół mnie, a jego ręce ścisnęły i objęły moje piersi. Jego dłonie były tak różne od moich męża, dotyk bardziej natarczywy, skóra gładka, palce długie i drażniące. Jęknęłam, kiedy potoczył moje sutki, ciągnąc je, aż zaczęły boleć. Jego ręce zsunęły się na moje ramiona i szybko popchnął mnie, bym pochylił się nad biurkiem, moim tyłkiem i mokrą cipką wystawioną na jego działanie.

Moja wrażliwa łechtaczka wciąż pulsowała od mojego poprzedniego orgazmu, kiedy ponownie poczułam jego język. Instynktownie rozkładam nogi dalej, prosząc o więcej. Zobowiązał się; jego gorący język zsunął się z mojej łechtaczki i zanurzył się w mojej cipce, ruchając mnie, podczas gdy jego palce pocierały moją łechtaczkę. Potem poszedł dalej, jego język ochoczo dotknął mojego tyłka i wsunął palce w moją cipkę.

Słuchaj, nie chodzi o to, że mój mąż nigdy tego nie robi, ale może to tak naprawdę robi jakoś dwa razy w roku – ale kurwa to uwielbiam! Dokuczanie mi w dupę, gdy mnie palcują lub pieprzą, to niebo. Więc trzymałam się biurka i wzięłam to jak dziwka.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *