Uśmiechnęła się z zachwytem i powiedziała:

– Tak, wiem, mi też podobało się, jak cię pieprzyłam.

Kiedy patrzyłem, jak jej usta się poruszają, formując słowa, wspomnienie naszego romansu rodzeństwa powstało z sekretów ukrytych głęboko w moim umyśle, aby stać się żywymi obrazami mojej siostry i mnie. Wpadliśmy wtedy w swoje ramiona, bo strasznie wiało na plaży, aż ciężko było ustać. Musiałem jej po męsku pomóc. Potem zacząłem wyciągać liście i kawałki trawy z jej długich splątanych włosów. Gdy weszliśmy do pokoju zaczęło się łaskotanie, śmiechy, zabawa, zapasy, które przerodziły się w rozbieranie się, a następnie bzykanie. Znaleźliśmy wzajemnie satysfakcjonujący sposób na rozproszenie nudy wakacji. Wizje przeszłości zaczęły oddziaływać na moje hormony, a mój kutas zaczął zmieniać swój stan.

Moja siostra i ja przestaliśmy rozmawiać, spojrzałem jej w twarz i zobaczyłem, że moje uczucia odbijają się w jej oczach. Kiedy nasze umysły się połączyły, stanąłem obok niej i podałem jej rękę. Jej wzrok dryfował po moim ciele, aż spojrzała na wyniki mojej pamięci i moje zamiary. Paulina wstała, pocałowała mnie delikatnie w usta i powiedziała:

– Robert wróci do domu dopiero po szóstej.

Kiedy wyprowadziła mnie z tarasu, pomyślałem: „Zaprosiłaś mnie tu po to?”

Odwróciła się do mnie, wzięła moje ręce w swoje i nadal szła do tyłu, ciągnąc mnie za sobą i mówiąc: 

– Zaprosiłam cię tutaj, żebyś wyświadczył mi przysługę, nie o to mi chodziło, ale, co mi tam, zróbmy to jeszcze raz, będzie fajnie, chodź!

Obróciła się i rzuciła w stronę sypialni, śmiejąc się radośnie, tak jak wtedy, gdy byliśmy nastolatkami. Dotarcie do pokoju zajęło nam tylko kilka sekund, ale kiedy zatrzymała się przy łóżku, była zarumieniona i głęboko oddychała, złapałem ją i rzuciłem na plecy. Patrzyła na mnie z mieszaniną pożądania i oczekiwania, gdy usiadłem okrakiem na jej udach. Sięgnąłem w dół i zacząłem rozpinać jej bluzkę, gdy ona zaczęła rozpinać mój pasek i zamek.

Kiedy jej piersi były już uwolnione z bluzki, pchnąłem jej stanik w górę, wystawiając cycki na widok publiczny po raz pierwszy od lat. Ucieszyłem się, widząc, że nadal wystają mocno z jej klatki piersiowej, nie spuściły powietrza ani nie zsunęły się jeszcze niżej na jej ciało. Odpięła mi spodnie, więc zsunąłem ją na plecy i przyciągnąłem do kolan, a następnie odwróciłem się na bok, twarzą do niej, złapałem jej majtki pod spódnicą i niezbyt czule szarpnąłem je i zdjąłem z jej nóg. Kopnęła stopą, żeby je całkiem zrzucić, a potem złapała mnie za ramiona i przyciągnęła na miejsce.

Nie musieliśmy angażować się w żadne stopniowe budowanie do seksu, nie było żadnej gry wstępnej, żadnego długiego całowania i głaskania, zmoczyłem rękę językiem, pokryłem śliną koniec mojego kutasa, a następnie położyłem główkę mojej erekcji na cipce mojej siostry i wepchnąłem się w nią, aż moja pachwina przygniotła się do jej. Paulina uśmiechnęła się do mnie, chwyciła mnie za głowę i pociągnęła w dół do naszego pierwszego pocałunku podczas seksu. Przez chwilę pomyślałem, że nie brała antykoncepcji, a ja nie miałem prezerwatywy. Wątpiłem, że ona ma jakieś, bo od dłuższego czasu starała się zajść w ciąże, ale musiałem zapytać:

– Masz jakieś gumki? Musiałbym założyć.

Paulina wiła się, próbując zdjąć bluzkę, podczas gdy nasze brzuchy ocierały się o siebie, a biodra podskakiwały. Kiedy w końcu uwolniła się z bluzki, zdjęła stanik z ramion, zarzuciła go na moją szyję i użyła go, aby pociągnąć mnie w dół, jej piersi były zmiażdżone przez moją klatkę piersiową. Jej usta musnęły moje ucho, gdy powiedziała: 

– Nie, Robert i ja nie potrzebujemy ich, nie myślmy teraz o takich rzeczach.

Byłem tak podniecony uczuciem, że jej gorąca, chętna cipka ssała mój wzwód, że zajęło mi tylko kilka sekund, aby zdecydować, że jeśli nie martwi się, że dodam moją spermę do spermy jej męża lub kochanka, to ja też nie będę się tym martwić. Kiedy moja siostra i ja bawiliśmy się na jej łóżku, zapomniałem, że poprosiła mnie o przysługę, a ja po prostu znalazłęm się między jej udami i pieprzyłem ją z zapałem.

Zatrzymałem się tylko na chwilę, żeby zdjąć sobie spodnie. Zaśmiała się radośnie, kiedy złapałem ją za kostki i przekręciłem, aż przewróciła się na brzuch. Podniosłem spódnicę z jej ciasnego okrągłego tyłka, przesunąłem się nad nią i ponownie wsunąłem w nią moją erekcję. Pochyliła się w pasie, podnosząc do mnie tyłek, gdy nadal czerpaliśmy z siebie przyjemność. Zaczęła cicho mruczeć, ale nie rozumiałem, co mówi, więc pochyliłem się i położyłem głowę obok jej głowy, jednocześnie pieszcząc jej łechtaczkę opuszkami palców. Odwróciła się do mnie i nasze usta spotkały się na chwilę, po czym powiedziała wśród westchnień i delikatnych dreszczy:

– Jesteś trzecim facetem, który mnie pieprzył od wczoraj. Najpierw Robert, potem Bartek, a teraz ty. Podoba mi się ta uwaga.

Zaczęła oddychać głębiej, gdy lekko ją podniosłem, a potem uderzyłem ją w tyłek. 

– A ty nawet nie dostajesz za to zapłaty, po prostu lubisz być dostępna i łatwa.

Pierwsze uderzenie w jej tyłek spowodowało, że szarpnęła się i jęknęła, więc zrobiłem to ponownie. Paulina nałożyła poduszkę na głowę i zaczęła błagać o koniec: 

– O Boże, Tomek! Nie pamiętałam, żeby seks z tobą był aż tak cholernie przyjemny!

Dupa mojej siostry zaczęła drżeć, jej nogi rozłożyły się jeszcze bardziej i zaczęła jęczeć, gdy jej ciało się trzęsło, jej cipka zaczęła przeciekać. Moje jaja otrzymały wiadomość bezpośrednio od jej cipki i zaczęły wykonywać swoją pracę życiową, gdy mój kutas wylał legiony siostrzenic i siostrzeńców na moją zamężną siostrę.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *