Udało mi się na chwilę odwrócić wzrok i po raz pierwszy naprawdę spojrzeć mu w oczy. Miał tu kontrolę i cholernie dobrze o tym wiedział. Za chłopięcym półuśmiechem (myślałam, że był nieśmiały i skromny – co za oszust) kryła się pewność siebie. Wskazał na swojego kutasa i powiedział:

– Czy masz coś przeciwko czy…?

Drań znał już odpowiedź. Wiedział, że zaszłam już tak daleko, że zrobię prawie wszystko, o co poprosi, o ile będzie to wymagało tego wspaniałego sprzętu. A teraz zrozumiałam, dlaczego niektóre dziewczyny były bardziej niż szczęśliwe, że zostały zwolnione z tego rodzaju rzeczy.

Odpowiedziałam z tym, co moja mama nazwałaby „entuzjazmem”.

Uśmiechając się do tyłu, zaczęłam rozpinać bluzkę. Guzik po guziku zsuwałam przód bluzki, a kiedy zsunęłam ją z ramion, spojrzałam z powrotem na jego penisa i zostałam nagrodzony zdrowym drżeniem w odpowiedzi. Zdjęłam top przez głowę i podziękowałam matce naturze za to, że dała mi małe, jędrne piersi, które oznaczały, że mogłam chodzić bez stanika przez większość dni.

To była jego kolej, by zaczerpnąć oddechu, gdy patrzył, jak sięgam po jego kutasa, pochylając się nisko i pozwalając, by moje twardniejące sutki muskały bok jego klatki piersiowej. Sięgnął w górę prawą ręką i ujął pierś, kiedy pochyliłam się w stronę jego członka, moja twarz znajdowała się zaledwie kilka centymetrów od wściekłej głowicy, a moja dłoń obejmowała jego trzon. Na początku waliłam powoli, ale szybko przyspieszyłam, ściskając i drażniąc na zmianę. Obejmując jego jaja drugą ręką, ciągnęłam i kręciłam go podczas masturbacji, od podstawy do spodu główki, a potem chwytałam i kręciłam tą głową, cały czas czując, jak wije się pod moim dotykiem.

Byłam zdesperowana, by wziąć go do ust, ale był tak tłusty, że zakrztusiłabym się (uwaga dla siebie – znajdź fajny lubrykant o smaku owocowym na następny raz – o boże, już myślę o następnym razie). Więc to była tylko sesja ręczna, co również było w porządku, wydawał się tak cholernie duży i twardy, że byłam blisko ekstazy, po prostu go masturbując.

Prawie jęknęłam z rozczarowania, kiedy przestał obejmować moją pierś i drażnić sutek, odsuwając rękę, tylko po to, by sapnąć z podniecenia, gdy jego ręka wślizgnęła się między moje nogi. Wcisnął się w krocze moich spodni i poczułam przypływ wilgoci, gdy otarł moją łechtaczkę. On też był szczęśliwy, mogąc mnie doprowadzić do rozkoszy i – o mój boże – potrzebowałam tego!

Kontynuując głaskanie jedną ręką, drugą sięgnęłam dookoła i złapałam się za pasek, ciągnąc w dół moje spodnie i majtki serią nieeleganckich pchnięć, tak że zsunęły się do połowy moich ud, na tyle daleko, by odsłonić kapiącą cipkę i pozwolić jego ręce zagłębić się głęboko w moją cipkę.

Dwa palce z łatwością wsunęły się we mnie, wyginając się prosto, by znaleźć mój punkt G – cholera, ten facet był dobry – jego kciuk naciskał na moją twardą jak skała łechtaczkę. Cholera, to było fantastyczne i nie wytrzymam długo, fachowo pieprzył mnie palcem w odpowiedzi na moje walenie jego kutasa. Jego oddechy stawały się krótkie i zaczął szarpać się o stół pod moim uściskiem, a potem bez ostrzeżenia wystrzelił. Wielkie białe strumienie spermy wytrysnęły z jego penisa, pokrywając moją twarz i włosy. Moje usta były lekko rozchylone, a jeden doskonale wycelowany strumień spermy wystrzelił prosto w moje usta, w końcu doprowadzając mnie do orgazmu. Kiedy doszedł, napiął się tak mocno, że wbijał we mnie palce, sztywne jak kutasy, i podczas gdy moja twarz i włosy były skąpane w spermie, osiągnęłam orgazm jak nigdy dotąd. Moje soki spływały po jego palcach i nogach, gdy moja cipka drgnęła z nadbiegu. Fale przyjemności przetoczyły się przez moje ciało i jestem pewna, że straciłam przytomność na chwilę, gdy moja głowa miała wrażenie, jakby eksplodowała w białym świetle i upadłam na niego na stół, gdy moje kolana ustąpiły.

Cisza. Przez chwilę była to kompletna cisza, a potem moje zmysły zaczęły ożywać.

Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłam uwagę, był jego cichy jęk.

– Wow – to było cholernie niesamowite.

Jego kutas zaczynał wiotczeć, więc podniosłam się i oddaliłam od niego. Odwracam się i widzę, jak uśmiecha się do mnie. Odpowiedziałam uśmiechem. „Tak” było wszystkim, na co mogłam się wtedy zdobyć. Wzięłam głęboki oddech i fale mojego własnego orgazmu zaczęły opadać i poczułam się fantastycznie. Mam po prostu jedno z najbardziej napalonych i satysfakcjonujących doświadczeń w moim życiu. Rzut oka na zegar powiedział mi, że to trwało tylko przez 20 minut, co mnie zaskoczyło, czułam się jakby godzina minęła. Mieliśmy dużo czasu, żeby się zebrać, posprzątać i znów wyglądać na porządnych, zanim wyszedł za drzwi po zakończeniu sesji.

Przy drzwiach pokoju zabiegowego znajduje się pełnowymiarowe lustro toaletowe i uchwyciłam nowy obraz siebie. Naga aż do spodni i majtek owiniętych wokół ud, włosy rozczochrane, z potem spływającym po twarzy.

A wiecie co – naprawdę podobało mi się to, co zobaczyłam.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *