Po wyznaniu Pauli nasz seks osiągnął nowy poziom. Byliśmy ze sobą jak para podnieconych nastolatków. Badaliśmy nowe doświadczenia. Pieprzyliśmy się na naszym podwórku, gdzie sąsiedzi mogli nas widzieć z drugiego piętra. Na jednym przejeździe znaleźliśmy ustronną drogę, rozebraną do naga, pochyliłem ją nad maską samochodu i dobrze ją zakręciłem.

Trwało to mniej więcej miesiąc. Zapytałem ją o Jaśka w pracy, a ona powiedziała mi, że już nic z nim nie robi, bo w domu wszystko idzie dobrze.

Zawahałem się i powiedziałem: „Wiesz, że mnie to podnieciło, prawda?”

Zapytała dlaczego, a ja powiedziałem, że myśl, że jest całkowicie zdzirowata i całkowicie wolna, ale wraca do mnie, kiedy kończy, była ogromnie gorąca.

“Więc co ty właściwie mówisz?”

„Całkowicie zależy od ciebie, ale jeśli chcesz więcej kutasów, ja nie mam nic przeciwko”.

Tak naprawdę nic nie powiedziała do następnego dnia. Przy śniadaniu podniosła wzrok i powiedziała: „Chcę więcej kutasów”.

Następna granica? Jebać nieznajomego. A może nieznajomych.

Plan? Jedź do hotelu około trzydziestu minut od nas. Wynajmij apartament z podwójną sypialnią. Idź do baru. Mógłbym słuchać, ale nie oglądać. Z tej okazji kupiła nową minispódniczkę i ubrała swoje najlepsze majtki od Victoria’s Secret.

W hotelu byliśmy gotowi iść do baru. W swojej krótkiej żółtej spódnicy wyglądała niesamowicie gorąco. Postanowiłem jeszcze ją podpompować, podnosząc ją na blacie i przelizując łechtaczkę językiem. Kiedy zaczęła orgazm, zatrzymałem się i powiedziałem jej, że jest gotowa.

Rozdzieliliśmy się przy barze, a ja zająłem stolik z widokiem. Paula siedziała ładnie, maksymalnie eksponując uda. Siedzisko obok niej nie pozostało długo puste. Był to młodszy facet z długimi włosami, a kiedy rozmawiali, nie był subtelny, biorąc udział w pełnej wizualnej trasie. Zachęciła go, otwierając nogi na tyle, by dać mu darmową reklamę Victoria’s Secret. W pewnym momencie położyła rękę wysoko na jego udzie.

Pomyślałem, że lepiej wrócę do pokoju, bo to nie potrwa długo.

Siedziałem w pokoju około piętnaście minut, zanim usłyszałem drzwi. Czy ona była sama? Nie.

Była mała rozmowa. Nie chciał drinka. Miała apartament, bo jutro przyjedzie jej siostra. Nagle powiedział: „Kurwa, dobrze wyglądasz”.

Bez wahania powiedziała: „A ja szukam dobrego ruchania”…

Powiedziała, że ​​nigdy nie całowała Jaśka, ale słyszałem, jak głośno całuje tego faceta. Wyobraziłem sobie, jak jego dłonie spoczywają na jej tyłku, przesuwając nad nią spódnicę. Byłem nagi i pracowałem ze swoim kutasem.

Nastąpiła przerwa w mokrych odgłosach całowania i byłem prawie pewien, że usłyszałem brzęknięcie zapięcia paska. W niecałą minutę usłyszałem, jak jęczy, a potem usłyszałem dźwięk mokrych ust na twardym kutasie.

„Cholera, to dobre” – powiedział.

Po kilku minutach ssanie ustało. Brzmiało to tak, jakby się całowali, a potem usłyszałem „zamek błyskawiczny z boku”. Słyszałem, jak odpadają ubrania. Stałem, nagi, z uchem przy ścianie, próbując usłyszeć wszystko. Zasugerowała sypialnię, więc musiałem przejść do drugiej ściany.

Wkrótce nadeszła jej kolej na jęki. Upadł na nią. Syczała: „Tak. Właśnie. Taaaak”. Wydawała gardłowe dźwięki i wiedziałem, że zaraz zejdzie. Wkrótce to zrobiła. Dwa razy. Trzy razy.

Nastąpiła pauza, a potem powiedział: „Tak, weź to głęboko”, z bełkotliwym dźwiękiem.

Kolejna chwila ciszy wydała z siebie niewątpliwy pomruk penetracji. Przez następne dziesięć minut wypełniali apartament obscenicznymi dźwiękami pieprzenia. Skrzypienie łóżka. Ciało bijące o ciało. Pochrząkiwanie. Wiele „o kurwa” i „ja jebię”. Czasami krótka pauza, zakładam, że zmieniali pozycje.

W końcu usłyszałem go: „Dochodzę” i jej rozkazu wypełnienia jej cipki. Jego zwierzęcy odgłos i czyn został dokonany.

Miałem pomysł, żeby ją przelecieć, jak tylko odejdzie, ale nie miałem samokontroli. Malowałem ścianę, przy której stałem, ogromnym wytryskiem. Dodatkowa wskazówka do sprzątania, przypomniałem sobie.

Kiedy wyszedł, poszła do mojej sypialni, spojrzała na ścianę i roześmiała się głośno. „Więc zgaduję, że dobrze słyszałeś.”

Byłem gotowy iść spać. Ona nie była. Powiedziała, że ​​barman wyraźnie ją zauważył i zamierza to sprawdzić. Zbliżał się czas zamknięcia.

Myślałem, że jej planem jest sprowadzenie go z powrotem, ale czas mijał. Minęło około dziewięćdziesiąt minut, prawie 3 nad ranem, kiedy wróciła do pokoju. Sama.

“Co się stało?”

Natychmiast podeszła do lady, wskoczyła na nią, podciągnęła spódnicę, zsunęła poplamione majtki i pokazała mi cipkę, która wciąż przecieka nasieniem. „To się zdarzyło. Zamknął to miejsce i pieprzyliśmy się w jednym z kabin. To było histeryczne. Jeden z pozostałych gości wpadł, spojrzał na nas i powiedział tylko:„ Zamknij, kiedy skończysz, „jak wyszedł”.

Powiedziała, że ​​przejażdżka windą była niezwykła, czując, jak jej cipka ocieka spermą.

„Jestem totalną pieprzoną dziwką” – powiedziała. „Co możemy zrobić teraz?

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *