Pozwólcie, że na początek opowiem Wam trochę o mnie i moim chłopaku, jesteśmy po dwudziestce, byliśmy razem od 6 lat i byliśmy na takim etapie naszego związku, że chcieliśmy spróbować swingowania. Rozmawialiśmy o tym przez kilka lat, ale ciągle pojawiało się to w rozmowach i im więcej zaczęliśmy o tym mówić i o tym, jak to zrobimy, tym bardziej oboje byliśmy podekscytowani i bardziej napaleni.

Oboje odkryliśmy, że mamy skłonność do dojrzałych par. Rozmawialiśmy coś o pieprzeniu kogoś, kto jest w tym samym wieku co nasi rodzice, co okazało się dużym podnieceniem dla nas obojga. To była ulga wiedzieć, że oboje mieliśmy te same pragnienia i potrzeby do swingowania i myślę, że to trochę ułatwiło cały proces, wiedząc, że mój chłopak chciał dokładnie tego, co ja.

JAK MÓJ CHŁOPAK I JA ZOSTALIŚMY SWINGERSAMI

Po miesiącach, długich miesiącach badań, postanowiliśmy zarejestrować się na stronie internetowej, która pozwalała podobnie myślącym parom spotkać się i rozpocząć swingową podróż bez żadnej presji. Nie byliśmy jeszcze gotowi na swingujące imprezy i chcieliśmy powoli wejść w swingowy styl życia. Strona pozwoliła nam porozmawiać z innymi parami, poznać ludzi i dowiedzieć się trochę więcej o swingowaniu. Zdaliśmy sobie sprawę, że musimy ustalić zasady, potrzebujemy granic i musimy dowiedzieć się, z czym oboje czuliśmy się komfortowo.

Rozmawialiśmy z wieloma osobami na tej stronie, niektórzy z nich po prostu nie byli dla nas, niektórzy byli zbyt zaawansowani, a niektórzy po prostu nie byli kompatybilni. Jednak rozmawialiśmy z wieloma osobami, które nam się podobały, ale niektórzy z nich mieszkali zbyt daleko. Odwołałam też kilka randek, na kilka dni przed naszym planem spotkania byłam zbyt zdenerwowana i musiałam odwołać, co nie było idealne dla nikogo zaangażowanego.

W końcu znaleźliśmy parę, którą naprawdę polubiliśmy, byli to dojrzali, emerytowani nauczyciele, którzy swingowali od kilku lat, wciąż byli półatrakcyjni, a ona miała ciało, za które można umrzeć. Jej sterczące cycki zafascynowały mnie i wiedziałam, że kiedy po raz pierwszy rozmawialiśmy przez skype, chcę się z nimi zabawić. On był trochę w złej formie, ale wciąż był DILFem, jego kutas był ogromny i był tak podekscytowany, że może iść na całość z moją cipką i spróbować trochę młodego soku.

Mój chłopak był bardzo podekscytowany, widząc, jak na mnie działa mężczyzna dwa razy starszy, nie mógł się też doczekać, kiedy zanurkuje w doświadczoną kobietę z fantastycznymi cyckami. Ustaliliśmy datę i wiedziałam, że nie wycofam się z tego. Oboje byliśmy tak napaleni i tak podekscytowani, że moja cipka drżała, gdy myślałam o tej parze bawiącej się z nami, nie mogłam się doczekać, aż zobaczę mojego chłopaka głęboko w cipce innej kobiety, podczas gdy jej mąż by ssał moją małą spuchniętą łechtaczkę do sucha.

NASZ PIERWSZY SWING

Byłam zdenerwowana tego dnia, martwiłam się, że mi się to nie spodoba, a potem już zawsze będę zazdrosna. Ciągle panikowałam, że byłabym zazdrosna widząc, jak mój chłopak pieprzy inną kobietę, ale wiedziałam, że po prostu muszę to zrobić, aby w ogóle wiedzieć, co się wydarzy.

Spotkaliśmy się w hotelu na obrzeżach miasta, było to dość zabawne, bo wyglądało na to, jakby byli naszymi rodzicami. W hotelowym barze kelner był pewien, że to moi rodzice, dopóki nie pocałowałam jej w usta, a potem zaczął zajmować się własnymi sprawami. To było elektryzujące przebywanie z nimi w barze, wiedząc, że kiedy tylko chcemy, możemy iść do ich pokoju i pieprzyć się nawzajem.

Im więcej rozmawialiśmy, tym bardziej staliśmy się pobudliwi, on ściskał mnie w tyłek, a ona uwielbiała dziobać mnie w usta, ku uciesze gapiów cieszących się wieczornym posiłkiem. W końcu wszyscy zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, aby udać się do ich pokoju, abyśmy wszyscy mogli cieszyć się sobą w prywatności.

Mój chłopak trzymał mnie za rękę, gdy weszliśmy do windy i do ich pokoju, gdy tylko weszliśmy, wszystkie systemy były gotowe. Położyła mnie z powrotem na łóżku i zaczęła mnie rozbierać, jej mąż i mój chłopak siedzieli i obserwowali nas. Wiedziałam, że mój chłopak będzie twardy jak skała w tych spodniach. Rozebrała mnie powoli, zwracając się do męża i mówiąc: „Pokochasz jej cudowne młode ciało”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *