Oto historia o tym, jak moja żona podzieliła się mną ze swoją najlepszą przyjaciółką.

Pewnej nocy, kiedy ja (Janek) i moja żona Sara oglądaliśmy film w domu, odebrała telefon od swojej najlepszej przyjaciółki z pytaniem, czy mogłaby wpaść i trochę się wyładować.

Około pół godziny później Beata jest już w naszym domu. Sara prowadzi ją do salonu, a ja biorę piwo dla wszystkich. Wiedziałem, że to będzie długa noc.

Beata jest rozwiedziona od około 6 miesięcy i jestem pewien, że będzie narzekać na kiepskich mężczyzn.

Beata bierze duży łyk piwa i rozpoczyna sesję zażaleń. Przez następną godzinę pozwoliliśmy jej pozbyć się wszystkich problemów. Większość brudów po rozwodzie, o których wiedzieliśmy, zdradzał ją przez ponad rok z jakąś brzydką suką, którą poznał online. Życie seksualne Beaty w tym roku prawie nie istniało, powiedziała i dlatego nabrała podejrzeń. Pojechała za nim z pracy do jakiegoś domu po drugiej stronie miasta. Najbardziej wkurzyło ją to, że tamta była gruba i brzydka. Beata nie jest gruba ani brzydka. Ma około 170 cm wzrostu i jest nieco zaokrąglona, głównie jej tyłek i cycki, przy czym te ostatnie mają rozmiar 36 C lub więcej. Piękna oliwkowa cera z ciemnymi włosami i seksownymi oczami.

Beatka mówi: „Wiesz, gdyby zapytał, czy mógłby spać z kimś innym, prawdopodobnie bym mu na to pozwoliła. Pomogłabym wybrać dziewczynę i do diabła, jednym z moich marzeń było patrzenie, jak pieprzy inną dziewczynę. Ale nie, musiał spróbować to ukryć, cóż, mam nadzieję, że ten dupek jest teraz szczęśliwy. Minęło prawie półtora roku, odkąd mężczyzna doprowadził mnie do orgazmu, czy to nie szalone!”

Sara wzdycha. – Moja droga, to okropne. Chcesz, żebym wysłała Janka, żeby ci pomógł? – i na koniec śmieje się słodko.

Wiedziałem, że żartuje, ale odgrywaliśmy już rolę, jak pieprzę inną dziewczynę, kiedy ona patrzy. Zwykle jest to gorąca dziewczyna, którą spotyka, gdy wychodzimy na miasto. Później tej nocy będzie ze mną rozmawiać, jakby patrzyła, jak ją pieprzę. Jest to więc jej fantazja i oczywiście moja.

Śmieję się. „Któregoś dnia przyjmuję twoją ofertę, Saro”. a potem pociągam łyk piwa i wstaję, żeby sobie ulżyć.

Słyszałem dziewczyny śmiejące się i rozmawiające szeptem. Wiedziałem, że pewnie rozmawiają o jakichś babskich sprawach, więc postanowiłem dać im trochę więcej czasu na rozmowę.

„Wezmę prysznic i za chwilę wrócę”. Krzyczę w korytarzu.

“Brzmi nieźle, będziemy się tu upijać.” krzyczy Sara.

Zajmuje mi około piętnastu minut, aby wziąć prysznic i założyć relaksujące ubranie: luźne szorty i koszulę bez rękawów…

Wchodzę do salonu i tylko Sara tam siedzi i klepie sofę obok niej. Kiedy siadam obok niej, ona pochyla się do gorącego, seksownego pocałunku, który doprowadza moją krew do temperatury bliskiej wrzenia.

– Czy mogę cię o coś prosić? Sara szepcze mi do ucha.

“Oczywiście, że możesz.”

„Ok, powiem to tylko raz, chcę, żebyś dziś wieczorem doprowadziła Beatę do szczytu i chcę to oglądać”. mówi, chwytając mojego fiuta przez szorty.

Mój kutas pulsował w jej dłoni i stał się prawie twardy jak skała.

– Więc mogę to odebrać jako tak? szepnęła, głaszcząc mojego kutasa mocniej.

– Zrobię to, jeśli ty i Beata jesteście zdecydowane – mówię.

„Widziałam, że potrzebuje trochę ulgi. Powiedziałam jej, że właściwie traktuję moją propozycję trochę poważnie. Potem zapytałam, czy chce się z tobą pieprzyć, i powiedziałam mi, żę OMG, tak. Powiedziałam jej, że spytam Cię , ale powiedziałam jej, żeby poszła wziąć prysznic, podczas gdy ja najpierw z tobą porozmawiam. I tak, chcę zobaczyć, jak pieprzysz Beatę bez hamulców. Lepiej spraw, by doszła. A ja usiądę i będę cię obserwować przez cały czas.”

Delikatnie prowadzi moją rękę do jej szortów, które nasiąkają wilgocią. Jęczy, kiedy pocieram ją przez szorty.

Sara powoli wstaje z sofy.

– Mam zamiar przygotować dodatkową sypialnię i wziąć prysznic. Ty i Beata porozmawiacie o tym, kiedy będę przygotowywać się do występu.

Sara zniknęła w korytarzu.

Nie mogę uwierzyć w to, co się dzieje, mój umysł kręci się z prędkością tysiąca kilometrów na godzinę, a potem wchodzi Beata w krótkich spodenkach i koszuli na ramiączkach. Jej sutki próbują przebić się przez koszulę. Wygląda niesamowicie.

Siada na sofie naprzeciwko mnie. Widzę, że jest zdenerwowana i podekscytowana.

Sara powiedziała, że ​​chce, żebym dziś wieczorem pomógł ci rozładować stres! – Mówię do Beaty.

„Och, tak! Właściwie to muszę się pieprzyć, jakby jutra miało nie być. Potrzebuję tego. O mój Boże, potrzebuję tego”.

– Cóż, myślę, że mogę ci to zapewnić. Czy są jakieś zasady lub coś, o czym muszę wiedzieć? Pytam.

„Ja i Sara rozmawiałyśmy o tym i oboje nie powiedziałyśmy sobie żadnych prawdziwych zasad, cokolwiek jest dozwolone. Ale mogę mieć prośbę?”

“Jaką?” Pytam podekscytowany.

„Nie martwię się o zajście w ciążę, nie jestem już płodna, a Sara powiedziała, że ​​i tak jesteś po zabiegu. Ale naprawdę chcę, żebyś spuścił się na moją twarz, jakbym musiała poczuć się trochę jak dziwka. Przynajmniej za pierwszym razem, kiedy dojdziesz.”

„Sara nie jest fanką strzałów na twarz, więc tak, spuszczę się na twoją twarz”.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *