– Nie… nic nie planowaliśmy – odpowiedziała szybko Ela.

– Dobrze, to może spotkamy się o siódmej? – powiedział Dawid, zapisując swój adres na odwrocie wizytówki.

– Dobrze, w takim razie do zobaczenia.

Nasze podekscytowanie było namacalne, gdy jechaliśmy do domu. Ela potarła moje udo i poczuła moją erekcję.

– Też jestem cholernie podniecona, ale wiem, że podjęliśmy dobrą decyzję, bardzo ich polubiłam.

Musiałem się z nią zgodzić. Bardzo erotyczne myśli o Eli z Dawidem i o mnie z Sylwią szalały w mojej głowie.

Ela i ja z mieszaniną podniecenia i nerwowości przygotowywaliśmy się na spotkanie z Dawidem i Sylwią tego sobotniego wieczoru. Podczas wymieniania się wiadomościami dowiedzieliśmy się, że nasze żony lubiły ubierać się erotycznie do seksu, a Dawid i ja uwielbialiśmy je oglądać. Ela spakowała kilka rzeczy do torby na noc, aby przebrać się na miejscu już po naszym przyjeździe. Krótka podróż do ich domu była pełna oczekiwania w napięciu, a kiedy zadzwoniłem do drzwi, Ela i ja wymieniliśmy nerwowe spojrzenia.

Dawid i Sylwia przywitali nas w swoim przestronnym domu i zaprowadzili do salonu. Dawid wyjął butelkę wina i napełnił cztery kieliszki. Kiedy usiedliśmy, Sylwia powiedziała, że już zdarzało im się wprowadzać początkujących wcześniej i wiedzieli, że będziemy jednocześnie zdenerwowani i podekscytowani, tak jak oni byli za pierwszym razem. Wydawało im się, że znaleźli sposób, aby wszyscy poczuli się bardziej komfortowo.

 – Nasze jacuzzi z hydromasażem jest tak umiejscowione, że nie mogą go zobaczyć nasi sąsiedzi. Mamy dla was przygotowane na górze szlafroki. Kiedy już usiądziecie w jacuzzi, Dawid i ja dołączymy do was i będziemy mogli poznać się w lepszej atmosferze, na spokojnie. Później wezmę Elę do sypialni i przygotujemy się na przyjście twoje i Dawida – powiedziała.

Dawid pokazał nam, gdzie jest jacuzzi, następnie nasza czwórka udała się na górę, a Sylwia wskazała drogę do sypialni.

– Do zobaczenia w ogrodzie – zawołała z uśmiechem.

Rozebraliśmy się z Elą, włożyliśmy szlafroki i poszliśmy do ogrodu, aby wejść do jacuzzi z hydromasażem. Mój kutas był twardy, gdy patrzyłem, jak Ela wspina się po schodkach, aby zanurzyć się w przyjemnie ciepłej wodzie. Zatrzymałem ją i dotknąłem między jej nogami. Była bardzo mokra i tak samo podniecona jak ja. Usiedliśmy w wodzie i czekaliśmy ze zniecierpliwieniem na Dawida i Sylwię. W końcu przybyli, zdjęli szlafroki i stanęli razem przy jacuzzi. Sylwia wyglądała bardzo dobrze. Jej duże cycki były pełne i jędrne, a ładne nogi i kształtny tyłek oraz cienka linia włosów łonowych nad dużymi, opuchniętymi wargami sromowymi idealnie dopełniały ten perfekcyjny widok.

– Wiem, że tego chcesz, Elu – powiedziała Sylwia, biorąc kutasa Dawida w dłoń. – Po postaram się, żeby był dla Ciebie piękny i twardy – i zaczęła poruszać po nim ręką. Uklękła, polizała jego główkę i wzięła go głęboko w usta, pieszcząc jego ciężkie jaja.

Ela patrzyła chciwie, gdy kutas Dawida stał się w pełni wyprostowany i wyglądał na absolutnie masywnego.

– Proszę, myślę, że jest już wystarczająco dobry dla Eli, idź i daj jej go – powiedziała do męża z psotnym uśmiechem Sylwia.

Dawid podszedł do jacuzzi, a jego kutas wyglądał na większego i grubszego niż na zdjęciu, naprawdę był bardzo dobrze wyposażony i nie mogłem się doczekać, aż Ela go weźmie w swoje dłonie. Zanurzył się w wodzie, usiadł obok Eli, a Sylwia weszła zaraz za nim i natychmiast usiadła mi na kolanach. Jej cycki zdusiły moją twarz, a ona pocierała swoją cipką o moją erekcję. Skubałem ustami jej sutki i trzymałem w dłoniach jej hojny tyłek, gdy poruszała się tam i z powrotem. Spojrzałem za nią i zobaczyłem, że Ela i Dawid pieścili się i całowali. Wyobrażałem sobie, co jej ręce robią z jego kutasem pod wodą i żałowałem, że nie mogę tego zobaczyć.

Sylwia wsunęła mojego fiuta w swoją gorącą cipę i westchnęła, gdy zatopił się do końca. Pomyślałem, że nie marnuje czasu, ale nie przeszkadzało mi to, jej mokra dziurka była fantastyczna. Jej cipka ścisnęła mojego penisa, gdy poruszała się w górę i w dół i czułem się wspaniale, będąc w niej. Zsunąłem się z siedziska, aż znalazłem się po szyję w wannie. Mogłem teraz poruszać się w górę w stronę Sylwii, gdy ona trzymała się krawędzi jacuzzi. Jęknęła, gdy wbiłem się w nią i poczułem jej orgazm na moim kutasie w trakcie gorączkowych ruchów. Nagle poczułem, że nasiliły się fale wywoływane przez ruchy pary obok i usłyszałem, jak Ela jęczy:

– O Boże… umm… umm… tak…tak!

Poprawiłem pozycję i spojrzałem na nich, chciałem wiedzieć, co dokładnie robią. Ela najwyraźniej klęczała na siedzisku, a Dawid stał tuż za nią. – Och, jesteś taka ciasna, to takie wspaniałe uczucie – westchnął, gdy jego ręce pomagały jej poruszać się tam i z powrotem po jego kutasie. Jego tempo pchnięć wzrosło, gdy Ela pomieściła jeszcze więcej jego długiego, grubego penisa, a ona stała się bardziej ożywiona.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *