Kilka tygodni temu miała dwóch żonatych facetów w sobotę. Pieprzyła się ze mną rano i po południu, tuż przed tym, jak każdy z nich miał przyjść i kazała im się wylizać, zanim mogli ją przelecieć. Zjadała więc moją spermę z ich ust i kutasa, kiedy się pieprzyli. Powiedziała mi o tym tego wieczoru, kiedy pieprzyłem ją po raz ostatni tego dnia.

Robię się naprawdę twardy, kiedy mówi mi o tym, co robiła. Jej cipka gościła czarne, latynoskie i azjatyckie kutasy. Ma przeróżnych partnerów. Z niektórymi spotyka się tylko raz, z innymi powtarza randki. Pieprzyła się z szefami i współpracownikami, a nawet z jednym ministrem. Próbowała seksu analnego, oralnego i ruchania cycków. Nie ma żadnych ograniczeń. Uważa, że cipka została specjalnie zaprojektowana dla kutasów i to jest główne miejsce, w którym chce się nimi cieszyć.

Raz w liceum upiła się i pieprzyła z bliżej nieznaną liczbą facetów na imprezie. Nie założyli wtedy prezerwatyw i przez dłuższy czas później była przerażona, że któryś mógł ją zapłodnić albo zarazić jakąś chorobą przenoszoną drogą płciową. Jestem trochę zaskoczony, że jej cipka jest tak miła i przytulna dla mojego kutasa po całym tym użytkowaniu.

Przyjaciółka ma jednego faceta, którego zaczęła pieprzyć na studiach jakieś 10 lat temu. Przez jakiś czas praktycznie mieszkał w jej cipce, więc naprawdę dobrze im to razem wychodziło. W międzyczasie się ożenił, ale spotykają się raz lub dwa razy w miesiącu, czasami zostaje nawet na noc. To jedyny facet, z którym nawiązała taką relację, jak ze mną.

Pewnego razu, po „porannym” pieprzeniu się z tym wyjątkowym facetem, a następnie wysłaniu go w drogę, zadzwoniła do mnie, nawet nie wstając z łóżka, aby dać mi znać, że czeka na mnie „wyjątkowo mokra cipka”. Miałem nadzieję na ten telefon, więc natychmiast do niej pobiegłem. To śliskie uczucie świeżego „obcego” wytrysku na całym moim kutasie szybko doprowadziło mnie do orgazmu. Przyjaciółka na szczęście dokładnie wie, co mi powiedzieć, żebym wkrótce znów stał się twardy, nie wychodząc z jej cipki. Potem pieprzyliśmy się, aż oboje doszliśmy.

Posmakowałem podwójnej spermy, gdy znowu osiągała szczyt dzięki mojemu językowi. Nigdy nie widziałem, jak pieprzy się z innym facetem, ale to jedna z jej ostatnich fantazji w ramach trójkąta. Zapyta kogoś, czy byłby zainteresowany. W międzyczasie zainstaluję kamerkę, żeby móc oglądać ją w akcji.

Chociaż Przyjaciółka jest główną kobietą w moim życiu, chodzę na randki z innymi. Nie podrywam ich, przez co są często zakłopotane. Jedna dziewczyna, jakieś 5 lat młodsza ode mnie, zapytała mnie, czy jestem gejem. Kiedy powiedziałem, że nie, chciała, żebym to udowodnił i zabrała mnie do łóżka. Dobrze, że miała prezerwatywy, bo ja nie. Dałem jej dobre ruchanko, ale nigdy więcej nie zaprosiłem jej na randkę. Jej cycki były znacznie mniejsze niż te, do których byłem przyzwyczajony i nie była zbyt dobra w łóżku. Nie miałem czasu i energii na uczenie innych.

Przyjaciółka kazała mi obiecać, że będę pisać do niej, gdy wrócę z randki z inną kobietą z prostym „tak” lub „nie”, dając jej znać, czy uprawiałem seks. Prawie zawsze odpowiedź była negatywna, więc przychodziła do mojego łóżka i zaliczała mnie „na dobranoc”.

Pamiętam, że pewnego wieczoru wróciłem do domu i usłyszałem, jak pieprzy się z kimś innym. Napisałem „Nie” i wkrótce nastała cisza, a ona weszła do mojego mieszkania naga. Była bardzo podniecona, a ja wyjątkowo szybko skończyłem. Jestem pewien, że ktokolwiek był za ścianą, słyszał nas, a wkrótce ja usłyszałem ich odgłosy, zasypiając. Śmialiśmy się z jej zachowania, kiedy pieprzyliśmy się po obiedzie następnego dnia.

Do niedawna Przyjaciółka pozwalała tylko mi się w niej spuszczać, ale od niedawna jest jeszcze ktoś, kto dostąpił tego zaszczytu. Nie wspominałem wcześniej, że pracuje jako pomoc domowa na pół etatu w domu starszej pary. Pani jest już bardzo słaba. Przyjaciółka kąpie tę kobietę i pomaga jej w wielu czynnościach.

Pewnego dnia starsza pani przyznała, że kiedyś miała ciało jak Przyjaciółka, ale teraz już nie może wiele zrobić dla swojego wciąż napalonego męża. Po tym zapytała, czy Przyjaciółka rozważyłaby pomóc mu w ponownym poczuciu się mężczyzną? A ponieważ jest współczującą i troskliwą osobą, powiedziała, że zrobi to raz i zobaczy, jak pójdzie. Mąż kobiety był zdenerwowany, ponieważ dawno tego nie robił, ale Przyjaciółka wystarczająco mocno go zachęciła, aby stanął na wysokości zadania i nawet dość szybko udało mu się dojść. Para była tak wdzięczna, że zgodziła się robić to ze staruszkiem raz w tygodniu.

Kilka dni później żona powiedziała Przyjaciółce, że jest „seksownym aniołem”, a jej mąż udał się teraz do centrum seniorów, aby poćwiczyć z innymi i był znacznie szczęśliwszym człowiekiem. Miał zamiar poprosić swojego lekarza o receptę na niebieskie tabletki, aby mieć jeszcze więcej możliwości. Jego kutas był jednym z większych, z którymi miała do czynienia.

Wiem, że nie powinienem nic do niej czuć, ale ona jest moją pierwszą kochanką i robimy bardziej intymne rzeczy niż większość małżeństw. Niewiele kobiet jest tak aktywnych seksualnie. Nasze wspólne życie seksualne jest gorętsze niż kogokolwiek, kogo znam. Jest dla mnie jasne, że sam nie nadążę za jej potrzebami seksualnymi. Nie wiem, czym jest „miłość”, ale muszę jej trochę mieć dla Przyjaciółki i naprawdę cieszę się, że jestem ważną częścią jej życia. Jest oczywiście szczęśliwa, że może się bawić ze swoim ciałem, ile tylko chce i z kim tylko chce, a ja zawsze będę przy niej jak kotwica.

Ostatnio poznała dziewczynę w pracy, która twierdzi, że jest bi. Przyjaciółka dawno nie miała do czynienia z dziewczynami. Chciała zobaczyć, jak pieprzę się z kimś innym i próbuję innej cipki. Zrobiliśmy kilka filmów z naszym udziałem, ale to nie jest tak dobre, jak przedstawienie na żywo. Jej koleżanka z pracy przyjdzie do nas na kolację w sobotę wieczorem. Nasze umysły są pełne możliwości. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *