„Co do cholery?” Zaklął, zatrzymując się, trzymając ją za biodra, a jego kutas dotykał jej bardzo mokrej cipki.

„Nie, proszę! Mój mąż jest na zewnątrz! Złapie…” Wtedy właśnie mnie zobaczyła. Spojrzała prosto na mnie, a ja uśmiechnąłem się i skinąłem głową, przesyłając jej całusa.

Ale zanim Grzesiek w pełni zrozumiał, Alicja odsunęła się i wbiła się w jego penisa. „O mój…” zdołała jęknąć, gdy wstrzymała oddech. „Jesteś ogromny!” Powiedziała to, patrząc prosto na mnie i widziałem, jak jej oczy rozszerzają się, gdy pełny wpływ sytuacji stał się jasny.

Grzesiek roześmiał się, gdy zaczął pracować w Alicji. Jego ręce były zablokowane na jej biodrach, a nocną ciszę wypełniało mokre uderzenie, gdy jego biodra uderzały o jej nagą dupę.

Do tej pory mój własny kutas próbował się uwolnić. W rzeczywistości było tak twardo, że faktycznie bolało. Ale ponieważ nie chciałem dać się złapać i zepsuć tej chwili, nie poruszyłem się.

Scena była niesamowita. Była tam moja ukochana żona, półnaga, szarpiąca się dziko, gdy pieprzył ją blondyn. Starałem się wszystko oglądać. Kochałem jej twarz, gdy jęczała, jak podskakiwała przy każdym uderzeniu. Patrzyłem, jak jej biodra poruszają się w rytm jego pchnięć. Alicja jęczała i jęczała za wszystko, co było jej warte. Orgazm po orgazmie wstrząsnął jej ciałem, gdy walczyła o utrzymanie się na oparciu kanapy.

– Podoba ci się, prawda? Słyszałem, jak Grzesiek szepnął, gdy zwolnił tempo. – Lubisz się pieprzyć, prawda?

„Oooch…” próbowała odpowiedzieć. „Grzesiek, proszę… ummmm… .. czuję się tak dobrze!”

– Podoba ci się, co?

„Ohhhhh… tak… tak… tak… tak… ooooohhh… Uwielbiam to! Daj mi to kochanie… pieprz mnie dalej!” Grzesiek bez wahania ponownie przyspieszył i spełnił jej życzenia, waląc biodrami w jej tyłek bez opamiętania.

“Gotowa?” mruknął, gdy jego tempo zaczęło rosnąć. – Już prawie dochodzę!

– Ooooohh… ooooohh… taaaak – jęknęła Alicja. Potem, gdy gwałtownie rosnące tempo Grześka nagle zatrzymało się i wtulił się głęboko w nią, krzyknęła: „O tak! ….. ummmmmm ……… ummmmmmmmmmmmmm …. Ooooooooooooh”. Wtedy Alicja przeszła przez krawędź i znów wyszła z głośnym jękiem. Pośladki Grześka zacisnęły się, gdy włożył swój ładunek głęboko w nią. Po czym praktycznie upadł na jej plecy.

Alicja i Grzesiek leżeli w tej pozycji przez kilka minut, podczas gdy każde z nich wstrzymało oddech. Kiedy w końcu się uspokoili, duża kropla spermy wypłynęła z Alicji i spłynęła na podłogę. Grzesiek ubrał się szybko, a ja odsunąłem się od drzwi, żeby schować się w cieniu obok domku do zabawy. Kilka chwil później Grzesiek szybko minął mnie i wyszedł w ciemność, wracając do domu.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *