Po tym, jak moja żona Joanna i ja mieliśmy nasz drugi trójkąt z naszym przyjacielem Leszkiem, nie mogliśmy się doczekać trzeciego. Pierwszy był początkowo nerwowy, ale bardzo satysfakcjonujący, mogłem zobaczyć moją żonę w świetle, którego nigdy wcześniej nie widziałem.

To było cholernie podniecające dla nas obojga. Zaczęło się z Leszkiem, a ja zrobiłem jej masaż, podczas gdy ona leżała tam w samych majtkach. Tej nocy był tylko seks oralny, ponieważ było to dla nas wszystko nowe. Nie wiedzieliśmy, jak daleko chcemy się posunąć.

Po tej nocy moja żona i ja rozmawialiśmy o tym, co zrobiliśmy i wiedziałem, że chciała kochać się z Leszkiem tradycyjnie. Leszek był bardzo hojnie obdarzony, a tej pierwszej nocy widziałem w jej oczach, że cieszyła się ssaniem go i obserwowaniem, jak jego ogromny kutas eksploduje z radości, którą mu dawała. Za drugim razem, gdy spotkaliśmy się na kolejny trójkąt, miałem czystą przyjemność patrzeć, jak Leszek i Joanna się kochają. Zaplanowaliśmy na nadchodzący weekend steki i wino, a potem oczywiście seks, chociaż nigdy tak naprawdę nie rozmawialiśmy o tym z Leszkiem. To było po prostu zrozumienie niewerbalne, jak sądzę.

Joanna i ja kochaliśmy się w poniedziałek i rozmawialiśmy o nadchodzącym weekendzie. Przez cały tydzień powstrzymywaliśmy się od seksu, aby była gotowa na całą noc z naszym gościem. W końcu nadeszła sobota, a Joanna była w sklepie spożywczym po jedzenie na noc, podczas gdy ja posprzątałem dom i zmieniłem pościel w łóżku.

Leszek zadzwonił do mnie i powiedział, że jego przyjaciel Szymon z pracy zadzwonił i przyjeżdża, aby się u niego zatrzymać na noc, ponieważ sprawdzali jego dom pod kątem termitów (przygotowywał się do sprzedaży). Leszek zapytał, czy moglibyśmy spotkać się u nas na kolacji, a on zabrałby ze sobą Szymona.

Powiedziałem mu, że nie ma sprawy, czując się rozczarowany, że nasza noc seksu i zabawy przepadła. Żartobliwie zapytałem go, czy Szymon miałby coś przeciwko rozrywce po kolacji. Roześmiał się i powiedział, że wspomniał Szymonowi pewnej nocy w pracy, że miał z nami trójkąt. Powiedział, że Szymonowi naprawdę podobała się historia, którą opowiedział mu Leszek. Powiedziałem: „Nie jestem pewien, czy mógłbym namówić Joannę do zrobienia czegokolwiek z nami wszystkimi trzema”, myśląc o tym, jak fajnie byłoby patrzeć, jak bierze dwóch innych facetów oprócz mnie.

Leszek powiedział: „Też nie jestem pewien, ale to może być świetna zabawa”, po czym się roześmiał. Zapytał, czy chcę, aby na wszelki wypadek przyniósł jakieś filmy porno. Powiedziałem mu, że myślę, że powinniśmy najpierw wyczuć sytuację, na co się zgodził. I tak mieszkaliśmy w tym samym kompleksie apartamentów, więc mógł pójść po filmy wystarczająco szybko, jeśli wszystko się ułoży.

Odłożyłem słuchawkę i zadzwoniłem do Joanny na jej komórkę w sklepie. Kazałem jej kupić dodatkowy stek i powiedziałem jej o telefonie Leszka do mnie. Powiedziała, że kupi jeszcze jeden, ale brzmiała na rozczarowaną. Zanim się rozłączyła, zapytałem: „Myślisz, że poradzisz sobie z całą naszą trójką?”. Roześmiała się i powiedziała: „Naprawdę zabawne” i odłożyła słuchawkę.

Kiedy wróciła do domu, pomogłem jej z zakupami i odłożyłem je na miejsce. Zapytałem ją, w co się dziś ubierze, a ona powiedziała, że mogę dla niej coś wybrać. Widać było, że wciąż była załamana, myśląc, że noc seksu była stracona.

Poszliśmy do sypialni, a ja wyciągnąłem jej dżinsową mini spódniczkę i obcisłą krótką koszulkę, która bardzo dobrze obejmowała jej cycki. Następnie podszedłem do jej szuflady z bielizną, znalazłem majtki bez krocza i położyłem je razem z ubraniami, które wybrałem.

„Jak ci się podoba?” – zapytałem ją, mając nadzieję, że je założy. Odpowiedziała: „Wezmę prysznic, a potem się ubiorę”. Pocałowaliśmy się i mocno ścisnąłem jej tyłek.

Leszek i Szymon pojawili się, gdy Joanna brała prysznic. Nie spotkałem wcześniej Szymona, był inny niż sobie wyobrażałem. Miał około 180 centymetrów wzrostu i 90 kilo wagi, blond włosy i niebieskie oczy. Byłem zadowolony, że był przystojnym facetem i wiedziałem, że Joannie będzie się podobać, gdy go zobaczy.

Przyniosłem naszej trójce piwo, usiedliśmy i rozmawialiśmy, czekając, aż Joanna skończy się szykować. Powiedziałem Szymonowi, że zawsze zajmuje jej to dużo czasu, a Leszek powiedział: „tak, ale warto poczekać”.

Kiedy Joanna weszła do salonu, wyglądała absolutnie oszałamiająco. Jej sutki były twarde pod koszulką, którą wybrałem, a świadomość, że może mieć na sobie majtki bez krocza, które wybrałem, doprowadzała mnie do szaleństwa. Szymon wstał i podszedł do niej z wyciągniętą ręką. „Miło cię poznać. Leszek powiedział mi, że jesteście przyjaciółmi od jakiegoś czasu i zawsze mówi o tobie najmilsze rzeczy. Jesteś tak ładna, jak mówił”. Joanna zarumieniła się i powiedziała cicho „dziękuję”.

Pomyślałem: „ten facet wie, jak rozmawiać z kobietą”. Brzmiał szczerze, a ona wydawała się być pod wrażeniem jego słów. Poczułem wewnętrzną zazdrość, wiedząc, że ten facet chce przelecieć moją żonę.

Joanna doprawiła steki i zapytała, czy przyrządzę je na grillu w ogrodzie. Wziąłem od niej talerz i skierowałem się do drzwi. Leszek powiedział: „Pomogę ci”. Wstał i wyszedł ze mną z mieszkania. Powiedział mi, że Szymon uważa Joannę za bardzo seksowną i bardzo chciałby ją przelecieć. Czułem się trochę zdenerwowany tą sytuacją. Nie chciałem, aby Joanna czuła się pod jakąkolwiek presją. W tym momencie nie byłem też pewien, czy chcę dzielić się nią z Szymonem, czy nie. Jednak świadomość, że lubiła robić to z innymi mężczyznami, była bardzo podniecająca.

Kiedy Leszek i ja wróciliśmy do mieszkania z jedzeniem, Szymon i Joanna byli w kuchni i robili sałatkę. Wyglądało na to, że dobrze się dogadują, ponieważ prawie nie zauważyli, jak wróciliśmy do domu. Nie wiem nawet, o czym rozmawiali, ale widziałem, jak kilka razy dotknęła jego ramienia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *