– Jak miałabym znaleźć klientów? Czy wszyscy byliby mężczyznami? – Zapytałam.

– Na początku ci pomogę. Znowu niektórzy z moich klientów mogą stać się twoimi, gdy powiem im, że odchodzę na emeryturę. Pokażę ci również, jak się ustawić i być obecną online” – powiedziała Dorota. “Jeśli chodzi o mężczyzn lub kobiety, zobaczmy za chwilę, jak sobie ze mną poradzisz.

– Dobrze – powiedziałam.

– Wstań, pozwól mi cię zobaczyć. Zrób dla mnie mały pokaz, jak modelka, która przejdzie przez pokój – powiedziała.

Wstałam, podeszłam do szklanych drzwi przy basenie i wróciłam, nie mając pojęcia, jak „spacerować jak modelka”.

— Te szpilki: nowe?

– Tak.

– Czy kiedykolwiek wcześniej nosiłaś tak wysokie obcasy?

– Nie.

– Albo potrzebujesz dużo praktyki, albo obniżasz obcasy. Wyglądasz, jakbyś miała się przewrócić przy każdym kroku. Dlaczego na razie ich nie zdjąć? Mam nadzieję, że zachowałaś pokwitowanie, aby móc je zwrócić. sześciocentymetrowe obcasy na tobie byłyby idealne –  powiedziała mi.

– Proszę, chodź, usiądź jeszcze raz, bliżej – powiedziała.

Kiedy siedziałam, moje udo dotykało jej. Położyła ręce po bokach mojej głowy i przyciągnęła moją twarz do swojej, kładąc swoje usta na moich. Dorota dała mi najbardziej kochający i czuły pocałunek w moim życiu. Byłam gotowa wtopić się w jej ramiona, gdy pocałunek stał się bardziej namiętny. Po dłuższej chwili urwała.

– Jak całowanie dziewczyn?

– O mój Boże! Tak! Czułam się tak… tak wyjątkowo i kochająco i… nie potrafię tego opisać – powiedziałam bez tchu.

Bez pytania pocałowała mnie ponownie, z jeszcze większą pasją. Jej język zaatakował moje usta; eksplorując, kręcąc się w środku, tańcząc własnym językiem. Nasze usta zacisnęły się tak mocno, że zęby się złączyły. Poczułam jej dłoń na mojej piersi, ściskając, szczypiąc sutek pod moim ubraniem i stanikiem, co sprawiało, że było twarde. Jej druga ręka była owinięta wokół mnie, jej dłoń pocierała moje plecy i przyciągała mnie bliżej. Objęłam ją ramionami i rozkoszowałam się dotykiem jej kobiecej sylwetki; smukłość jej torsu. Jedna ręka poruszyła się i objęła jej pierś, gdy obejmowała moją, a ja jęknęłam; było tak miękkie, a jej sutek tkwił w mojej dłoni, dając mi jeszcze większy dreszcz.

Poczułam, jak palce Doroty ślizgają się pod materiałem mojej kopertowej sukienki i pod przezroczystą koronką mojego stanika. Powoli włożyła go i otoczyła moją pierś smukłymi palcami; ściskała i ugniatała miękkość mnie. Idąc za nią, zrobiłam to samo. Poczułam pod palcami ciepłą, miękką skórę Doroty, gdy powoli wkraczałam pod jej ubranie. Poczułam jej twardy sutek i ścisnęłam go między palcem a kciukiem…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *