Potem powiedzieli jej, żeby wszyscy dobrze się bawili, rozbierając się do naga i poprosili moją siostrę, żeby zdjęła sukienkę. Bezzwłocznie najpierw wyjęła spod spódnicy majtki i rzuciła je na twarz Przemka. Wąchał to i podał innym. Wtedy inni również zdjęli ubrania i rzucili na podłogę. Cała czwórka była wyraźnie napalona.

​​Adrian postanowił zająć się jej ustami. Przemek wchodził między jej uda, a Krystian zaczyna ssać jej sutki. Widząc jej wyraz twarzy, mogłem powiedzieć, że bawiła się na maksa. Polizała także ich jaja i wzięła do ust całe ich kutasy jeden po drugim, gdy następny w kolejce mocno ją posuwał.

Następnie poprosiła ich, aby jeden po drugim usiedli na jej twarzy i polizała ich odbyty i jądra. Trzech facetów miało szczęście, że znaleźli taką dziwkę. Poza tym dowiedziałem się, że ona też była uwielbiała anala.

Potem również lizali jej tyłek i cipkę, a następnie spuścili się na nią. Porównywała także smak, długość, szerokość i zapach każdego ich kutasa. Kutas Przemka był największy z trójki i pieściła go bardziej, dawała mu dodatkowe buziaki i uwagę.

Nie byłem w stanie kontrolować walenia widząc, jak moja młodsza siostra zamieniła się w dziwkę i dwukrotnie spuściłem się w moich spodniach, stojąc przy oknie. Widok mojej młodszej siostry obsługującej wszystkich 3 facetów był po prostu tak ekscytujący.

Ten akt trwa godzinę. Kiedy byli już zmęczeni i wypruci, poszedłem i zapukałem do drzwi. Wszyscy się ubrali i otworzyli zamek. Kiedy wszedłem do pokoju, poczułem kompletny pot i spermę na mojej siostrze, a ona była całkowicie mokra, a jej sukienka przylegała do jej ciała, spocony wygląd na niej był po prostu gorący.

Dzieje się tak każdego dnia, a moja ciocia pewnego dnia dowiedziała się, co jej syn i jego przyjaciele zrobili z moją siostrą.

Tym, co mnie zszokowało, było to, że zamiast ich powstrzymać, kupuje mojej siostrze mniejsze stroje do noszenia i pozwala jej z nimi zostawać.

Moja mama też dowiedziała się, co moja siostra z nimi robi i powstrzymuje moją siostrę przed pobytem z Krystianem i jego przyjaciółmi. Mówi też ciotce, żeby nie pozwalała mojej siostrze być sama ze swoim Synem i jego przyjaciółmi.

Więc zacząłem się nudzić, ale po kilku dniach moja mama zostawiła nas u wujka i wróciła do domu, kiedy mama opuściła ciotkę, ta powiedziała mojej siostrze, że nie ma nic złego w przeżywaniu dreszczyku emocji i pozwoliła jej zostać z synem i jego przyjaciółmi. Powiedziała mi też, żebym ich nie próbował powstrzymywać, ponieważ moja siostra tego potrzebuje i że muszę zrozumieć, że nie ma w tym nic złego. Znowu zacząłem czuć się podekscytowany, słysząc, jak to mówi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *