Zdjęła mu koszulę, a potem powoli zeszła na dół i zdjęła mu spodnie, robiąc mu ładnego lodzika. Krystian właśnie rozkoszował się słodkimi ustami siostry na swoim kutasie. Potem wytrysnął, a ona połknęła to wszystko, a potem powoli zeszła trochę niżej i poprosiła go, aby uniósł nogi i ona mogła mu wylizać tyłek. Byłem zszokowany, gdy zobaczyłem, jaką ona była napaloną suką.

Widząc to, powoli masturbowałem się pod kocem i w ciągu kilku minut spuściłem się w moich spodniach.

Potem wspiął się na nią i zerżnął ją po chwili, cieszyła się jego kutasem w niej, co widziałem, jak czerpała przyjemność z jej wyrazu twarzy, ponownie spuścił się w niej, a ona też chciała, żeby wszedł głębiej, ponieważ ona też miała orgazm co mogłem zauważyć, ponieważ robiła się coraz bardziej dzika. Po wszystkim byli zmęczeni, włożyli z powrotem piżamy i poszli spać.

Nadszedł następny dzień i byłem podekscytowany, widząc, co może się dzisiaj wydarzyć.

Zdałem sobie sprawę, że odkryłem fantazję, która polegała na tym, że widziałem ją, jak jest wykorzystywana przez innych i kompletnie mnie to podniecało.

Powiedziałem więc Krystianowi, że wiem, co knują i że też uwielbiam ich oglądać i walić. Krystian poczuł ulgę, że wiedziałem i nie przeszkadzało mi to, ale powiedziałem mu też, że nie chcę, aby moja siostra wiedziała o mnie, że ich obserwuję i o mojej fantazji, bo czuję się nieswojo.

Krystian powiedział mi też, że już zamieniła się w zdzirę, gdy całowała wargami wszystkich jego przyjaciół i jego, gdy mnie nie było. Słuchanie go ponownie mnie podnieciło i mój kutas stanął w moich spodniach.

Zaczęliśmy więc planować zabawę z moją siostrą i moje oglądanie.

Przyjaciele Krystiana dołączyli nas później w ciągu dnia i nasza piątka planowała obejrzeć film w jego pokoju. Zaplanowałem, że zostawię ich samych i będę obserwować przez okno, co zrobią, bo gdybym z nimi był, moja siostra byłaby ostrożna. Krystian znał więc mój plan i trzymał okno otwarte, żebym mógł oglądać i cieszyć się widokami.

Zacząłem plan, powiedziałem im, że chciałbym spać, ponieważ byłem śpiący i nie mogłem tu spać z powodu dźwięku telewizora i pójdę do drugiego pokoju. Podbiegłem do okna po drugiej stronie pokoju, podekscytowany, że mogę ich obserwować w ciszy i uważałem, żeby nie dać się złapać mojej siostrze.

Teraz moja siostra powoli zamknęła pokój, żebym nie wszedł nagle do środka. Planują oglądać porno, więc dyskutują o oglądaniu w czwórkę, a po chwili widziałem, jak wszyscy się podniecają w pokoju, sygnalizując sobie nawzajem, aby zaczęli, potem powoli ją dotykają, a ona również się uśmiecha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *