Patrycja była już w połowie drogi do wanny z hydromasażem i zawołała, żebym do niej dołączył. Spojrzałem w górę i zobaczyłem, jak ten wspaniały tyłek kołysał się w przód i w tył, gdy szła, a ja miałem zeza z pożądania. „Będę tam za chwilę, chcę tylko sprawdzić coś w systemie filtracji basenu”. Krzyknąłem, grając na czas, starając się pozwolić mojej erekcji trochę osłabnąć, żeby się nie zawstydzić.

Po kilku minutach udało mi się opanować erekcję na tyle, aby wyjść z basenu do jacuzzi. Patrycja była już w środku, a woda kłębiła się wokół jej obfitego biustu. Szybko wskoczyłem, bo widok jej ledwo zakrytych piersi ponownie budził mojego niezbyt uśpionego penisa. Ciepło wanny z hydromasażem było dość mocnym kontrastem do basenu i powinno było być relaksujące, ale nadal byłem na krawędzi z powodu mojej erekcji.

“Czy to nie jest relaksujące?” – powiedziała Patrycja, leniwie wygrzewając się w wannie. Znowu jąkałem się, zgadzając się, chociaż nie czułem się specjalnie zrelaksowany. Patrycja otworzyła oczy i uśmiechnęła się do mnie swoim pięknym uśmiechem.

„Naprawdę cię lubię Michał, byłeś dla mnie taki miły, kiedy po raz pierwszy dołączyłam do firmy, pomagając mi się dopasować i nie traktować mnie jak bezradną dziewczynę. Nigdy nie próbowałeś mnie wykorzystać, kiedy byliśmy na wszystkich tych wyjazdach służbowych. Zawsze jesteś dżentelmenem, to orzeźwia w dzisiejszych czasach ”.

Uśmiechnąłem się i powiedziałem: „Cóż, staram się być dżentelmenem. Nie zawsze jest to łatwe, szczególnie w przypadku niektórych naszych klientów i ich wymagań, ale zawsze uważałem, że jeśli traktujesz ludzi z szacunkiem, możesz osiągnąć o wiele więcej”.

“Cóż, doceniam to.” – powiedziała. „Bardzo trudno jest zbudować sobie pozycję w tej branży jako kobieta. Nawet na studiach wykładowcy i moi koledzy z uczelni ciągle mnie poniżali. Wydawali się myśleć, że poddam się po tym, jak będę traktowana surowo, ale nie zamierzałam dać się zastraszyć. Uczyłam się ciężej niż reszta i otrzymałam najlepsze oceny tylko po to, aby udowodnić im, że moja płeć nie ma wpływu na moje zdolności do zostania inżynierem!”

Oczy Patrycji płonęły, gdy na nowo przeżywała swój szkolny bunt. Uderzyło mnie, jak ciężko musiało być jej to, co zrobiła, i podziwiałem ją za to jeszcze bardziej!

“Myślę, że udowodniłaś swój punkt widzenia!” Powiedziałem: „Jesteś świetnym inżynierem i przyjemnie się z tobą pracuje i mam wielką nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli wspólnie pracować nad wieloma innymi projektami”.

Uśmiechnęła się na to, podeszła do mnie w wannie z hydromasażem, usiadła mi na kolanach i mocno mnie pocałowała. Poczułem, jak jej język wślizguje się między moje usta do moich ust i odpowiedziałem uprzejmie! Po prostu rozpłynąłem się pod wpływem jej ciepłych, soczystych ust na moich. Owinąłem ramiona wokół jej ciała i pocałowałem w sposób, w jaki nikogo nie całowałem, odkąd straciłem żonę. Jej skóra była tak miękka i ciepła w dotyku, a ja rozkoszowałem się tym uczuciem…

Kiedy się całowaliśmy, Patrycja zaczęła pocierać się o moją erekcję. Nie będąc z kobietą od śmierci żony szybko traciłem kontrolę nad zmysłami. Przerwałem pocałunek i powiedziałem jej: „Jeśli będziesz tak dalej robić, będziemy mieć bałagan w jacuzzi!”. Po prostu się uśmiechała, jęczała i dalej pocierała ledwie ukrytą pochwę o mój stale rosnący boner.

Kilka minut później straciłem kontrolę i przeżyłem jeden z najbardziej intensywnych orgazmów w moim życiu! Nie mogłem uwierzyć, jakie to było wspaniałe. Jasne, masturbowałem się przez lata od śmierci mojej żony, ale żadna z tych okazji nawet nie zbliżyła się do intensywności tej.

Kiedy trochę się uspokoiłem, Patrycja wstała, złapała mnie za rękę i powiedziała: „Musimy wziąć prysznic, naprawdę nie lubię zapachu chloru”. Wciąż byłem w szoku i nieśmiało podążyłem pod prysznice, które widzieliśmy wcześniej. Kiedy szliśmy, nasyciłem oczy jej cudownymi kształtami i poczułem mrowienie w pachwinie, gdy mój penis zaczął się szybko budzić.

Patrycja natychmiast poszła pod prysznic i odkręciła wodę. Wydawało się, że natychmiast robi się gorąco, ponieważ mogłem zobaczyć parę unoszącą się z podłogi prysznica. Następnie odwróciła się do mnie i z uśmiechem rozwiązała najpierw mikroskopijną górę, a potem równie małe figi od bikini. Mój penis znów stanął na baczność i wystawał z dziury w moich bokserkach. Paige zachichotała, po czym sięgnęła i ściągnęła moje bokserki do kostek. Wyszedłem z nich, a potem zostałem ciągnięty przez moją erekcję pod prysznic przez Patrycję.

Staliśmy pod i obok wielu strumieni płynącej wody, czując jej ciepło na naszej skórze. Ona podeszła do mnie, przycisnęła swoje piękne ciało do mojego i jeszcze raz dała mi bardzo głęboki i namiętny pocałunek. Jej ciało było takie przyjemne, kiedy potarłem ją po plecach i przyciągnąłem mocno do mojej klatki piersiowej. Jej ręce jednocześnie pocierały moje plecy. To było cudownie.

Po kilku minutach przerwała pocałunek i popchnęła mnie w kierunku miejsca, gdzie był mniejszy strumień, namydliła ręce i zrobiła najbardziej zmysłowe szorowanie, jakie kiedykolwiek miałem. Oczyściła prawie każdy centymetr kwadratowy mojego ciała został zagospodarowany. Kiedy sięgała wokół mnie, żeby namydlić moje plecy, pochyliła się i wciągnęła moje sutki, liżąc je i gryząc delikatnie. To wywołało dreszcz na moim ciele. Następnie umyła moją klatkę piersiową i przeniosła się na nogi, podczas gdy moja erekcja celowała jej w twarz. Czułem jej oddech na moim penisie, kiedy schodziła po moich nogach, namydlając mnie. Następnie uderzyła mnie w wewnątrz ud, chcąc, żebym rozłożył nogi, co zrobiłem. Następnie przesunęła ręce w górę w kierunku mojej pachwiny i zaczęła namydlić moje jądra i krocze za nimi przed moim odbytem.

Po delikatnym oczyszczeniu i pieszczeniu moich jąder, szybko pocałowała mojego penisa, a następnie obficie go namaściła. Jęk wyrwał się z moich ust, gdy delikatnie głaskała mnie do nowo znalezionej twardości. Potem odwróciła mnie i namydliła moje policzki, a następnie sięgnęła do pęknięcia mojego tyłka i namydliła mój odbyt, pocierając energicznie, wywołując kolejny jęk z moich ust.

Kiedy stwierdziła, że ​​praca została wykonana, chwyciła słuchawkę prysznicową i całkowicie mnie spłukała. Następnie uklękła i wzięła moją erekcję do ust, wzięła mnie do środka, a następnie wypuściła mój wzwód z ust. Następnie odwróciła mnie, rozłożyła moje pośladki i wcisnęła język w mój odbyt, liżąc go mocno. Kolejny jęk wyrwał się z moich ust. „Chciałam się tylko upewnić, że zmyłam całe mydło”. a potem mrugnęła do mnie.

Patrycja wstała i oznajmiła, że ​​moja kolej ją umyć! Wciąż byłem w szoku po tym wszystkim, co wydarzyło się do tej pory, i stałem tak, jakbym nie mógł zrozumieć ani słowa, które powiedziała. Wzięła moje dłonie w swoje i patrząc prosto w oczy powiedziała: „Myślę, że jesteś najwspanialszym człowiekiem na świecie. Okazałeś mi tylko dobroć i szacunek. Wiem, że znamy się tylko przez krótki czas ale w tym krótkim czasie pokochałam cię w bardzo prawdziwy sposób. Poprosiłam cię tutaj dzisiaj, abym mogła cię uwieść, ponieważ wiedziałam, że jesteś zbyt wielkim dżentelmenem, by kiedykolwiek próbować mnie uwieść. Tęskniłam za Twoim dotykiem, aby Cię przytulić i pocałować od czasu naszej pierwszej podróży drogowej. Wiem, że bardzo kochałeś swoją żonę i nigdy bym nie przypuszczała, że możesz o niej zapomnieć i rozumiem to. Chcę być kimś nowym w twoje życiu… kolejna miłość, a nie zwykły zamiennik.” Łzy spływały jej po twarzy, gdy uśmiechała się do mnie.

Poruszyło mnie jej wyznanie, a łzy zaczęły zbierać się w moich oczach. Powiedziałem: „Jestem w szoku! Nie mogę uwierzyć, że kobieta o takiej urodzie i inteligencji mogłaby się we mnie zakochać. Jestem o wiele starszy od Ciebie. Jestem zdumiony tym wszystkim .” Patrycja znowu uśmiechnęła się promiennie i dała mi kolejny długi, głęboki pocałunek, który bardzo uspokoił mój umysł.

Przerwała pocałunek i powiedziała: „Zawsze lubiłam starszych mężczyzn, szczególnie starszych panów, którzy są mili i delikatni i traktują mnie jak równą sobie. Teraz twoja kolej, aby mnie umyć”, kiedy podała mi żel do mycia ciała.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *