Myślałam że to był ostatni raz kiedy go widziałam…

Po tej zmysłowej nocy z nim umyałm się i wróciłam do swojego hotelu i spotkałam się z moimi dziewczynami. Nie były zadowolone że porzuciłam je dla tego starca, ale nie byłam im w stanie wytłumaczyć tego wszystkiego co się wydarzyło. Uznałam, że najlepszym rozwiązaniem jest po prostu milczeć o całym tym doświadczeniu i seksie, które dzisiaj przezyłam.

Myślałam o nim przez całą noc. Dał mi jedno z najbardziej rotycznych przeżyć w moim życiu, bez zadawania zbędnych pytań. Podał mi również swój numer, ale czułam się troche nieswojo gdy dzwoniłam do niego następnego dnia. Nie odbierał.W sumie to mógl w tym czasie robić dosłownie wszystko. Jednak zdecydowałam się na wysłanie do niego wiadomości. Zdecydowałam się na krótkie „cześć”.

Zadzownił do mnie niemal natychmiast, a moje serce przyspieszyło i zaczęło bić jak oszalałe. Zapytał mnie czy jestem wolna wieczorem, a ja powiedziałam, że tak. Kazał mi być przyszykowaną za dwie godziny i spotkać się z nim w hotelu. To było jak coś z filmu, ale zobowiązałam się i ubrałam w najlepszą letnią sukienkę jaką miałam.

Powiedziałam znajomym, że mam plany i pośpiesznie wyszłam z hotelu. Kiedy wyszłam, on  już tam czekał. Uśmiechnął się do mnie kiedy się zbliżyłam. Pocałował mnie z policzek i objął, a ja poczułam mocny piżmowy zapach. Od razu zrobiłam się mokra. Nigdy wcześniej nie spotkałam nikogo kto by działał na mnie w ten sposób i sprawiał, że jestem wilgotna dosłownie w sekundę.

Weszliśmy do jego samochodu, jego kierowca spojrzał na mnie w lusterku wstecznym i szybko odwrócił wzrok. Kilku jego kolegów było z nami i wszyscy rozmawialiśmy w drodze do jednej z najbardziej elitarnych restauracji w Las Vegas.

Kiedy przyjechaliśmy, usiadł obok mnie, a jego koledzy zajęli cały stół, rozmawiał tylko ze mną i pytał, jak się czuję. Szepnął mi do ucha o tym, jak bardzo cieszył się zeszłej nocy, zachichotałam, a jeden z jego kolegów spojrzał na mnie i odwrócił wzrok. Brudny starzec prawdopodobnie wyobrażał sobie, jak wyglądam, jeżdżąc na jego kutasie.

Potem zaczął przesuwać rękę po moim udzie, lekko przesuwając moją letnią sukienkę w górę i w górę mojej nogi. Próbowałam ukryć podekscytowanie, ale nie mogłam powstrzymać się od przygryzienia wargi i uśmiechu w jego kierunku.

Ponieważ jedzenie i napoje wciąż nadchodziły, zbliżał się coraz bardziej do mojej pulsującej mokrej cipki, nikt nie widział jego ręki pod moją suknią pod stołem… ale gdyby tylko wiedzieli, jak blisko jest mnie palcami w środku tej restauracji…

Potem zaczął gładzić moją cipkę przez majtki, a ja prawie krzyczałam z radości. To byłoniewiarygodne jak ten stary doprowadzał mnie do szaleństwa. Jednocześnie kontynuował krótką rozmowę ze swoimi przyjaciółmi, w tym samym czasie przesuwając palcem przez moje majtki i  grzebiąc nim we mnie. Jego gruby palec wcisnął się w moją cipkę naprawdę mocno. Czułam go wyraźnie. A on czuł, jak jestem mokra, bo moje majtki przesiąkły i pokryły jego palec.

Po naszym posiłku dołączyłam do niego i jego przyjaciół w pobliskim kasynie, była to bardzo wyższa klasa, a klientami byli mężczyźni i kobiety tacy jak on, bogaci, silni i chcący się dobrze bawić. Kiedy przyjechaliśmy, dyskretnie wsunął mi do ręki zwitek pieniędzy, powiedział, żebym się dobrze bawiła i uśmiechnął się do mnie. To było dla mnie ekscytujące.

Oglądałam ich wszystkich, gdy grali w kasynie, wydawając pieniądze, jakby to było nic. Ja myslałam tylko o tym, jak te pieniądze szybko mogłyby spałacić zaciągnięty przeze mnie kredyt studencki.

Podeszłam do niego a on ponownie objął mnie w talii. Dokładnie tak jak tego pierwszego wieczoru. Patrzyłam jak gra. Był w tym bardzo dobry. Był dżentelmenem zarówno w sypialni jak i poza nią. Jego ręka powoli przesuwała się po moich plecach i po tyłku, obmacywał go dłonią, a następnie powoli wsuwał rękę pod moją sukienkę. Nie reagowałam, tylko uważnie obserwowałam grę.

Stracił pieniądze, gdy delikatnie przesunął dłoń do moich majtek pod moją letnią sukienką, delikatnie pocierając moją dupę i powoli przesuwając palcami po moich majtkach. Nasze plecy były zwrócone w stronę ściany, więc nikt nie widział nas, gdy powoli wsunął palec do mojej cipki. Bez wątpienia czuł jak bardzo mokra jestem. Odwrócił się do mnie i uśmiechnął konspiracyjnie. Praktycznie czułam jak moje soki spływają mi po udach. Byłam niesamowicie mokra i jedyne czego chciałam to żeby mnie pochylił i przeleciał. Tu i teraz.

Zauważyłam, że ten sam przyjaciel, który wciąż patrzył na mnie przy stole, znów na nas patrzył. Prawdopodobnie mógł zrozumieć, co się dzieje pod moją sukienką, ale mnie to nie obchodziło. Liczyło się dla mnie tylko to, że ON zwraca na umnie uwagę i to uczucie gorąca, które czułam wewnątrz.

Kasyno, w którym się znajdowaliśmy, było ciemne i nie było jakoś niesamowicie wypełnione ludźmi. Wiele kobiet w kasynie było ze starszymi mężczyznami, albo były to dziewczyny takie jak ja, które znalazły „cukrowego tatusia”, albo rzeczywiste prostytutki. Nie byłam pewna jak je dokładnie rozpoznać.

Dzień mijał dalej, wszyscy piliśmy, uprawialiśmy hazard, a on dalej palcował moją cipkę, a następnie całował mnie w szyję, gdy stał za mną, kiedy próbowałam swoich sił w grze. Zauważyłam, że inna młoda kobieta całuje mężczyzn, z którymi była, i to mnie podnieciło. Pochyliłam się nad stołem, a on stanął za mną i podciągając moją letnią sukienkę odsłonił moje majtki. Nie mogłam w to uwerzyć, ale jednocześnie wciąż na to pozwalałam. Nikogo tam nie znałam, ale szczerze mówiąc nie zauważyłam, żeby ktoś chociaż podniósł wzrok na tą scenę.

Naciągnął moją sukienkę na tyłek i potarł mnie rękami, po czym odwrócił się i pocałował, głęboko i namiętnie. Doprowadziło mnie to do szaleństwa. Chwyciłam go za szyję, gdy rozchyliłam nogi i przyciągnęłam go bliżej siebie. Owinęłam wokół niego nogi, gdyż siedziałam na skraju stołu. Nikt nic nie powiedział ani nic nie zrobił.

On wolną ręką odciągnął moje majtki na bok i zaczął grzebać w mojej wilgotnej i ciasnej cipce. Naprawdę nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje w prawidzym kasynie, aczkolwiek byłam zbyt napalona żeby się tym w ogóle przejmować.

Wepchnął we mnie swój twardy, pulsujący kutas, a następnie pociągnął za górną część mojej sukienki, aby odsłonić moje zuchwałe piersi.Na początku poczułam się trochę niepewnie. Ale rozejrzałam się i uświadomiłam, że nikt nie zwraca na nas uwagi. Tylko ten jeden mężczyzna, który wcześniej już patrzył na nas, a teraz nie mógł oderwać ode mnie wzroku.

Mój tatusiek wcisnął się głęboko we mnie. A soki z mojej cipki wyciekały. Nacisnął mocno na mój punkt g, a ja jęczałam w absolutnej ekstazie na każdy jego pchnięcie. To było niesamowite, wiedząc, że ludzie mogą nas zobaczyć, moje piersi podskakiwały w górę i w dół, gdy przyspieszył z pchnięciami we mnie, dłonią ścisnął mój sutek i poczułam dreszcz rozkoszy przez całe ciało.

Wiedziałam, że jest na skraju orgazmu i aby poczuć w sobie jego nasienie napięłam mięśnie mojej cipki. Uśmiechnąłem się do niego, a on uśmiechnął się do mnie gdy czułam jak jego kutas pulsuje w ekstazie i wypełnia mnie jego spermą. Potem naciągnął moją sukienkę z powrotem na miejsce i zasłonił moje młode piersi. A ja wciąż byłam niesamowicie napalona i miałam ochotę na więcej…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *