Drzwi się otworzyły, a ja zmalazłem się w ogromnym korytarzu. Byłem w bardzo dużym domu szeregowym na obrzeżach Warszawy. Jednak ten dom był nieco zaniedbany, dywany były nieco wytarte, a tapety na ścianach miejscami były pozrywane. Miejsce było jednak ogromne i wywarło na mnie duże wrażenie.

Cisza uderzyła mnie od środka, żadnej żywej duszy na horyzoncie.

Odwróciła się twarzą do mnie. Wysoka, blond piękność z pochyloną głową przedstawiła się bardzo silnym rosyjskim akcentem jako Olga.

“Chodź za mną” powiedziała, idąc w stronę wielkich schodów usadowionych na przeciwko niej. Podążyłem za nią, zauważając, że ma na sobie biały szlafrok. Mój wzrok przykuły czarne buty na wysokim obcasie.

Szedłem za nią schodami i bardzo szerokim korytarzem do pokoju umiejscowionego z przodu domu. Wchodząc, powiedziała coś i wyciągnęła rękę. Dałem jej pieniądze.

„Przygotuj się, wrócę niebawem”, powiedziała. Po tym Olga odwróciła się i wyszła z pokoju.

Pokój był bardzo duży, bardziej podobny do wielkiego apartamentu w eleganckim hotelu. Wyglądało to jednak nieco komicznie, ponieważ znajdowało się w nim tylko jedno stare krzesło do jadalni i pojedyncze łóżko. Nic więcej!

Szybko się rozebrałem i położyłem ubranie na krześle, gdy Olga ponownie weszła do pokoju. Teraz była zupełnie naga, zresztą tak jak ja. Spotkałem ją niecałe 5 minut temu i teraz staliśmy nago obok siebie. To naprawdę zabawne, jak można po prostu przyjść z ulicy i być nagle w mocno dwuznacznej sytuacji.

Olga dała mi znak, żebym usiadł na łóżku.

„Coś ci pokażę”, powiedziała, siadając obok mnie, szeroko otwierając nogi i wskazując na swoją cipkę.

‘Cholera!’ W mniej niż 5 minut rozebrała się, a teraz siedzi kawałek ode mnie i pokazuje mi swoją cipkę! Po raz pierwszy prostytutka posadziła mnie i powiedziała, żebym dobrze przyjrzał się jej pochwie.

„Mam kolczyki. Bez palcówek” powiedziała, wskazując na swoją cipkę. „Tylko twój kutas”.

Muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie widziałem piercingu w pochwie w prawdziwym życiu, więc naprawdę dobrze się przyglądałem. Były dwa pierścienie, oba dość duże, ponieważ wyglądały na rozmiar, który możesz nałożyć na palec. Był złoty i srebrny, oba prawdopodobnie dość drogie, z wzorami na każdym z nich. Wyglądały niesamowicie. Po każdej stronie jej pochwy znajdował się jeden kolczyk.

Uznałem, że to niewiarygodne, że mi to pokazywała, i pomyślałem sobie „Czy to boli?” kiedy to zrobiła i „przede wszystkim dlaczego ?”

“Podoba ci się?” zapytała.

„Och tak! Bardzo mi się podoba! Czy mogę ich dotknąć, proszę?” Zapytałem.

Jeszcze szerzej otwierając nogi, kiwnęła głową i powiedziała „Tak”.

Myślałem, że wpadnie w szał na mnie za to, że to zasugerowałem. Wyrzuciłem to z siebie, ale powiedziała tak.

więc delikatnie pogłaskałem pierścienie jej pochwy.

„Podoba ci się? Podoba ci się?” – powiedziała, wskazując na biżuterię w pępku i dwa duże tatuaże na brzuchu. Nigdy wcześniej nie widziałem żadnego z nich, więc skinąłem głową i pogłaskałem jej brzuch i kolczyk w pępku

„Lubisz moje ciało?” zapytała.

“Zdecydowanie!” Powiedziałem.

Biorąc to za pewnego rodzaju wskazówkę, zdecydowałem, że równie dobrze mogę już zacząć. Pogłaskałem ją po udach, nogach, brzuchu i piersiach. Nie spieszyłem się  Olga wydawała się być bardzo szczęśliwa, że ​​mogłem dotknąć dowolnej części jej ciała.

Dałem jej znak, żeby wstała i odwróciła się Mogłem teraz podziwiać doskonały widok na jej uroczą dupę, jej cipkę i piękne uda. Nie spiesząc się, pogładziłem ją po plecach, pośladkach i obu nogach, od ud w dół.

To było naprawdę wspaniałe. Tak, Olga była piękna, ale widać było, że to dla niej tylko biznes. Dałem jej pieniądze, a ona pozwoliła mi korzystać z jej ciała. W ogóle nie wyczuwałem od niej żadnych emocji. To było tak, jak posiłek, który muszę skonsumować..

Olga pochodziła z Rosji. Nigdy wcześniej nie pieprzyłem Rosjanki i teraz miałem okazję aby ją przelecieć!

„Chcesz teraz seksu?” zapytała Olga.

„No dalej – powiedziałem. Prawie wybuchnąłem śmiechem z tego powodu, ponieważ jeden z moich kolegów ożenił się z kobietą z Niemiec i od czasu do czasu mówi do niego: „Czy chciałabyś teraz uprawiać seks?”. Co za zbieg okoliczności Jego żona jest również bardzo ładna i nosi skąpe, często zbyt kuse ubrania. Kilkakrotnie widziałem już jej piersi i sutki.

Sprawiła, że ​​położyłem się na plecach i nałożyłem prezerwatywę na mojego dość dużego penisa. Usiadła okrakiem i wbiła się we mnie tak, że mój kutas wszedł prosto w jej dziurę.

Uśmiechnęła się ładnie, rytmicznie poruszając się po mnie.

“Dobrze ci?” zapytała.

„Tak”, powiedziałem, delikatnie gładząc jej śliczne piersi i sutki. „Gdzie się urodziłaś?”

„Moskwa” – powiedziała.

Wątpię w to, ale myślę, że po prostu mówi  o Moskwie swoim klientom, ponieważ wszyscy chcieli słuchać o Moskwie. To jak chińskie prostytutki. Zwykle mówią, że pochodzą z Pekinu, ponieważ wszyscy słyszeli o tym mieście.

To było tak miłe, że siedziała nade mną i poruszała się powoli i rytmicznie dla mojej przyjemności. Widziałem jej twarz i gładziłem jej piękne piersi, które były idealne. Miały piękne sterczące sutki, które były dość dużych rozmiarów.

“Ile masz lat?” Zapytałem.

„22”, powiedziała. Mogłem w to uwierzyć. Wyglądała bardzo młodo. To zabawne, jak wiele prostytutek reklamuje się zaniżając swój wiek, który jest inny niż w rzeczywistości. Na przykład jedna z moich ulubionych prostytutek, Szwedka, którą widziałem wiele razy ma 27 lat. Przez ostatnie 4 lata – ciągle ma 27. Dziwne nie ? To zabawne, że martwią się o swój wiek, ale to ich praca i muszą stale przyciągać klientów, aby zarabiać na życie.

Byłem teraz gotowy, aby dać jej dobre ruchanie. Łeżała na plecach, poruszając się w górę i w dół, a ja gładziłem jej piękne ciało. Gdy to robiła, chciałem wejść do jej cipki. Z nią na mnie po prostu wiedziałem, że to jest ten moment.

Sprawiłem, że obróciła się do mnie plecami i pochyliła się. To było bardzo miłe. To piękny widok, gdy robi to każda kobieta, szczególnie jeśli pozwala ci nie spieszyć się, będąc w środku.

Postanowiłem trochę poczekać i popieścić jej tyłek, pozwalając palcom dotknąć jej cipki, a także odbytu. Jej cipka była teraz mokra i wiedziałem, że jest na mnie gotowa, ale nadal ją pieściłem. Przyłożyłem palec do jej odbytu, ponieważ nie wspominała, że ​​nie mogę tego zrobić. Olga lubiła to, a przynajmniej udawała i zaczęła poruszać tyłkiem z radości. Udało mi się nawet wsunąć palec w jej cipkę i dotknąć wnętrza jej pochwy. Czysta przyjemność.

Nie sądzę, żeby była mokra ze względu na to, że ją podnieciłem. Po prostu wiele prostytutek używa różnego  rodzaju żelu intymnego, aby nawilżyć pochwę podczas seksu. Niektóre prostytutki pozwalały nawet nałożyć żel na moje palce, abym mógł osobiście nasmarować ich pochwy.

Wszedłem do niej, wsuwając w nią mojego penisa tak daleko, jak to tylko możliwe. Chwyciłem jej piersi i sprawiłem, żeby poczuła jak ją pieprzę.

Przede mną naga, piękna kobieta, pochylona nade mną, pozwalająca mi robić co chcę z jej pięknym ciałem. Przeleciałem ją dwa razy!

Kto potrzebuje związków, kiedy możesz po prostu pieprzyć dowolną kobietę!

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *