Byłem cholernie zirytowany. Od kilku lat mieszkałem w Wielkiej Brytanii.

Umówiłem się z młodą pakistańską prostytutką. Nigdy nie miałem jeszcze kobiety z Indii lub Pakistanu i myślałem, że właśnie nadszedł ten czas. Zapytałem ją, czy nosi burkę, myśląc, że byłoby to coś nowego – posuwać kobietę, której twarzy nie widać, no może poza jej oczami.

Wieczorem, kiedy zadzwoniłem do niej, żeby powiedzieć, że będę w jej mieszkaniu za 30 minut, wystrzeliła, że tego dnia robiła to tylko „w samochodach”!

Co za idiotka. Dlaczego mi nie powiedziała? Grzecznie odrzuciłem jej ofertę i usilnie starałem się zarezerwować kolejną kobietę do bzykania się!

Czasami trudno jest po prostu zarezerwować kogoś z 30-minutowym wyprzedzeniem, a dzisiaj ciężko mi było zrezygnować z pieprzenia.

Potem w ogłoszeniu ujrzałem Szwedkę. To by było dobre – stwierdziłem. Nie pieprzyłem jeszcze żadnej kobiety ze Skandynawii, więc miałem nadzieję, że będzie wolna. I na szczęście była, mieszkała w pobliżu. Tak, to jest to!

Kiedy jechałem do jej mieszkania, myślałem, że prawdopodobnie będzie bardzo wysoka, ponieważ wszyscy Skandynawowie, których zawsze widziałem, byli dużo wyżsi ode mnie. Jeśli tak, miałaby bardzo długie nogi. Miałem nadzieję, że będzie szczupła. Wyobraziłem sobie, że będzie miała długie blond włosy, jasną karnacje i chłodne, przeszywające spojrzenie.

Wkrótce się dowiem.

Kiedy otworzyłem drzwi nikogo tam nie zauważyłem. Wszedłem dalej w głąb, aż do środka i spotkałem małą, ciemnowłosą, bardzo młodą kobietę! Ani wysoka, ani blond – zdziwiłem się..

Wyglądała bardzo młodo, miałem nadzieję, że ma 18 lat, ale wyglądała maksymalnie na 16! Zadziwiająco młoda, tego się nie spodziewałem.

Wezwała mnie do sypialni tuż przy korytarzu, a wewnątrz ujrzałem ciemny, dość duży pokój z ogromnym łóżkiem.

Miała na sobie strój w stylu „Baby Doll”, różowy, przezroczysty, żebym mógł zobaczyć jej bardzo małe, ale zgrabne piersi. Miała na sobie obcisłe, różowe majtki. Jej włosy były długie i ciemnobrązowe. Miała wysportowane ciało, ale byłem zaskoczony, że była tak niska.

Kiedy się rozebrałem, trochę pogadaliśmy. Była tylko w połowie Szwedką! Jej ojciec był Szwedem, a matka pochodziła z Finlandii. Dwoje Skandynawów tworzyło tę piękną istotę! Będę miał wspaniałą noc!

Położyła się na łóżku i skinęła na mnie, żebym do niej dołączył.

O dziwo, po prostu chciała mnie pocałować, ponieważ dobrze rozumiałem jej ciało, zdejmując majtki w mgnieniu oka, abym mógł poczuć jej cipkę, która, niestety w tym momencie była bardzo sucha.

Zwróciłem na to uwagę, zdając sobie sprawę, że moja obecność nie miała na nią seksualnego wpływu. No i co z tego? Nie obchodzi mnie to. Zamierzałem ją przelecieć bez względu na to, czy była na to gotowa, czy nie.

Po tym, jak wtarła żel intymny w swoją cipkę, poczułem się dobrze, bo teraz było naprawdę wilgotno. Doskonale!

Zapytłem, czy mógłbym polizać jej pochwę, a ona wyglądała na zaskoczoną. Zgodziła się. Zszedłem więc na koniec łóżka, polizałem jej cipkę, a także wymacałem jej uroczą, choć niewielką, zgrabną pupę i uda.

Kazała mi położyć się na plecach, a potem bardzo szybko dosiadła mnie, zdejmując swój strój laleczki, dzięki czemu była zupełnie naga. Spodziewałem się, że jej cipka będzie bardzo ciasna, ponieważ wyglądała tak młodo, ale zastałem coś zupełnie innego. Mnogość klientów zostawiła na niej swoje piętno.

Wspominałem już, że wyglądała strasznie młodo. Uczennica w rzeczywistości. Na swój sposób jej ciało podobało mi się. Wiedziałem, że nie będę w stanie powstrzymać orgazmu przez wieki. Powiedziałem jej, żeby wstała i pochyliła się z rozłożonymi nogami.

Najpierw się odsunąłem i podziwiałem jej śliczną dupę, jej piękne pośladki, krótkie, lecz zgrabne nogi.

Potem delikatnie pogłaskałem ją po udach, nie spiesząc się, abym mógł dobrze wyczuć każdą ich część.

Moja prawa ręka wsunęła się między jej nogi, by dotknąć jej odbytu, a następnie jej pięknej, soczystej cipki. Moje palce weszły w nią, dotykając po drodzj łechtaczki. Rozłożyła nogi nieco szerzej od siebie.

Potem jej ręka wzięła mojego twardego kutasa i włożyła go do swójej cipki. Uwielbiam to, gdy kobiety to robią. Nie tylko mnie to nakręca, ale lubię w to wierzyć, że po prostu chcą poczuć mojego kutasa w sobie!

Powoli zacząłem poruszać się w przód i w tył, delikatnie zwiększając prędkość, gdy zacząłem ją pieprzyć, gładząc przy tym dłońmi jej rozłożone nogi.

Czyniąc to, rozmawiałem z nią, pytając, czy lubi Anglię, oraz fakt, że nigdy przedtem nie rozmawiałem z kobietą ze Skandynawii.

Szalone, ale i zabawne i tak erotyczne, mieć nagą, piękną kobietę, pochylającą się przed tobą, ruchaną i rozmawiającą z tobą jednocześnie.

Po prostu miałem dziś chęć poruchać i po to poszedłem. Była kobietą i miała cipkę – nic innego nie miało znaczenia.

Więc pieprzyłem ją i dochodziłem dosłownie w kilka minut! To było jak piękny sen. Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz!

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *