Był wysoki, ciemny, przystojny i przypakowany. Popularny wśród wszystkich, zwłaszcza dziewcząt, które go uwielbiały, ale Marek Rycki, najgorętszy chłopak na uczelni, nadal był singlem. Nie rozumiałam tego.

Na imprezach dziewczyny dosłownie rzucały się na niego, ale wciąż nic. Mieszkałam kilka pokoi dalej i byłam w nim, nie mam nic przeciwko przyznaniu się, szaleńczo zakochana. Większość nocy spędziliśmy razem paląc, pijąc i rozmawiając z dala od domu. Kilka razy przyłapałam go na patrzeniu na moje cycki i tyłek – mam całkiem kobiece kształty – ale wciąż nic.

Pewnej nocy, gdy zabawiałam się moim 20-centymetrowym dildo, zdecydowałam, że wystarczy. Napalona jak cholera, moje soki spływające po mojej nodze z moim dildem wciąż tkwiącym w mojej cipce, wymknęłam się z mojego pokoju tylko w koszuli nocnej, moje twarde jak skała sutki wystawały. Proszę, niech będzie otwarte!Tak! Po cichu weszłam, ale kurwa go obudziłam.

“Kto to?” spytał.

„Ciii!” Syknęłam, zbliżając się do jego łóżka.

„Paula, to ty? Co ty robisz?”

– Potrzebuję cię, Marku. Chcę Cię. I wiem, że ty też mnie pragniesz. Widziałam, jak się gapisz, wiem, że czujesz to samo.

„Whoa Paulina, słuchaj ja…”

„Ćśśś” wyszeptałam, gdy podeszłam do jego łóżka i jednym ruchem naciągnęłam koszulę na głowę. Jego zasłony nie były rozłożone, a światło z zewnątrz oświetlało moje duże młode okrągłe, sterczące piersi, sutki stały na baczność. Zobaczyłam, jak szczęka mu się szeroko otwiera, i podążyłam za jego oczami, gdy skanował jędrne piersi aż do mojej chudej talii i błyszczącej ogolonej cipki, moje soki lśniły w świetle, staczając się po moich udach. Powoli wyciągnęłam 20-cm wibrator z wnętrza mojej cipki, wypuszczając jeszcze więcej soków i pomyślałam, że zemdleje. Był zafascynowany.

„Kuuurwa” udało mu się wykrzyczeć. Przygryzłam wargę, nasze oczy spotkały się i mogłam zobaczyć głodne pożądanie w jego oczach. Zdjęłam jego koc i wślizgnęłam się do łóżka, miał na sobie tylko spodnie od piżamy, twardą jak skała figurę i sześciopak ocieniony w świetle płynącym z okna. Położyłam na nim jedną nogę, otaczając go. Jego oczy znów przebiegły po mnie, a wkrótce potem jego ręce. Nie mogłam powstrzymać się od jęku, gdy poczułam, jak jego miękkie dłonie ocierały się o moje sutki, poprawiając je i drażniąc, powodując przyjemność płynącą przez moje żyły…

Kurwa, to się dzieje, ja i Marek Rycki, Posh and Becks naszego uniwersytetu! Pochylam się do niego, moje piersi opadają na jego klatkę piersiową, moje sutki mocno w niego się wciskają, nasze usta się spotkały. Pocałowałam go mocno, namiętnie, ale wydawał się niezręczny. Nie miał chyba doświadczenia, lub po prostu się denerwował. Tak czy inaczej, nie byłam tam tylko po to, żeby się całować. Przeniosłam się z jego ust na szyje i na klatkę piersiową, upewniając się, że polizam jego sutki i całuję aż do jego sześciopaka. Czułam, jak jego penis przyciska się do mojego brzucha, gdy powoli zsuwałam się, aż moja twarz znalazła się na wysokości jego talii. Złapałam go za spodnie od piżamy, powoli pociągnęłam za kolana i rzuciłam na podłogę. Klęcząc, teraz miałam pełny widok mojego Marka, jego sześciopak zaciśnięty, klatka piersiowa unosiła się i opadała, co za piękno, tylko jego wybrzuszone pary bokserów stanęły mi na drodze. Byłam głodna, chciałam więcej, moja cipka wciąż przeciekała. Przesunęłam dłońmi od kostek po uda aż do jąder, z którymi bawiłam się przez jego bieliznę. Po ostatnim głębokim spojrzeniu w jego oczy wstrzymałam oddech i powoli, powoli złapałam jego bokserki od pasa w talii i pociągnęłam je.

Spotkałam się z chwilowym oporem ze strony jego twardego kutasa napierającego w nich, ale potem, uderzyłam i on był wolny. I…I…

„O mój boże” powiedziałam. Patrząc w dół zszokowana na jego penisa.

“Co?” – zapytał nerwowo.

„Po prostu nigdy nie widziałem kutasa…”

“Co jest?”

Zniechęcona jego pulsującym kutasem krzyknęłam: „Nigdy nie widziałam tak małego fiuta!”

Marek spojrzał na mnie ze strachem i szeroko otwartymi oczami. Ponownie spojrzałam na jego w pełni wyprostowanego penisa, jego głowa lśniła, ale tylko 10 cm długości! Widziałam większe kutasy bez wzwodu u nastolatków! Delikatnie szturchnęłam go palcem, aby upewnić się, że jest twardy, i na pewno jego kutas zaczął podskakiwać, a Marek jęknął.

“Czy to wszystko?” Zapytałam.

„Cóż…” i zaczął się gubić.

„Teraz to rozumiem. Dlatego nie uprawiasz seksu z tymi wszystkimi gorącymi cheerleaderkami, które rzucają się na ciebie! Boisz się, że cię wyrzucą, a cały kampus będzie wiedział, że masz coś takiego w spodniach! ” Nie mogłam się powstrzymać od śmiechu. Nagle ten człowiek, a nie ten chłopiec, którego wielbiłam i czciłam, został mi w pełni objawiony, niczym więcej niż drobnym, 10-centymetrowym ślimakiem. Nawet żadnego szerokiego obwodu.

„Tak, ale nadal działa. Czy możemy, nadal możemy to zrobić? Albo zrobić coś innego? Proszę, nigdy nie miałem…”

„Co, jesteś prawiczkiem?!” Pokornie pokiwał głową. “O mój Boże.” Ponownie spojrzałam na jego maleńkiego fiuta, a potem na jego desperacką, smutną, piękną twarz. “W porządku.”

Wzięłam jego małego penisa między kciuk i palec wskazujący i powoli zaczęłam go walić. Zaczął ciężko dyszeć. On naprawdę był prawiczkiem. Cholera. Nadal byłam napalona, ale tak naprawdę nie tego się spodziewałam. Co mam z tym zrobić? Czułam jego sześciopak i zamknęłam oczy, wyobrażając sobie jego dużego twardego kutasa, tak jak robiłam to od tygodni. Ale kiedy otworzyłam oczy, jego mały 10 cm penis wciąż stał przede mną, wylewając preejakulat na mój kciuk i palec wskazujący.

„Czujesz się dobrze?” zapytałam go.

Dysząc, z trudem oddychając, wyszeptał: „Och, tak.”

Kurwa, to było tragiczne. Przestałam go walić, a jego oczy otworzyły się i spojrzał na mnie jak głodny szczeniak. “Dlaczego przestałaś?”

„Chcesz mnie przelecieć?” Zapytałam.

„Cóż, tak. Jasne, że chcę.”

“Wiesz jak?” Zapytałam.

„Cóż”, powiedział, „widziałem filmy”.

„Nie przejmuj się. Zamiast tego ja przelecę Ciebie.”

Położyłam ręce na jego klatce piersiowej, przesuwając się po jego nogach, ustawiając mokre, płonące wargi cipki nad jego biednym kutasem. Zaczęłam pocierać łechtaczkę o podstawę jego penisa. Był twardy jak skała, może jednak wszystko będzie w porządku?

„Więc jesteś gotowy?” Zapytałam. Skinął głową jak pies, dysząc. Chwyciłam jego małą parówkę i ustawiłam ją, powoli opadając na niego. Z trudem łapał oddech, całe jego ciało napinało się, gdy wślizgnęłam się na niego, jego penis wchodził w moją ociekającą cipkę, aż uderzyłam go w klatkę piersiową. Nadal nie oddychał. Spuściłam wzrok. Tak było, to było wszystko, co mógł dać. Ledwo mogłam go wyczuć w sobie. Zaczęłam kołysać powoli i myślałam, że może płakać, gdy szamotał się pode mną. “Lubisz to?” Zapytałam, on zaskomlał do mnie. Może mogłabym go mocno przelecieć i coś poczuć. Położyłam ręce z powrotem na jego klatce piersiowej i przyspieszyłam, przynajmniej mogłam przyłożyć łechtaczkę do jego klatki piersiowej, podczas gdy jego chudy kutas był we mnie i nic nie robił. Więc zaczęłam się od niego unosić i uderzać coraz mocniej, a moja

mokra cipka tłukła się na jego piersi. Ale „slip!” Jego kutas wymknął się. Umieściłam go z powrotem i spróbowałam jeszcze raz, ale „slip”. Kurwa, jego kutas był po prostu za mały. Spojrzałam na jego wzwód, lśniący moimi sokami i jego przedwczesną spermą.

„Co się dzieje?” Zapytał.

– Masz za małego penisa, Marku. Nic nie czuję. Przepraszam, ale nie sądzę, żeby to zadziałało, lubię cię, mam na myśli, że jesteś przystojny i miły, ale po prostu nie przywykłam do tego rozmiaru.”

„Rozumiem”, wymamrotał, „zawsze bałem się, że to prawda. Ale to było niesamowite, a ty jesteś taka piękna. Czy możesz chociaż pozwolić mi dojść? Proszę!”

Spojrzałam na zdesperowaną twarz, a jego drobny kutas wciąż podskakiwał z pożądania. Wzięłam go z powrotem między kciuk i palec wskazujący i zaczęłam go walić ponownie, teraz szybko, aby spróbować szybko to skończyć i wrócić do mojego 20-centymetrowego dildo, które leżało na łóżku obok mnie.

“Poczekaj poczekaj!” krzyknął. „Co z twoją dupą? Mogę pieprzyć twoją dupę, to jest ciaśniejsze, prawda? Może to poczujesz?”

Zawahałam się. Zrobiłem anal tylko kilka razy i na początku trochę mnie to bolało, ale widząc jego malutkiego penisa pomyślałam: „czemu nie!”

Skoczył na równe nogi i zobaczyłam jego penisa z profilu, wow! Może tylko 8 cm! Ten biedny chłopiec. I pozwoliłam mu pieprzyć moją dupę. Boże, chcę tylko, żeby to się skończyło.

Położyłam się na plecach z tyłkiem wiszącym nad krawędzią łóżka, gdy kilka razy szarpnął kutasem między kciukiem i palcem wskazującyj, a następnie wyrównał go z moim dupką, która już była przesiąknięta moimi sokami. Usiadł i wepchnął we mnie całego kutasa jednym mocnym pchnięciem. Zapiszczałam z bólu, ale nie miałam czasu złapać oddechu, gdy zaczął pieprzyć mnie jak pies, wbijając i wychodząc ze mnie mocno i szybko, chrząkając przy tym.

„Ach!” Zapiszczałam z bólu, gdy jego mały ślimak wszedł mi do tyłka. „Powinieneś zwolnić!” Ale był w innym świecie, jego oczy świdrowały, jak szlaone. Ból był ostrzejszy z każdym pchnięciem i wywoływałam mrowienie w pachwinie, zaczynałam się cieszyć z bólu, gdy on dalej mnie pieprzył z nieugiętą szybkością. Jego ręce mocno chwyciły moje piersi, a ja znów krzyknęłam z bólu, gdy ścisnął moje sutki żelaznym uściskiem, powodując łzy spływające po policzku. Całe jego ciało zamarło w napięciu, jego mały kutas zakopany głęboko w moim dupsku, pulsował raz, dwa razy, a potem poczułam, jak tryskają we mnie gorące strumienie spermy. Spojrzałam na jego wykrzywioną twarz, gdy jego dłonie nadal zaciskały się na moich piersiach, trząsł się, gdy jego kutas trysnął we mnie ostatnią salwą spermy. Otworzył oczy i zobaczył łzy spływające po twarzy. Wyciągnął rękę i otarł je kciukiem, „takie słodkie”, pomyślałam. Ale potem patrzyłam, jak przesunął kciuk w dół do mojej cipki, włożył go we mnie, napełniając mnie bardziej niż jego kutas, przytrzymał go, a następnie zaczął dziko potrząsać, raniąc mnie trochę, ale podniecał mnie. Zaczęłam dyszeć i walić się razem z jego rytmem. Jego kutas wciąż był w moim tyłku i powoli poczułam, jak zaczyna twardnieć we mnie. Na pewno nie tak szybko! Wyjął kciuk z mojej cipki i wepchnął go do ust, zmuszając mnie do przełknięcia. Trzymał go tam, kiedy znów zaczął pieprzyć moją ciasną dupę swoim małym kutasem. Wypuścił kciuk z moich ust, zabierając ze sobą ślinę, i ponownie zacisnął się na moim sutku zbyt mocnym uściskiem.

Co się dzieje? To miała być szybka litość! A teraz znów mnie pieprzy, znęca się i … Właściwie to mnie podnieca. Prawą ręką wyciągnęłam jego palce i zacząłem pocierać łechtaczkę. Tak kurwa! Ze swoim małym kutasem idealnej wielkości dla mojego dupska, a teraz dobrze nasmarowanym – jakby był wypełniony jego spermą – uderzał mnie z dużą prędkością, jak terier bezlitośnie wbijający się we mnie. Czułam, jak rośnie we mnie przyjemność, gdy coraz szybciej pocierałam łechtaczkę, jego dłoń zaciskała się na moich sutkach, wysyłając strumienie bólu przez moje ciało i wyciskając strumienie łez z moich oczu.

“Slip!” Spojrzałam w dół i zobaczyłam, jak jego maleńki kutas wyślizgnął mi się z tyłka i przypadkowo wślizgnął się do mojej cipki. Zaczął mnie pieprzyć, ale potrząsnęłam głową.

– Przepraszam Marku, ale po prostu nic nie czuję.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *