Dwa miesiące po drugim roku studiów, dzieliłam mieszkanie z trzema innymi dziewczynami. Tydzień dzielił mnie od ukończenia dziewiętnastego roku życia. W sobotę rano obudziłam się ze snu, przez dźwięk pukania do drzwi.

Moi współlokatorzy gdzieś wyszli, a za drzwiami stało dwóch facetów, w moim wieku, szukających jednego z nich. Wciąż byłam w mojej piżamie; za duża koszulka i zużyte workowe szorty, oczywiście bez stanika i majtek. Nie, żeby się chwalić – za bardzo – ale byłam na słodkim, perwersyjnym etapie życia.

Moje piersi miseczka A były jędrne, a moje pozornie zawsze wyprostowane sutki wskazywały drogę do przygody. Miałam i nadal mam, zabójczy tyłek i wielu mówiło mi, że jestem wielkim skurwielem. Oczywiście, mówili to faceci, którzy się ze mną pieprzyli, więc ich opinie mogły być po prostu trochę stronnicze.

Dwóch nieoczekiwanych gości przywiozło w walizce tanie piwa i kilka jointów. Zgadnij, co było na śniadanie! Teraz przyznaję, że jestem flirciarą i cieszę się męską uwagą. Moje małe piersi, z twardymi sutkami, i to, że siedziałam na skrzyżowanych nogach w workowatych szortach. Jednak przyciągałam spojrzenia.

Moje dziewictwo opuściło ten lokal lata wcześniej i dobrze wiedziałam, co robię. Nie minęło dużo czasu, zanim zabrakło nam dymu. Daniel postanowił wyjść i zdobyć trochę więcej, aby utrzymać naszą małą imprezę. Planował po prostu chodzić po ulicach i pytać, aż znajdzie kogoś, kto by mu coś sprzedał. W końcu to było miasteczko uniwersyteckie.

Drzwi tyle, co się zamknęły i Jacek zaczął mnie całować. Moja cienka koszulka nie przeszkadzała w zwróceniu uwagi na cycki, za którymi tak bardzo tęskniłam do tego czasu. Jego usta na moich sutkach prawie mnie spaliły na podłodze w salonie.

Wezwałam go do mojego jednoosobowego łóżka. Prowadziłam go, trzymając za kutasa. Wpadliśmy na moje niezabudowane łóżko ze mną na plecach. Jego palec znalazł drogę do mojej mokrej cipki, podnosząc moje biodra, jego palec wszedł głęboko we mnie. Wystarczająco dużo nie można powiedzieć o radości z odczuwania palca, czy też palców, umiejętnie zaglądając do wnętrza chętnej cipki.

Ten kawałek gry wstępnej zbyt często jest pomijany w pilnym pośpiechu do pieprzenia. Było zwykłe zamieszanie i niezdarność, gdy moje szorty uderzyły o podłogę. Spodnie Jacka też podążały za moimi. Moja koszulka została zdjęta przez ramiona, prawie zakrywając twarz. Sięgnęłam na dół i z chęcią poprowadziłam bardzo twardego kutasa w odpowiednie miejsce.

Jęk wydostał się z moich ust, gdy go wepchnął. Z moimi stopami płasko na łóżku i ugiętymi kolanami, dałam Jackowi tyle miejsca, ile potrzebował. Szybko wypełnił pustkę. To niesamowite uczucie bycia wypełnionym żarem innej osoby, wywołało jęki pożądania od nas obu. Odbijaliśmy nasze rozgrzane ciała od siebie, nieświadomi naszego otoczenia.

Jak otworzyłam oczy, Daniel siedział obok łóżka i patrzył w ciszy, jak się pieprzymy. Głowa Jacka została zakopana w moim ramieniu, dając mi jasny widok na oczy Daniela. Jego ciemnobrązowe oczy zakrzywiły się od mojej twarzy, podróżując w dół do mojej cipki wypełnionej kutasem. Prawie w momencie, gdy nasze oczy się spotkały, osiągnęłam kulminację.

Czułam się tak surrealistycznie, jak byłam obserwowana w ten sposób. Moje kulminacje były jak fale, jak gdyby przenoszące mnie w inne miejsce i czas. W pewnym momencie Daniel zrzucił swoje ubrania. Jego kogut pulsował, ale jego oczy nigdy nie opuściły mojego ciała i w pewnym sensie mojej duszy. Tylko siedział i patrzył.

Jacek pchnął moje nogi wyżej, moje chętne ciało prawie złożyło się na pół. Jacek też patrzył w dół, jak jego kutas znikał w dziewczynie, którą właśnie poznał. Oczy Daniela nadal płonęły we mnie, sięgając głęboko do środka i rozpalając ogień pożądania bardziej niż kiedykolwiek tego doświadczyłam. Pieprzenie Jacka stało się tłem dla oczarowania mojego umysłu, gdy oczy Daniela mnie badały. Jacek doszedł z jękiem.

Jego sperma była jak biały żar ogarniający moje wnętrze. Nadal wykonywał małe ruchy. Jego teraz miękki kutas wymknął się z mojej dobrze nasmarowanej, wypełnionej spermą cipki. Nadal obserwowałam Daniela, jak po cichu zastępował Jacka między moimi nadal rozłożonymi nogami. Podniosłam kolana, żeby go powitać.

Wszedł we mnie jednym płynnym ruchem. Gdy nasze ciała się zaplątały, pocałował mnie, uwalniając nową lawinę kulminacji. Na początku pieprzyliśmy się powoli, z długimi głębokimi pociągnięciami. Moje ciało trzęsło się w głębokim pożądaniu i jeszcze większym pragnieniu. Jacek stał i patrzył, ale to nie miało na mnie takiego samego wpływu jak wtedy, gdy Daniel patrzył.

Patrzyłam, jak kutas Jacka zaczyna twardnieć jak patrzył na mnie i Daniela. Podobało mi się to. W pewnym momencie nasze pieprzenie stało się bardziej szalone. Daniel odczuwał presję ostatecznego uwolnienia. Uderzyłam się w biodra, dopasowując się do jego uderzenia, cios za ciosem. Odgłosy bicia ciał, wraz z naszym oddechem, wypełniły pokój. Jego punkt kulminacyjny zaskoczył mnie.

Moje biodra nadal pieprzyły się z jego kutasem, który został głęboko we mnie. Drugi raz tego ranka byłam pełen spermy. Jacek ruszył w kierunku mojej głowy, na wpół twardym kutasem celując w moje usta, jak Daniel się ze mnie zwijał. Moje usta były chętne i gotowe. Słyszałam, jak jeden z nich mówił “O cholera!”.

Obydwaj faceci chwycili za ubrania, gdy zorientowali się, że moi współlokatorzy są na parkingu. Drzwi zatrzasnęły się za nimi, zostawiając mnie samą w moim pojedynczym łóżku. Byłam porządnie zerżnięta! Połączona kumulacja dwóch mężczyzn wylała się ze mnie, tworząc coraz większą mokrą plamę i mocząc moje prześcieradła. Słuchając odgłosów witających się ludzi, miałam nadzieję, że mój współlokator nie przyjdzie się przywitać.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *