Cześć, jestem Kasia, a to opowieść o najbardziej satysfakcjonującym seksualnie dniu w moim życiu.

W młodości zdałam sobie sprawę, że jestem bardzo spragniona seksualnie i prawie przez cały dzień byłem napalona, budziłam się i robiłam sobie palcówkę. Szłam do szkoły i wychodziłam do łazienki, żeby się masturbować. Wracałam do domu, oglądałam porno i masturbowałam się, dopóki nie byłam usatysfakcjonowana

Po kilku miesiącach zdałam sobie sprawę, że to już nie wystarczy. Chciałam być pieprzona i nie tylko. Chciałam dostać własny gangbang. Przypomniałam sobie, że za kilka dni w szkole będzie dzień zawodów. Postanowiłam, że tego dnia wybiorę jednych z najładniejszych, najsłodszych facetów w całej mojej szkole i pozwolę im wykorzystać moje dziurki do cna.

 Zrobiłam 10 notatek, które zawierały instrukcje dotyczące wymykania się z zawodów i pójścia do sali muzycznej. Nadszedł dzień i ponieważ sama brałam udział w niektórych zajęciach w terenie, skanowałam przestrzeń w poszukiwaniu facetów, których chciałam pieprzyć.

Oddałam 10 liścików z instrukcjami i udałam się do sali muzycznej. Czekałam niecierpliwie siedząc przy biurku w pokoju. Po około 10 minutach chłopaki zaczęli wchodzić i po liczeniu głów zauważyłam, że weszło 13 facetów. Byłam bardzo podekscytowana i całkiem szczęśliwa, że dołączyło więcej chłopaków. Naprawdę chciałam się pieprzyć z 25 facetami, ale ponieważ to był mój pierwszy raz, pomyślałam, że 10 to dobra liczba na początek.

Chłopaki zbliżyli się do mnie i nie powiedzieli ani słowa, w tym momencie byłam jak lalka do pieprzenia, więc po prostu mnie złapali i zaczęli zdejmować moją spódniczkę i zapinaną na guziki koszulę. Zaczęli bawić się moimi cyckami i wargami cipki. Jeden facet podjął kilka poważnych inicjatyw i zaczął wyjadać moją cipkę, ja pociągnęłam go za włosy i jęczałam jak szalona.

Potem zaczął wyjmować swojego kutasa, a ja trzęsłam się w oczekiwaniu. Potarł swojego 14-centymetrowego kutasa o moją łechtaczkę i wokół mojej cipki, a następnie szybkim ruchem wbił we mnie swojego penisa i pieprzył mnie jak dziwka, którą jestem.

Wszyscy utworzyli wokół mnie linię i albo chcieli pracy ręcznej, chcieli ssania lub kawałka mojej dupy. Byłam używana jak prawdziwa kurwa i po około 5 minutach pierwszy facet zaczął pompować swoją spermę w moją cipkę.

Oszalałam i też poczułam, że się spuszczam. Po tym, jak wyszedł, inny facet zaczął używać mnie w trakcie orgazmu. Pierwszy facet znalazł się z tyłu linii do robienia loda. Niektórzy faceci spuszczali się w moich ustach lub na twarz, na moich piersiach lub pod pachami, niektórzy faceci kończyli w mojej cipce, na dupie, lub na brzuchu.

Po wykończeniu jednego, po prostu udawał się na koniec kolejki, aby ponownie poczekać na swoją kolej. Zauważyłam, że drzwi się otwierały i coraz więcej facetów zaczęło wchodzić, straciłem rachubę po 27. Byłam naprawdę przytłoczona liczbą kutasów, ale kochałam to coraz bardziej.

Zignorowałam ból w mojej szczęce, cipce i dupie. Po prostu poczułam przyjemność, byłam wypchana mnóstwem spermy i szczerze mówiąc straciłam rachubę, ile ładunków otrzymałam. Miałam niesamowite doświadczenie i każdy facet spuszczał się około 3 razy. Za każdym razem, kiedy facet dochodził, po prostu się ubierał i wychodził, co jakiś czas facet, który odszedł, wracał z przyjacielem lub dwoma z nim.

Byłam jebana przez 3 lub 4 godziny. Po tym, jak całe doświadczenie się skończyło, obudziłam się pokryta spermą na tym biurku. Mogłam stać, ale ledwo chodziłam. Wyczyściłam się ile mogłam, ubrałam się i pokuśtykałam do domu.

Byłam w takim szczęśliwym stanie, gdy szłam do domu. Po tym dniu zostałam szkolną dziwką i zaczęłam brać pieniądze za robienie loda i za ruchanie w szkolnej toalecie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *