Przez resztę tygodnia Magda ssała mojego kutasa co wieczór. Ona się rozbierała, a ja bawiłem się jej nagim ciałem. Robiłem jej palcówkę, a ona mi loda.

W piątek ojciec zabrał matkę na randkę i zostaliśmy w domu sami. Po tym, jak już pojechali, Magda rozebrała się dla mnie.

Magda powiedziała: – dzisiaj powiedziała dziewczynom w szkole, że ssałam kutasa i połknęłam spermę. One były bardzo podekscytowane. Nie bój się, nie powiedziałam im, o kogo chodzi. One powiedziały, że skoro miałam już kutasa w ustach, teraz muszę mieć w piździe. Czy chcesz mnie przelecieć?

Natychmiastowo odparłem: – pewnie, że chcę!

Magda zachichotała i skoczyła na łóżko. Uśmiechała się tak słodko, następnie położyła się na środku z głową na mojej poduszce i rozszerzonymi nogami.

Była poddenerwowana.

Ja również.

Byłem między jej nogami, od razu wcisnąłem mojego kutasa w jej cipkę. Podniosła swoją miednicę. Nacisnąłem mocno. Oboje byliśmy bardzo zaniepokojeni. Kręciliśmy się w moim łóżku przez kilka minut. Potem poczułem, jak moje jądra się gotują i zaraz wybuchną. Gdy Magda wykrzyczała swój orgazm, zaczęłam dochodzić w jej łonie. Po zakończeniu nikt z nas nie mógł mówić. W rzeczywistości oboje mieliśmy problemy ze złapaniem oddechu. Musieliśmy wstrzymywać oddech, aby cieszyć się największym przeżyciem naszego życia.

Magda pierwsza powiedziała: – uwielbiam czuć twojego penisa we mnie.

Ja też to czułem i tak jej powiedziałem. Potem włożyła mojego kutasa do ust, ale tylko na tak długo, aż stał się wystarczająco twardy, by ponownie wejść w jej cipkę.

Drugi raz był lepszy niż pierwszy raz i trwał dłużej.

Trzeci raz był jak dotąd najlepszy.

Oboje byliśmy we własnych łóżkach i już spaliśmy, zanim nasi rodzice wrócili do domu.

Jednak obudziła mnie matka, kiedy sprawdzała, czy ze mną wszystko ok.

Mama otworzyła drzwi do mojego pokoju, ale to ojciec wepchnął ją do środka. Oboje byli pijani, a mama przewróciła się na podłogę, nie mogąc przestać chichotać.

Ostrożnie otworzyłem oczy, by zobaczyć, co oni robią. Na szczęście światło z korytarza pozwalało mi widzieć wszystko w miarę wyraźnie. Przymknąłem powieki, by myśleli, że śpię.

Byli tak pijani, że nawet nie zdawali sobie sprawy z tego, jak bardzo hałasują.

Bluzka mamy była na podłodze, jej spódniczka na kostkach, wszystko przez to, że poleciała na podłogę. Tato wziął jej nogi, rozszerzył je i wepchnął swojego kutasa w jej cipkę.

Ona wypiszczała: – obudzisz go. Zobaczy nas robiących to.

Ojciec odparł: – No i co z tego? To najwyższy czas, by zobaczył Cię nagą.

Mama powiedziała: – on ma dopiero 15 lat, a przecież zdecydowaliśmy, że to się wydarzy dopiero po 16-tce.

Ojciec odparł: – mam dość czekania. Jestem zmęczony twoją świętością wokół dzieci. Ty chcesz go przelecieć tak samo mocno, jak ja chcę przeruchać Magdę.

O mój Boże!

Mama zaczęła płakać, jak tylko uderzyły ją fale orgazmu. Tato wyzywał ją od dziwek, suk i niewolnic.

Mama powiedziała – tak, jestem twoją niewolnicą! Powiedz mi, czego chcesz ode mnie.

Ku mojemu zaskoczeniu ojciec odparł: – rozbierz się i wejdź pod kołdrę do syna. Chcę, by się obudził obok ciebie leżącej nago. I… jeśli będzie chciał cię przelecieć… pozwolisz mu.

Ojciec zabrał biustonosz mamy, jej majtki, spódniczkę oraz bluzkę i wyszedł. Zamknął za sobą drzwi.

Mama wślizgnęła się pod kołdrę. Jej ręka sięgnęła po mojego sztywnego kutasa. Wtedy mama powiedziała: – tak myślałam, że nie śpisz. Czy widziałeś wszystko? Słyszałeś, co mówił twój ojciec?

Odparłem: – powiedział, że mogę cię przelecieć.

Roześmiana mama przetoczyła się na plecy i rozszerzyła dla mnie swoje nogi.

Ja przetoczyłem się na nią i wsunąłem mojego kutasa w tę samą dziurę, z której wyszedłem, tę samą, którą przed chwilą pieprzył tato, w tę samą spermę, która mnie stworzyła. Dzięki temu, że doszedłem w siostrze 3 razy, zajęło mi dłuższą chwilę, bym doszedł w mamie. Ona uważała, że byłem świetny, więc nie poprawiłem jej.

Rano Magda wpadła do mnie i zobaczyła mamę w moim łóżku jak ją pieprzeę moją poranną erekcją.

Spytała: – o co chodzi?

Mama odparła: – twój ojciec kazał twojemu bratu mnie wyruchać, by on mógł wyruchać cię. On jest pewnie wciąż w łóżku, jeśli chcesz do niego dołączyć.

Magda zaśmiała się i powiedziała: – nie chcę, by ruchał mnie mój ojciec, chcę, by robił to mój brat.

Mama spytała: – dlaczego?

Magda uśmiechnęła się do niej, po czym powiedziała: – bo on cię kontroluje! Ponieważ nazwał cię swoją dziwką, suką, swoją niewolnicą. Ponieważ mówi ci, co masz robić. Ponieważ kazał ci rozebrać się do naga i położyć się ze swoim synem w łóżku. Ponieważ chciał, żebyś była obok niego naga. Ponieważ chciał, żebyś pozwoliła mu się pieprzyć.

Mama odwróciła się zawstydzona.

Magda dodała: – on mnie nie przeleci i nie będzie mnie kontrolować. Odpowiadam za własne ciało. I chcę, żeby mój brat mnie pieprzy … każdej nocy… we własnym łóżku. Drzwi mojej sypialni będą zamknięte i będę go potrzebowała, żeby mnie chronił przed tatą.

Po chwili dodała: – lubi cię pieprzyć, więc będziesz mogła się do nas dołączyć w trójkącie kilka razy w tygodniu. Powiem ci kiedy.

Magda zamknęła drzwi, rozpięła swój szlafrok i położyła się z nami. Wtedy powiedziała: – Mamo, chcę, byś wylizała spermę swojego syna z cipki swojej córki. Od teraz będę tego chciała każdego poranka.

Jak tylko mama przyjęła odpowiednią pozycję i zaczęła lizać, Magda powiedziała: – mamo, lepiej trzymaj ojca z dala ode mnie, jeśli nie chcesz, by trafił za kratki.

Ojciec znalazł się pod pantoflem Magdy. Stracił zupełną kontrolę nad matką, odkąd Madga zaczęła rządzić. Pozwoliła ojcu ruchać matkę, kiedy tylko chciał. Natomiast to Magda mówiła mamie, co ma robić.

Ja przezywałem najprzyjemniejsze chwile w moim życiu. Magda kochała mnie i uwielbiała uprawiać ze mną seks. Pozwalała na dołączenie do nas nie tylko matce, ale też okazjonalnie jej koleżankom.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *