Tybek widział, jak młoda kobieta łapczywie oblizuje wargi, patrząc na jego sztywnego członka, zanim ruszyła przed siebie na czworakach. Widok jej tyłka w kształcie serca pokrytego sukienką, a także obszerny dekolt i jej przenikliwy wzrok, w połączeniu z gorącym oddechem Ilony nad jego kutasem prawie sprawiły, że Tyberiusz tam doszedł.

Nie poprawiło się to, gdy Mackenzie z zmysłową powolnością wysunęła język i poprowadziła go od podstawy penisa do czubka. Tyberiusz napiął się całkowicie podczas podróży językiem, po czym jęknął słyszalnie, kiedy skończyła płynnym ruchem. Cały czas się do niego uśmiechała.

„Jesteś niesamowita …” Westchnął, patrząc na nią ze zdziwieniem.

– Nieźle, panie. Odpowiedziała.

Już chcąc poprosić ją, by rozebrała się do naga, Tyberiusz krzyknął, gdy Ilona otworzyła szeroko oczy i wsunęła główkę penisa do ust, mocno ssąc, zanim znów doszedł. Chwyciwszy jej podstawę, znów na nią upadła, kołysząc się kilka razy, zanim znów wróciła.

„Pyszne…” Powiedziała mu piękna dziewczyna, po czym z westchnieniem pocierała sztywnym kutasem jej policzek.

Widok, jak Ilona pociera swoją twarz jego lepkim penisem, jednocześnie pozostawiając na nim kilka szybkich pocałunków, rozpalił go w stopniu, w jaki nie mógł uwierzyć. Uświadomił sobie, że od dłuższego czasu chciał mieć ją dla siebie, a teraz bardzo chętnie robiła mu loda z wyrazem słodkiej niewinności na twarzy.

Jej usta ponownie owinęły się wokół jego trzonu, a Ilona pieściła twarde ciało Tybka mokrym językiem, nie odwracając od niego wzroku. Robiło się naprawdę intensywnie, a jego oczy zaczęły błąkać się w kierunku jej wspaniałego tyłka, który poruszał się w górę i w dół wraz z jej ruchami na penisie.

„Jesteś w tym taki dobra…” Powiedział jej.

Ilona wysunęła kutasa z jej ust i przesunęła językiem po jego trzonie, zanim zlizała jego jaja. Wzięła je do ust i pogłaskała go po trzonie. Za pomocą wirującego ruchu na jego jądrach nadal drażniła się z nim, po czym puściła je lekkim „trzaskiem”.

‘Wiem.’ Powiedziała.

Potem unosiła się tuż nad jego kutasem, zanim wzięła go do ust. Oczy miała teraz zamknięte, a włosy opadały jej na kolana Tyberiusza, centymetr po centymetrze schodziła niżej. Głowa jego penisa uderzyła w przeszkodę, ale zamiast się zatrzymać, Ilona rozluźniła mięśnie gardła i wpuściła go głębiej, aż twarz znalazła się na jego pachwinie.

Tyberiusz wydał z siebie warczenie. Głowa jego penisa była szczelnie zapakowana, a doznania były wspaniałe. Ilona wróciła do góry, a Tybek jedną ręką odgarnął włosy, kładąc je na głowie. Martwił się, że jej się to nie spodoba, ale dziewczyna, której fioletowe kosmyki trzymał, tylko podniosła wzrok, mrugnęła i zamknęła oczy…

Ilona wydała głośne, mokre odgłosy, gdy zaczęła energicznie kołysać się w górę i w dół. Tyberiusz czuł, jak drżą mu nogi od intensywnej przyjemności, której doświadczał za każdym razem, gdy pożerała jego penisa, do tego stopnia, że ​​poczuł znajome mrowienie. Bez ostrzeżenia stało się przytłaczające i poczuł, jak jego sperma podróżuje przez jego członka, gdy wystrzelił w ustach Ilony.

Wydała zdziwiony pomruk i cichy bulgot, gdy jego sperma wypełniła jej usta, ale kontynuowała swoją robotę. Najwyraźniej trzymała to wszystko w ustach, ponieważ Tybek nie czuł skurczu mięśni gardła. W rzeczywistości ścisnęła nawet podstawę jego penisa, doiła go.

Gdy się wysunął, Ilona powoli wspięła się do góry. Kiedy dotarła do samego końca, rozluźniła nacisk, pozwalając spermie zebranej w ustach wyciec i spłynąć po jego męskości. Potem lizała i ssała, aż cały lepki bałagan wrócił do jej ust. Pokazując przełykanie, wysunęła język i oblizała wargi z uśmieszkiem.

„O mój Boże …” wyszeptał Tyberiusz.

„Nie kochany, jestem tylko człowiekiem”. Fioletowa dziewczyna odpowiedziała.

To był katalizator dla Tyberiusza. Rzucił się na nią, popychając ją na plecy i całując ją za wszystko, co był wart. Rozchylił także jej usta, ale poczuł, że ona się waha, gdy jego język dostał się do jej ust.

‘Co jest nie tak?’ – zapytał Tyberiusz, zaniepokojony, że zrobił coś złego.

‘Nic.’ Ilona odpowiedziała. Uśmiechała się, co ulżyło Tybkowi, ale wyglądała na zaskoczoną. „Po prostu użyłeś języka…”

‘Więc?’

„Masz spermę w ustach”.

„Byłoby dla mnie hipokryzją mieć problem ze smakowaniem własnej spermy, skoro chcę, żebyś jej spróbowała”.

Ilona spojrzała na niego z nieczytelnym wyrazem twarzy.

‘Sypialnia.’ Powiedziała mu. ‘Teraz.’

Zrobiła ruch, żeby wstać, ale Tyberiusz miał inne pomysły. Wziął ją w ramiona i podniósł z kanapy. Ilona krzyknęła ze zdziwienia, zanim podstępny uśmiech zdobił jej twarz.

„Które drzwi?” Zapytał.

‘Z prawej.’

Zaczęła sadzić niechlujne pocałunki na jego szyi, gdy oboje poszli do jej sypialni. Zamykając za sobą drzwi, Tyberiusz skupił się na tym, co chciał jej zrobić. Po pierwsze, był nagi, a Ilona nie. Chciał to naprawić.

Ilona usłyszała słowa protestu, gdy nie miała już dostępu do jego szyi.

„Teraz twoja kolej, żeby się nie ruszać”. Tybek odpowiedział.

‘Nie ruszaj się? Och, naprawdę mnie nie znasz, prawda?

„Zobaczmy więc, jak lepiej cię poznać…”

Jego znaczenie stało się jasne, kiedy złapał podstawę jej sukienki i powoli ją podciągnął, odsłaniając więcej jej nagiej skóry, gdy sukienka podróżowała w górę. Ilona uniosła ręce, a Tybek zrzucił jej odzież. Sapnął.

Poszła na całość, a teraz jej całe ciało było na niego narażone. Miała gruszkowaty kształt z szerokimi biodrami. Jej brzuch był pozbawiony jakichkolwiek mięśni, ale nie była gruba. Nawet ani trochę. Na górze jej piersi były niewiarygodne, duże i nie miały tak dużego zwisu, jak by się spodziewał. Sutki były małe i stały dumne…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *