Z papierem między palcami położył to na wysokości jej oczu.

„Napisałem swój zawód na tym kawałku papieru”. Tyberiusz powiedział jej, obserwując, jak dociera to do jej oczu. „Zrób to samo na kawałku papieru, złóż go, a wtedy odkryjemy to papiery jednocześnie”.

Nie odwracając od niego wzroku, zrobiła, o co prosił, kładąc przedmioty, które podarował jej na stoliku do kawy, kiedy było gotowe. Teraz trzymali tylko swoje kawałki papieru. Tybek podał jej swoją. Wzięła ją, ale zawahała się, zanim oddała własną. Delikatnie wziął ją za rękę i uśmiechnął się uspokajająco. Poczuł, jak jej palce się otwierają, a jej papier wylądował w jego dłoni.

„Za 3 …” Powiedział.

„2 …” odpowiedziała Ilona.

„1.” Powiedzieli razem i odkryli swoje tajemnice.

Tyberiusz przeczytał, co napisano luźnym pismem Ilony. Nie był jednak do końca pewien, na co patrzy.

Ilona zaśmiała się.

‘Poważnie?’ Ona zapytała go. ‘Kierowca rajdowy?’

„Taa…” mruknął przepraszająco.

„Dlaczego nie chciałeś tego powiedzieć? Co w tym takiego złego?

„W ciągu ostatnich kilku lat stałem się w pewnym sensie znany i… wielu ludzi ciągle próbuje lizać ci tyłek. Próbują zrobić na tobie wrażenie. Próbują zostać twoim przyjacielem, tylko po to, by powiedzieć, że są twoim przyjacielem. Westchnął. „Podobało mi się twoje dziwne poczucie humoru i to, jak mało zależało ci na wywarciu na mnie wrażenia”.

Lekko rozchyliła usta, zaskoczona jego wyznaniem. Była też nerwowość.

„Teraz chyba moja kolej”. Powiedziała, przeczesując ręką swoje fioletowe włosy.

„Będę szczery, tak naprawdę nie wiem, co to znaczy…”

‘O…’

„Co masz na myśli, mówiąc, że jesteś„ CamGirl”?

Przełykając ciężko, Ilona przez chwilę spuściła wzrok, zanim zebrała się na odwagę, by kontynuować.

„Jako„ CamGirl ”wchodzę do internetu i rozbieram się nago przed publicznością. Płacą napiwki, a ja daję im „nagrody”, takie jak ssanie dildo, używam specjalnej wtyczki lub dochodzę.

Tybek przetrawiał to przez chwilę.

„Czy lubisz to robić?”

‘Tak.’

„Co w tym lubisz?”

„Ja… podoba mi się pomysł wystawienia się komuś, kogo nie znam. Że ten nieznajomy czerpie przyjemność ze mnie. Że mogę drażnić się z nim i uwodzić go bez tego, żeby ta osoba kiedykolwiek mnie miała. W pewnym sensie jest to wzmacniające. Robię z ciałem dokładnie to, co chcę i badam swoją seksualność w sposób, którego nienawidziłoby wielu pruderów.

„Czy to dlatego twoi rodzice cię wyrzucili?” – zapytał ją Tybek, łącząc kropki.

„Tak… Robiłam to przez kilka miesięcy, ale moja mama sprawdziła mój komputer, kiedy nie było mnie w domu, i znalazła trochę rzeczy z mojej kamery. Pokłóciliśmy się, a ona miała takie wymagania dotyczące zachowania jej córki, a ja kazałam jej odpuścić. – powiedziała Ilona, a nutę smutku wyraźnie dało się usłyszeć. „Miałam przyjaciela, który wynajmował tu miejsce i zaryzykowałam. Tak jak mówiłam, na początku nie było łatwo, ale dałam radę.” Po wspólnym odkryciu tajemnicy milczeli przez chwilę, przetwarzając je…

– A więc – odezwała się pierwsza Ilona. ‘o czym myślisz?’

Tyberiusz obserwował ją uważnie. Czoło zmarszczyły brwi, gdy czekała na odpowiedź. Było dla niego zupełnie oczywiste, że dziewczyna przed nim obawia się jego reakcji i mógł zrozumieć, dlaczego. Większość facetów zareagowałaby gniewnie, a nawet byłaby zniesmaczona. W rzeczywistości było prawdopodobne, że Ilona spotkała się z niektórymi z tych facetów.

Ponieważ był dumny z tego, że nie jest taki jak większość innych facetów, Tybek wiedział, że tak się nie czuje. Ale naprawdę nie wiedział, co z tym zrobić. Nigdy nie był z kobietą tak swobodnie zajmującą się swoją seksualnością i nie był pewien, czy to dobrze, czy źle, że to go trochę podnieciło.

„Myślę, że to coś, co stało się problemem w twoich związkach”.

„Tak…” Zgodziła się, wyglądając na zaniepokojoną tym, dokąd zmierza rozmowa.

To wtedy go uderzyło. Myśl o tym, że ta niesamowita dziewczyna została wyrzucona z własnego domu, polegała na życzliwości właściciela restauracji, tylko dlatego, że została osądzona za badanie jej seksualności tak, jak chciała, sprawiła, że ​​poczuł się smutno z jej powodu.

I chociaż raz wiedział dokładnie, co dalej. Chwytając twarz obiema rękami, Tybek pocałował Ilonę.

Wydała zdziwiony jęk i zajęło jej kilka sekund, zanim odpowiedziała. Odsuwając się, Tyberiusz wciąż gładził jej dłonie po policzkach, aż otworzyła oczy.

„Odkąd widziałem cię na stacji metra, chciałem cię pocałować”. Wyszeptał, nigdy nie przerywając kontaktu wzrokowego z jej pięknym niebieskim spojrzeniem. „A wszystko, co powiedziałaś i zrobiłaś od tego czasu, sprawiło, że chcę być jeszcze bardziej wokół ciebie. Ten sekret tego nie zmienia.

Twarz Ilony zmieniała się jak w kalejdoskopie. Niespodzianka zamieniła się w rozkosz i równie szybko zmieniła się w dziką determinację. Zanim zdążył przetworzyć te zmiany, rzuciła się na niego, przygniatając wargami jego usta i drapiąc palcami jego włosy.

Jej język dostał się do jego ust, a Tybek szybko zareagował, pozwalając swojemu ciału przejść w stan autopilota, gdy przycisnął piękną dziewczynę do swojego ciała, opierając ręce na jej dolnej części pleców. Ilona oparła kolana na kanapie, gdy on siedział, co oznaczało, że stała wyżej od niego, a jej włosy opadały kaskadowo, by zakryć ich twarze.

Małe dłonie, które miał we włosach, szybko przeniosły się rozpięcie koszuli. Gdy tylko jego tułów został odsłonięty, Ilona starała się wsunąć rękę w dół od jego umięśnionego brzucha. Tybek poczuł, jak jęczy przy jego ustach. Następnie został zepchnięty z powrotem na podłokietnik kanapy.

‘Hej!’ Skarżył się, obawiając się, że za chwilę upadnie.

Ilona uśmiechnęła się złośliwie. Nie odwracając od niego wzroku, zdjęła buty i skarpetki, po czym spodnie wylądowały na podłodze. Następnie jednym szybkim ruchem odkryła jego penisa, ściągając majtki w dół. Oboje z trudem złapali oddech z powodu podniecenia, które odczuwali…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *