Potem zdała sobie sprawę, że potrzebuje trochę lubrykantu, więc wróciła do szuflad i ponownie otworzyła dolną szufladę, wyciągając tubkę lubrykantu. Wracając do dildo, otworzyła nasadkę lubrykantu i wytrysnęła trochę przezroczystego żelu w dłonie, a następnie zaczęła go pocierać w górę iw dół dildo. Prosta czynność, polegająca na prawie masturbacji na tym nieożywionym obiekcie, sprawiła, że ​​poczuła się jeszcze bardziej podniecona. czuła, jak jej sutki stają się wyprostowane, a wargi cipki i łechtaczka zaczynają puchnąć.

Czując, że dildo jest wystarczająco gotowe do akcji, zdjęła koronkowe majtki. Rzuciła je na biurko. Zbyt mocno, bo zsunęły się z błyszczącego blatu biurka na podłogę. Zachichotała do siebie, gdy to się stało.

Justyna włożyła palce do ust, a następnie potarła nimi wargi cipki. Czuła opuchniętą łechtaczkę, pocierając palce tam i z powrotem. Sapnęła, gdy się dotknęła, a następnie ruszyła do przodu, delikatnie wchodząc na krzesło, klęcząc i kuląc się tak, że dildo zasadniczo spoczywa na pęknięciu jej pośladków.

Następnie przesunęła swoje ciało w górę, tak że jej otwarte wargi cipki dotykały górnej części świeżo nasmarowanego dildo. Przez kilka chwil pocierała wargi cipki w górę i w dół po czubku dildo. Czując to, gdy próbowała się na to nie naciskać. Cieszyła się, gdy czubek dildo musnął jej wargi cipki i łechtaczkę. To było coś, co zrobiła ze swoim byłym, żeby go drażnić, zanim wsunęła się na jego twardego kutasa.

Justyna następnie przesunęła prawą rękę za plecy, aby chwycić dildo i delikatnie opuściła na nie swoją cipkę. Chwyciła jego gruby trzon, tak że był stabilny, gdy na niego pchnęła. Uczucie, jak wchodzi do jej cipki, sprawiło, że sapnęła i wzięła głęboki oddech, gdy w nią weszła. Przez chwilę siedziała, czując gruby trzon dildo głęboko w swojej cipce. Jak bardzo pragnęła, żeby to był prawdziwy męski kutas, a nie przedmiot nieożywiony.

Powoli pozwoliła sobie delikatnie przesunąć w górę trzonek dildo, a następnie ponownie w dół. Wspaniale było poczuć twardego kutasa (nawet jeśli był silikonowy) w jej cipce. Zaczęła powoli ujeżdżać grubego kutasa, delikatnie podskakując w górę iw dół. Zaczęła naprawdę wsuwać i wysuwać dildo ze swojej cipki, ale nagle zdała sobie sprawę, że drewniane krzesło kołysze się i teraz robi hałas, gdy skrzypiało i kołysało się do przodu i do tyłu.

Justyna zatrzymała się na chwilę. Było cicho i zastanawiała się, dlaczego się zatrzymała, skoro cały budynek był pusty. Justyna powoli zaczęła ponownie ujeżdżać dildo, używając jednej dłoni, aby jednocześnie pocierać spuchniętą łechtaczkę…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *