Najlepsze sex randki w Polsce

Zarejestruj się
Zarejestruj się za darmo!
Zarejestruj się za darmo!
Prawie koniec
Jestem
  • Mężczyzną
  • Kobietą
  • Parą
Szukam
  • Mężczyzn
  • Kobiet
  • Par
Prosimy podać swój wiekData urodzenia (Nie można będzie zmienić później)
Prosimy o podanie swojego adresu e-mailTwój e-mail nie będzie widoczny innym użytkownikom
Czy chcesz otrzymywać powiadomienia o specjalnych ofertach?
Prosimy o podanie hasła

Flirt online - jak być w tym dobrym

Flirt online nieco się różni od tego w realu. Jeśli jesteś w tej grze nowicjuszem, parę rad na początek może Ci pomóc nie schrzanić wszystkiego na starcie.

flirt

Pokaż swoje zainteresowanie

Jeśli na przykład podczas rozmów (na sex chat) dyskutujecie o swoich ulubionych filmach, możesz wykazać zainteresowanie drugą osobą, wysyłając do niej link do zabawnego video, przedstawiający urywek z takiego filmu. Podkreśli to nie tylko Twoją zabawną stronę, ale i pokaże, że słuchasz i się interesujesz.

flirt

Bądź tajemniczy

Chcesz być szczery, ale jednocześnie chcesz zachować tajemnicę. Twój profil określa główne specyfikacje i szczegóły, więc nie musisz wykładać wszystkich kart na stół już w kilku pierwszych wiadomościach. Zachowaj zabawny ton waszej rozmowy i spraw, aby osoba, z którą piszesz, chciała odgadnąć jeszcze więcej.

flirt

To Ty decydujesz

Przede wszystkim, flirtowanie online jest tym, co z niego robisz - może być albo trochę swobodnej zabawy, albo może być początkiem czegoś naprawdę znaczącego. To, w jakim kierunku uda się wasz flirt, zależy od Ciebie i osoby, z którą piszesz.

flirt

Portal randkowy - zalety

To, iż angażujesz się w komunikację pisemną, nie oznacza wcale, że Twoje wiadomości mają wyglądać tak, jak te rodem ze skrzynki e-mail w pracy. Opisując swoje myśli spróbuj się rozluźnić. Dobrą wskazówką jest czytanie ich na głos po tym, jak je napisałeś. Czy brzmią tak, jakbyś mówił je w prawdziwym życiu? Jeśli nie, spróbuj zmienić wiadomość przed wysłaniem jej po to, ażeby brzmiała bardziej naturalnie. Upewnij się, że używasz interpunkcji i emotikonów, aby przekazać emocje. Dobrą radą jest reguła „2 emotikonów”. Chodzi w niej o to, iż na początku e-znajomości nie powinieneś używać więcej niż 2 emotikonów w treści jednej wiadomości. Chociażby do momentu, aż będziecie czuć się luźniej w swoim e-towarzystwie.

Masa stron

Jak wybrać portal randkowy?

Zapomnij o oklepanych tekstach na podryw. „Czy twój tata jest astronautą, bo ktoś na pewno umieścił gwiazdy w twoich oczach!”; „Czy bolało, gdy spadłaś z nieba?”; „Czy jesteś Googlem? Ponieważ właśnie znalazłem to, czego szukałem.” O nie. Jeżeli nie chciałbyś, ażeby ktoś podrywał Cię podobnymi tekstami, sam ich nie używaj. Ani w realu, ani online. Spotykasz się online z jakiegoś powodu, prawda? Dawanie komplementów to zawsze świetny sposób na flirtowanie, a to wspaniała szansa na zwiększenie ilości potencjalnych randek. Zamiast rzucenia tekstu w stylu „Masz wspaniałe oczy!” napisz do niej „Hej, masz wspaniałe oczy! Wyglądasz na miłą i uczciwą osobę, a te wartości są mnie naprawdę ważne!”.

Sceptyczny pogląd

Uważaj na przesadnych flirciarzy

Czasami flirt online może potoczyć się dziwnym torem, jeśli druga osoba traktuje flirt o wiele poważniej niż ty. Jeżeli w którymkolwiek momencie osoba z którą piszesz sprawi, iż będziesz się czuł niekomfortowo możesz zakończyć tą znajomość. Musisz rozumieć to, iż nie ma w tym nic złego - to kolejna świetna rzecz w randkowaniu online. Jeśli ktoś nie szanuje twoich granic, taką osobę w łatwy sposób możesz zablokować. Dokładnie tak samo wygląda sytuacja z udostępnianiem linków do swoich profili w mediach społecznościowych lub z numerem telefonu. Jeśli nie masz na to ochoty - po prostu tego nie rób.

Zdaniem użytkowników

flirt

Flirt online pomógł mi stać się pewniejszą siebie kobietą, co pomaga mi nie tylko w relacjach z facetami, ale i w codziennym życiu.

Katarzyna, 29 lat, · Świnoujście
flirt

Jestem dobry w te klocki i wiem, że kobiety uwielbiają flirciarzy z klasą. Flirt nie raz przełamał lody.

Kazik, 29 lat · Łódź
flirt

Byłem pewien, że jestem dobry we flircie, dopóki parę razy się nie spaliłem pisząc jakieś głupoty. Ale cóż, każde doświadczenie to jakaś lekcja, co nie?

Artur, 25 lat · Mińsk Mazowiecki
flirt

Dzięki temu, że zaczęłam flirtować online nauczyłam się też flirtować w realnym życiu. Teraz wszyscy uważają mnie za flirciarę.

Monika, 27 lat · Wrocław

Kilka rad na koniec

flirt

Sarkazm

Sarkazm można opisać jako najniższą formę dowcipu, ale dla tych, którzy usiłują beztrosko dokuczać, jest to doskonałe narzędzie. Należy jednak pamiętać, że używanie sarkastycznego tonu w świecie online może być trudne, teksty można pomylić, jak też można je odczytać zupełnie inaczej. Jeśli chcesz podkreślić ten żartobliwy, sarkastyczny ton, spróbuj wyolbrzymić swoje pisanie („jesteś taki baaardzo rozważny”) lub typowy mrugający emotikon („wiesz, że kapelusz, który nosisz na tym zdjęciu sprawia, że wyglądasz jak niedoszły detektyw? ;) ”). Do swoich wiadomości dorzuć kilka żartów, a możesz być pewien, iż żadna Ci się nie oprze.

flirt

Jesteś super!

Kluczem do flirtu jest pewność siebie. W tym przypadku wiadomości online pewność siebie jest niezbędna. Jeśli pewność siebie nie jest twoją mocną stroną, interakcja za pośrednictwem komunikatorów internetowych może pomóc udawać ci tą pewność siebie. Pisz śmiało, bądź zabawny i nawet impertynencki. Pewność siebie jest seksowna i zmienia cię w pożądanego potencjalnego partnera w oczach innych. Masz być dumny ze swojego ciała! Podoba Ci się to, jak dziś wyglądasz? Sex fotka! Doda ci to skrzydeł nie mniej, niż jakiś energetyk.

flirt

Baw się dobrze

Może to brzmieć banalnie, ale ważne jest to, żebyś nie zapomniał dobrze się bawić. Randkowanie online nie jest przecież obowiązkiem, a poszukiwanie potencjalnych partnerów online jest ekscytujące i może prowadzić do niesamowitych doświadczeń. Staraj się nie traktować randek online zbyt poważnie, nie skupiaj się na znalezieniu partnera i pozwól sobie cieszyć się samym procesem. W ten sposób nie tylko pomagasz sobie się rozluźnić, ale też ten „luz” wpływa na Twoje wiadomości, sprawiając, że wydajesz się bardziej zabawny, zalotny i pożądany przez innych.

Erodate blog. Opowiadania erotyczne

Blog Erodate.pl to najbardziej ekscytujące opowiadania erotyczne w sieci. Nasze sex opowiadania zabiorą cię w podróż do podniecającej krainy nowych doświadczeń seksualnych.