Nazywam się Maciek i mieszkam z mamą Zofią. Mam 20 lat, a ona ma 43 lata. To najlepsza mamuśka w mojej okolicy.

Po rozwodzie moich rodziców mama zatrzymała mnie przy sobie, ale nie mieliśmy ze sobą dużo pieniędzy, więc musieliśmy opuścić dom, w którym mieszkaliśmy i zaczęliśmy mieszkać w kawalerce z jedną kuchnią i sypialnią.

Moja mama spała na podłodze, a ja w łóżku i wszystko szło dobrze, dopóki nie zaczęliśmy mieć problemów z pieniędzmi. Moja mama zaczęła pracować jako pomoc domowa w poprzedniej, w którym żyliśmy.

Był tam pan Zając, który zatrudnił mamę do większości prac i była ojcem mojego dobrego przyjaciela Bartka. Moja mama gotowała tam, prała ubrania, sprzątała i pracowała jako służąca przez cały dzień. Otrzymywała dobre pieniądze za swoją pracę.

Po trzech tygodniach mama zaczęła wychodzić późno i bardzo zmęczona z tego domu. Od razu szła spać. Zacząłem zauważać, że jej sukienka nie zawsze była odpowiednio ułożona, gdy przychodziła, jej szyja miała czerwone ślady, więc zapytałem o to mamę ale nic mi nie powiedziała.

Po kilku takich dniach nie mogłem się powstrzymać i poszedłem za moją mamą i zakradłem się do pokoju Bartka. Gdy spojrzałem przez okno, zobaczyłem nagiego Bartosza na łóżku i dwie proste nogi skaczące na nim. Potem zdałem sobie sprawę, że kogoś pieprzył, nie mogłem zobaczyć twarzy dziewczyny, którą pieprzył, ale jej jęki sprawiały, że byłem twardy i napalony przez nich. Bartek zaczął wpychać swojego kutasa coraz głębiej w jej cipkę, a ona głośno jęczała.

Wyciągnąłem swojego kutasa i zacząłem się maasturbować, a potem zobaczyłem, jak Bartek pociągnął ją na siebie, a ona zaczęła ujeżdżać jego kutasa jej plecy były naprzeciwko mnie i mogłem powiedzieć, że była dużo starsza od nas oboje, mocno pieprzyła jego kutasa i wskoczyła na to jak zawodowiec, jęcząc aah ahhh szybciej. Zacząłem mocniej walić mojego kutasa, a potem obróciła się wokół fiuta Bartka i zobaczyłem jej ogromne cycki podskakujące nad twarzą mojego przyjaciela.

Potem po intensywnej masturbacji byłem bliski spermy i zobaczyłem, jak Bartas przyciąga kobietę blisko i mówi ohhh kurwa, Zośka, daj mi się spuścić. Oczyszcił jej włosy z twarzy i wtedy zobaczyłem moją mamę nagą, a moja sperma wystrzeliła w kilka sekund, widząc jej twarz. Potem zobaczyłem, jak Bartek ciągnie moją mamę w dół i mocno spuszcza się do jej cipki, moja mama dała mu głębokie pocałunki i umyła go i siebie, a potem zobaczyłem, jak pan Zając wszedł do środka i zapłacił mamie pieniądze za pieprzenie Bartka i odszedł.

Pobiegłem do domu najszybciej jak mogłem i byłem zdenerwowany tym, co zobaczyłem, pół godziny później moja mama wróciła do domu szczęśliwa i zmęczona poszła prosto do łazienki, umyła się i wyszła, powiedziała mi, że jutro są urodziny Bartka i potrzebuje znowu iść do pracy koło 11, żeby podawać i przygotowywać posiłki dla gości. Chciałem zobaczyć, co zrobi teraz, więc po jej wyjściu poszedłem za nią 10 minut później, gdy tylko dotarła tam do domu, rozebrała się w przezroczystą koszulkę nocną i zaczął gotować dobre jedzenie dla gości.

Wszyscy goście byli moimi kolegami z mojej starej szkoły, a moja mama przywitała ich w środku z jej ogromnym, widocznym tyłkiem i cyckami, a następnie podała im jedzenie i napoje. Zanim skończyła, ​​inni posłali klapsy na jej w tyłek i obmacywali jej piersi, a ona nie nie robiła nic poza uśmiechaniem się. W pokoju było 4 facetów. Bartas zadzwonił do mojej mamy w swoim pokoju, pocałowali się długo i namiętnie, a następnie Bart ponownie zabrał mamę do salonu, podczas gdy on złapał ją za tyłek i mocno go lał, wszyscy dali Bartkowi prezent, a on pocałował Zofię i powiedział jej, żeby weszła do środka.

Weszła, a Bartosz spryskał jej ciało zimnym napojem i jej koszulka nocna stała się w pełni przezroczysta, jej cycki i tyłek były mokre, a Bartek rozdarł jej ubranie i powiedział, że podzielmy się prezentem w zamian, wszyscy wyciągnęli kutasa i bez marnowania sekundy kutasy były w jej cipce i tyłku, zaczęła płakać z bólu, ale nikt nie przestał i mocno ją pieprzyli.

Najpierw bezlitośnie ją ładowali razem, a potem pieprzyli ją jeden po drugim, potem w parach, a na koniec znowu razem, rozdzierając jej wszystkie dziurki i przykrywając jej ciało spermą i czerwonymi śladami klapsów. Czułem upokorzenie, ale się masturbowałem 6 razy, gdy patrzyłem, jak ostro ją pieprzą.

Poszedłem do domu, a ona wróciła późno, podeszła blisko mnie i mocno mnie przytuliła. Czułem tak wiele spermy na jej ciele, a ona była najszczęśliwsza, jaką kiedykolwiek ją widziałem i mówiła dobre rzeczy o Bartku. Tylko on mógł spóścić się w jej cipkę. Ona później zaszła w ciążę, a kiedy pojawiły się jej wyniki, dowiedziałem się, że Bartek był ojcem tego dziecka. Z powodu dziecka w cipce mamusi miała dużo mleka w cyckach. Złapałem Bartosza pijącego mleko z jej piersi codziennie.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *