Witam wszystkich. 

Opowiem wam historię, jak ja, kuzyn i jego żona, zaliczyliśmy moją matkę. 

Mam na imię Robert, mój kuzyn to Rafał z kobietą Sylwią. Jestem biseksualny tak jak mama, a wiem to ponieważ przyłapałem ją kilka razy na seksie z pokojówką. Kuzyn również gustuje w obu płciach, o czym się przekonałem wielokrotnie przed jego ślubem, ponieważ uprawialiśmy seks po 8-10 razy w tygodniu. Ma atletyczne ciało z sześciopakiem na brzuchu, podczas gdy ja jestem zaledwie początkującym sportowcem. Ożenił się z dziewczyną którą poznał w biurze. Opowiedział jej o swoich gejowskich przygodach, a ona opowiedziała mu o własnych, lesbijskich, włącznie z numerkiem z własną matką. Kiedyś napisał mi na whatsappie, że ma teraz dwie laski, żonę i jej matkę, i posuwa je kiedy teścia nie ma w domu. 

Teraz przedstawię wam siebie i mamę. 

Mam 20 lat i jestem na ostatnim roku studiów. Uprawiam seks ze znajomymi mężczyznami, i kuzynem, jedyną osobą z rodziny. Jestem wszechstronny, robiłem to wiele razy bedąc na górze i na dole, posuwając i będąc posuwanym przez innych facetów. Jeśli chodzi o kobiety, robiłem to z matką i pokojówką (tą, z którą przyłapałem matkę… wtedy też przyłączyłem się do akcji i mieliśmy trójkąt). W późniejszym czasie dowiedziałem się, że moje dwie ciotki również są lesbijkami i lubią się zabawiać z obydwoma płciami. Zrobiliśmy to grupowo jakieś 3-4 razy. Jeśli chodzi o wygląd, to mama jest trochę puszysta, ale pokojówka jest bardzo zgrabna. 

Pracuję dorywczo i daję część wypłaty pokojówce, za seks. Taty nie ma w domu po całych dniach, bo wychodzi do pracy wcześnie rano, a wraca późno wieczorem. Kiedy tylko służąca przychodzi do pracy, każę jej się rozebrać. Posuwam ją jeśli mam ochotę, i czasami przyłącza się do nas mama. Czasem służąca odchodzi po 3-4 pozycjach i zostaję sam z mamą. Potrafimy się zabawiać po kilka razy na dzień, oprócz niedzieli, ponieważ wtedy tata zazwyczaj jest w domu. Robimy to tylko jeśli gdzieś wyjdzie. 

Pewnego razu, w lipcu, ojciec oznajmił że wyjeżdża w delegację z pracy, a w tym czasie odwiedzi nas kuzyn Rafał z żoną. Wszyscy się ucieszyli, kiedy tata wyjechał w poniedziałek rano. 

We wtorek wieczorem utworzyłem grupkę na chacie z mamą i kuzynostwem. Napisałem, czy są gotowi na numerek i powiedziałem że mama również się chętnie przyłączy. W odpowiedzi odesłali zdjęcie, na którym uprawiają seks. 

Rafał: Wow, Robert, twoja mama wygląda na gorącego milfa. W jakim rozmiarze ma cycki?

Robert: Nie mam pojęcia, chodź i zobacz.

Sylwia: Nie ma mowy. Nawet ich nie tkniecie, bo są moje.

Mama: Tak. 

Rafał: Jeden dla mnie, a jeden dla ciebie.

Robert: To ja się zajmę arbuzami Sylwii.

Rafał: Spokojnie, mamy całe 2 tygodnie.

Robert: Ponoć tak, z tego co mówił ojciec.

Rafał: No właśnie, więc nie ma żadnego „moje” i „twoje”, tylko wszystko jest wspólne, i każdy może to zrobić z każdym. 

Sylwia: Pisze się na cokolwiek. 

Robert: Już się podnieciłem, chodźcie szybko.

Mama: Trzeba uczcić koniec studiów Roberta.

Rafał: Na szczęście nie ma tu jego ojca. 

Robert: Tak.

Rafał: No to co będziemy robić? Widziałeś dużo pornosów, więc daj jakieś propozycje.

Robert: 1) biseksualny seks, 2) posuwamy mamę w trójkę, 3) posuwamy Sylwię w trójkę, 4) posuwamy Rafała w trójkę (a Sylwia użyje dildo na pasku), 5) użyjecie sobie na mnie.

Rafał: Dobra, a może zagramy w jakieś gry?

Robert: Możemy zagrać w „prawda czy wyzwanie”, albo w butelkę. 

Sylwia: Kto z nas pije i pali?

Robert: Jeszcze tego nie robiłem. 

Mama: Możemy zrobić wyjątek, ale nikomu nie mówcie. 

Rafał: My nie mamy z tym problemu, robimy to w domu. 

Robert: Sylwia?

Sylwia: Tak, kochanie?

Robert: Słonko, ile miałaś lat kiedy straciłaś dziewictwo? 

Sylwia: Około 21, zrobiłam to z bratem. 

Rafał: Ja straciłem w gejowskim numerku z tobą, a jeśli chodzi o kobiety, to w wieku 24 lat, z osobą z obsługi hotelowej. 

Mama: A ja kiedy miałam 18 lat, z 4 chłopakami z liceum.

Robert: Z 4? 

Mama: Tak.

Rafał: Opowiedz nam, kochana, o tym wydarzeniu.

Mama: Jasne. Nie pamiętam już dokładnie, ale wybraliśmy się gdzieś w 6 osób. Ja, koleżanka i czterech kolegów. Poszliśmy na spacer na wzgórze, i zgubiliśmy się po drodze. Kiedy weszliśmy pomiędzy drzewa, chłopaki wpadli na pomysł żeby się na chwilę zatrzymać i zagrać w butelkę. Ten na kogo wypadnie, miał zdjąć część ubrania. Wszyscy się zgodzili, i wkrótce zostałyśmy w samej bieliźnie, a dwóch chłopaków było w samych majtkach. Wkrótce jeden z nich ściągnął również slipki. Dodam, że w tamtych czasach cała czwórka kolegów była bardzo wysportowana. Wcześniej, zapobiegawczo, wzięłyśmy z koleżanką pigułki, dla zabezpieczenia przed ciążą. Kiedy zobaczyłam penisa kolegi, to prawie oszalałam. Powiedział żebyśmy przestali kręcić butelką i zapytał, czy mamy ochotę się pobawić. Miałyśmy mu zrobić laskę. Doszedł w naszych buziach, a my wszystko połknęłyśmy. Pozostali weszli w nasze cipki. Na początku bardzo bolało. Zaczęli wolno, ale przyspieszali. Każdy skończył w środku, a potem wszedł w drugą dziurę. Po wszystkim wróciliśmy do domu. Uprawialiśmy seks czasami po lekcjach, ale wszystko się skończyło kiedy się przeprowadziłam. 

Robert: Nie wiedziałem, że masz takie doświadczenia. 

Mama: Nie widziałeś jeszcze jak to robię z twoim tatą. On wie o wszystkim, sam pojechał za granicę do miejsca gdzie można posuwać kobiety na prawo i lewo, dla odmiany. 

Robert: O, wow

Kiedy tylko Rafał i Sylwia dotarli do nas, przyssałem się do niej i pieściłem jej piersi. Rafał pocałował moją matkę i zdjął jej bluzkę, po czym zaczął lizać jej sutki. Sylwia się do niego przyłączyła, a ja zdjąłem jej spodnie i majtki. Miała bardzo seksowną cipkę. Lizałem ją przez chwilę, po czym wszedłem w nią. Wtedy Rafał rozebrał mamę i również w nią wszedł. Kobiety się pocałowały, a ja również pocałowałem Rafała. Po jakimś czasie się zamieniliśmy, i Rafał wszedł we mnie. 

Robiliśmy to przez całe 2 tygodnie. Czasami przyłączała się do nas pokojówka i bawiliśmy się w piątkę. Przez cały czas wyjazdu taty wszyscy chodziliśmy po domu nago. Kąpaliśmy się wspólnie, uprawialiśmy seks, a w nocy wkładałem penisa do tyłka Sylwii i spaliśmy tak aż do rana. Rafał z mamą robili to samo. 

Kiedy kuzyni pojechali, ojciec wrócił do domu. Usłyszał całą historię i zaproponował trójkąt ze mną i z mamą. 

Z czasem wszyscy się o nas dowiedzieli. Zacząłem zapraszać do domu swoich znajomych. Uprawiamy seks regularnie, po kilka razy na dzień. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *