– Mmm, o mamo, tak!

Włożyła palec do ust i sięgnęła z powrotem. Jej palec wbił się w mój odbyt.  

– Och, mamo, tak, tak, tak!

Zaczęła ssać szybciej. Doszedłem w jej ustach, a ona połknęła to wszystko, co ze mnie wystrzeliło.

– Och, kochanie, twoja sperma smakuje niesamowicie. 

Nie mogłem uwierzyć w to, co się właśnie stało.

– Kotku?

– Tak, mamo?

– Czy dużo się bawisz swoim odbytem? Bo jest bardzo rozciągnięty.

Moja twarz przybrała kolor bordo.

– Tak, trochę…

– W porządku kochanie, to mnie strasznie podnieca – powiedziała, a ja byłem w szoku.

– Naprawdę?

– Tak, czasami lubię zakładać strapona. 

Moje serce nagle zaczęło bić szybciej z podniecenia. Zdjęła spodnie dresowe i zdjęła bluzkę. Była taka seksowna. Szybko zdjąłem z siebie wszystkie ubrania.

– Kochanie, możesz polizać moją cipkę – mówiąc, usiadła i rozłożyła nogi, aby odsłonić swoją ogoloną, mokrą cipkę. Uklęknąłem i zacząłem ją wylizywać. Smakowała tak dobrze. Chwyciła mnie za głowę i pchnęła w dół. Włożyłem palec w jej cipkę, a następnie sięgnąłem dookoła i przycisnąłem jej dziurkę, która otworzyła się, gdy tylko jej dotknąłem. Miała odbyt równie rozciągnięty jak ja. Włożyłem jeden palec, a już po chwili dołożyłem dwa kolejne palce. Zacząłem wciskać i wysuwać palce i lizać jej cipkę znacznie szybciej.

– Och… mmmm… to jest to… och… mmm… Kochanie, chcę, żebyś połknął wszystkie moje soki.

– Dobrze, mamo.

– Ach! Dochodzę! Dochodzę! Dochodzę! Tak, Kochanie, tak! Połknij to wszystko! 

Doszła w moje usta, a ja zrobiłem, co kazała i połknąłem wszystko. Dałem jej ostatnie długie lizanie jej cipki, wyciągnąłem palce z jej odbytnicy i wylizałem je do czysta. Wstała, złapała mojego penisa i zaprowadziła mnie na górę. Jej tyłek kołyszący sie przed moimi oczami był cholernie seksownym widokiem. Nie mogłem się powstrzymać i użyłem rąk, aby rozłożyć jej pośladki, a następnie polizałem jej odbyt.

– Hej! Co pan robi, proszę pana? – mrugnęła i obejrzała się za siebie. – Zostań tu – powiedziała i weszła do swojego pokoju. Zamknęła za sobą drzwi, nie miałem pojęcia, co robi. Po chwili otworzyła, wszystko było takie samo, z wyjątkiem tego, że tym razem miała dildo, którego używałem wcześniej, zapięte w pasie wokół talii. Znowu złapała mojego kutasa i zaprowadziła mnie do łóżka. Pochyliła mnie nad łóżkiem i zaczęła lizać mój odbyt.

– Mmm… mamo, to jest wspaniałe. 

– O tak, kochanie, podoba ci się, prawda?

Przestała mnie lizać i przyłożyła swojego sztucznego kutasa do mojego tyłka, chwyciła butelkę lubrykantu i wytrysnęła trochę na niego i na mnie. 

– Jesteś gotowy, kochanie?

– Tak, mamo, przeleć mnie, proszę.

Włożyła czubek dildo we mnie. Od razu zacząłem jęczeć. Widząc, że jestem zadowolony, wsadziła we mnie więcej gumowego penisa. Dotarła do ósmego pierścienia, a potem zaczęła wbijać się i wysuwać.

– O tak, mamo… och… to takie miłe uczucie… mmm…

Wyjęła go i podeszła do mojej twarzy. Wziąłem go do ust.

– O tak, kochanie, ssij tego kutasa.

Wstałem, zdjąłem z niej dildo i pochyliłem tym razem ją na łóżku. Ustawiłem się za nią i zacząłem posuwać od tyłu moim wściekle twardym kutasem.

– Och, kochanie, mocniej, mocniej! Ruchaj mnie z całej siły! Wejdź w mój tyłek! 

– Chcesz tego, ty mała zdziro – powiedziałem i uderzyłem ją mocno moim kutasem w pośladek. W końcu nałożyłem trochę lubrykantu na mojego kutasa i włożyłem jego główkę do jej odbytnicy.

 – O tak, kochanie, proszę, zerżnij mnie mocno! Mhmm… właśnie tak… och! Ach!

Wyciągnąłem mojego kutasa z jej odbytu i włożyłem go do jej ociekającej cipki. Zacząłem ją pieprzyć naprzemiennie.

– Mmm… tak kochanie… 

Odwróciłem ją i oboje położyliśmy się na łóżku. Wsadziłem w nią znowu mojego kutasa i zacząłem namiętnie całować moją mamę. Włożyłem język do jej ust, a jej jędrne piersi przycisnęły się do mojej klatki piersiowej.

– Och, mamo, zaraz dojdę! – krzyknąłem. 

– Wytrzymaj trochę dłużej, kochanie, mamusia też musi dojść, och, jestem taka mokra… Tak, pieprz mnie mmmm… tak… Dochodzę!

– Och, ja też, mamo!

– Wyjmij fiuta i szybko włóż mi go do ust!

Wyciągnąłem kutasa i wszedłem do jej ust, tak jak kazała, a ona wytrysnęła na całą pościel. Później oboje leżeliśmy przytuleni. Zasnęliśmy z moim kutasem w jej dupie. Od tego dnia ja i moja mama pieprzymy się prawie co noc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *