Cześć, jestem Staszek. Mieszkam z ojcem w Krakowie, moja mama mieszka w Łodzi. Myslałem, że moja mama jest niewinna, ale kiedy chodziłem do liceum, dowiedziałem się, ze moja mama pieprzy jednego z moich sąsiadów. To był dla mnie niemały szok i chciałem powiedzieć o tym tacie, ale nie zrobiłem tego, bo to by zniszczyło naszą rodzinę. Więc zachowałem tajemnicę, choć wiedziałem, że ruchała się wielokrotnie z tym człowiekiem. Kiedy skończyłem liceum i dostałem się na politechnikę, przeprowadziliśmy się wspólnie do Warszawy. Więc moja mama przestała się pieprzyć z powodu zmiany sąsiadów. Ale jej zdrada nigdy nie wyparowała z mojej pamięci, a sam zacząłem się masturbować, myśląc o mojej rodzicielce.

Na polibudzie poznałem wielu nowych przyjaciół. Przebywaliśmy często razem, ale najbliżej trzymałem się z dwoma ziomkami. Moi dwaj przyjaciele są bardzo bogaci i zwykle za mnie płacą. Dzielimy się każdą rzeczą. Któregoś dnia moi przyjaciele przyszli do mojego domu, przedstawiłem ich mamie. Kiedy mama wyszła do kuchni, zaczęli komentować moją mamę. Powiedzieli, że twoja mama jest taka gorąca, powiedziałem, hej, ona jest moją mamą. Od tamtego dnia, kiedy wracali do mojego domu, schodzili po schodach do mojej mamy jak głodne psy, ignorowałem to, bo byli bogaci, więc ich potrzebowałem.

Pewnego dnia wróciłem wcześnie z zajęć, otworzyłem drzwi i zacząłem iść do swojego pokoju, gdy usłyszałem odgłosy z góry z pokoju mojej mamy. Zdjąłem buty, powoli podszedłem i powoli otworzyłem drzwi. Byłem zszokowany, widząc, jak jeden z moich krewnych, wujek liże wielką okrągłą dupę mojej mamy. Moja krew się zagotowała, ale nie wiedziałem co zrobić, stałem jak słup, a on walił moją mamę we wszystkich pozycjach. Dwukrotnie spuściłem się i wyszedłem, by wrócić wieczorem. Kiedy wracałem do domu, zobaczyłem wujka siedzącego na sofie i jedzącego przekąski. Zachowywał się normalnie i poszedł do mojego pokoju. Wszystkie myśli krążyły mi po głowie. Mama była w kuchni, wszyscy jedliśmy obiad i poszliśmy spać, ale nie mogłem zasnąć około 12 znowu zaczęły dochodzić dźwięki. Zignorowałem je i poszedłem spać.

Następnego dnia poszedłem na zajęcia, moi przyjaciele nagle powiedzieli, że tej nocy poszli do starszej kobiety i pieprzyli ją za 5 tysięcy. Byłem zszokowany przez  te 5 tys. za noc. Wróciłem do domu zacząłem myśleć i wpadłem na pomysł, moja sucza mama pieprzyła się z kim popadnie. Moi przyjaciele mieli do wydania sporo hajsu. Połączyłem kropki.

Następnego dnia poszedłem do nich i powiedziałem to, o czym myślałem. Skoczyli z podekscytowania i powiedzieli ok za 5 tys. nawet mogę cieszyć się widokiem mojej mamy ruchanej przez moich przyjaciół. Ja powiedziałem, że chcę pieniądze.

Problem polega na tym, jak zaczną egzekwować plan.

Sporządziłem plan, zaprosiłem ich na noc, przyszli o 18:00. Oglądaliśmy przez jakiś czas telewizję. Teraz plan się zaczyna. Jeden z moich znajomych poszedł do kuchni napić się wody, w której kolację gotowała moja mama. Poszedł do kuchni, zapytał mamę wodę, którą dała i znów zaczęła gotować. Powoli podszedł do niej od tyłu, położył rękę na jej tyłku. Odsunęła się i powiedziała, że jej syn jest na korytarzu. Powiedział, że wcale nie, że wyszedłem. Mama powiedziała, że to niewłaściwe, że nie powinien tego robić. Mój przyjaciel powiedział, proszę, kocham cię, nie wiem, ale naprawdę czuję coś do ciebie kobieto. On ją przytuli. Drugi również poszedł do kuchni, dołączył do niego  i zaczął całować ją według planu. Zadzwoniłem do nich hej, jestem w domu. Zostawili ją i poprosili o niezamykanie drzwi. Mają wrócić w nocy…

Wszyscy zjedliśmy obiad i poszliśmy spać o 21:30. Dokładnie o 22:30 moi znajomi poszli na górę, a ja podszedłem do okna, aby zobaczyć, co się dzieje. Mama spała, a jeden z nich poszedł i położył się za nią, a drugi przed nią. Zaczęli ją całować. Obudziła się, zaczęła się opierać, ale moi doświadczeni przyjaciele nieustannie ją lizali. Powiedziała, że syn się obudzi. Nie martw się kochanie, nie obudzi się. Moi przyjaciele zaczęli miętosić cycki. Jeden z przyjaciół zdjął jej koszulę nocną, przewrócił ją do tyłu i zaczął całować ją od nógw górę. Drugi znajomy zdjął swoje ubranie i pieprzył jej usta z 18-centymetrowym kutasem. Moja mama krzyczała z przyjemności Haaa liż toooo… Moja fantazja się spełniła kurwa…. U dranie pieprzą mnie… ..Słysząc ich, zdenerwowałem się. Ale moi przyjaciele przyspieszyli, a moja mama dwukrotnie szczytowała, oni zamienili się pozycjami i zaczeli znów ją pieprzyć. Po jakimś czasie jeden z przyjaciół włożony w jej ciasny tyłek mama krzyczała mój tyłek, ruuuuchaj gooo…

Jeden był w jej cipce, drugi w dupie. Dwa razy spuściłem się i poszedłem do pokoju spać. Rano zobaczyłem moich przyjaciół śpiących obok mnie, obudziłem się. Była niedziela i poszedłem zobaczyć moją sukę mamę, ona spała mocno. Wziąłem prysznic i wyszedłem do kina, zostawiając wiadomość, żeby mogli pieprzyć moją domową sukę, a sam wróciłem wieczorem. Moi znajomi wyszli, widziałem moją mamę wyczerpaną i zapytałem, co się stało. Odpowiedziała, że chyba się rozchorowała.

Trwało to jeszcze przez miesiąc, ale wpadłem na pomysł, żeby dogadać się z przyjaciółmi, żeby mieć nad nią kontrolę. Pewnej niedzieli wyszedłem i powiedziałem do moich przyjaciół, że mogą iść i pieprzyć moją mamę. Generalnie powinienem wrócić o 16:00, ale przyszedłem o 12:00. Nawet moi znajomi nie wiedzieli, że po cichu wszedłem do domu, otworzyłem drzwi kluczem, zdjąłem buty, powoli wszedłem po schodach i poszedłem prosto do pokoju. Widziałem, jak jeden z przyjaciół liże cipkę mamy na pieska, a inny pieprzy jej usta. Wszyscy byli w szoku, że się pojawiłem.

Krzyczałem wy dranie, pieprzycie moją mamę, zabiję was dranie i dałem im znak, żeby uciekli, wybiegli z ubraniami. Krzyczałem na moją mamę, mówiąc: ty dziwko, pieprzysz moich przyjaciół, powiem ojcu, przyszedłem do mojego pokoju i zamknąłem drzwi, moim planem było pieprzyć moją mamę. Nie otworzyłem drzwi, dopóki moja mama nie spała w nocy. Poszedłem nago, zobaczyłem mamę śpiącą w koszulce nocnej. Zwinąłem jej koszulkę nocną i zacząłem lizać jej tyłek, obudziła się i krzyknęła na mnie co robisz. Nie słuchałem jej, tylko schowałem twarz w jej okrągłym, pełnym tyłku .. krzyknęła stop na początku, a potem zaczęła jęczeć z podniecenia.

O kurwa…. Liż mnie, synu, liż mnie… Wstałem i zdjąłem jej koszulkę nocną. Leżałem za nią i zacząłem całować jej szyję, jednocześnie palcując jej cipkę…

Palcowałem jej cipkę z dużą prędkością, krzyczała jak diabli, stóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóoóój, synu, dooooooochoooooodzę!!! Nie zatrzymałem się, sprawiłem, że doszła 3 razy i posłałem jej klapsy na tyłek.

Ona płakała, ale krzyczałem… suko pieprzysz wujka, wiem o tym, dziwko. Pieprzyłaś się z moimi przyjaciółmi zdradzając mojego tatę od wielu lat… I pieprzyłem ją całą noc.

Od tego czasu ja i moi przyjaciele pieprzyliśmy ją całe noce i czasem dnie, kiedy tylko mieliśmy okazję…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *