Kobieta rozpięła dolny guzik bluzki z uśmiechem na ustach. Moje palce ześlizgnęły się na jej biust, a minutę później już ssałem jej sutki. Po 5 minutach byliśmy już nadzy na łóżku. Ja łapczywie masowałem jej niezbyt mokrą, ale bardzo atrakcyjną cipkę jedną ręką, a druga ściskała jej piersi i masowała jej nogi. Kiedy zakończyliśmy grę wstępną, rozszerzyłem nogi Patrycji i zbliżyłem się do jej łona.

Miałem już wcześniej kobiety, ale ta była zdecydowanie najgorętsza. Kiedy zacząłem się ruszać, jej gorąc niemal spiekł mojego kutasa.

Ona miała bardzo duże umiejętności w łóżku. Drgnęła pode mną, zatrzymała się, obróciła i już lizała moje plecy i szyję. Doprowadzała mnie do szaleństwa. Raz szarpałem, raz wolniej, po chwili pchałem znów szybko. Chciałem dać tak dużo przyjemności, jak to tylko możliwe, 40-letniej kochance i matce mojego przyjaciela.

Pieprzyliśmy się około pół godziny. Szczytowała dwukrotnie, drapiąc moje plecy i ściskając uda. Kiedy wreszcie wystrzeliłem w jej cipce, czułem się wyczerpany.

Ta kobieta nie traciła czasu w małżeństwie. Francuskie filmy porno i zdjęcia, które znajdowaliśmy w jej pokoju i przeglądaliśmy przez godziny, wytrenowały ją w miłości niezwykle dobrze. Zeszła na dół i zaczęła lizać moje jaja, gilgocząc je u nasady i liżąc od dołu do góry.

Wkrótce mój penis znów stał na baczność, a ona połknęła go i zaczęła ruszać głową w górę i dół. Ja penetrowałem jej przyjemne gardło, trzymając jej głowę w dłoniach. Nagle poczułem, że moje jądra spięły się, a gorąca sperma zaczęła wypełniać usta Patrycji. Kobieta zakaszlała, przełknęła nasienie, wytarła usta kocem i wyczyściła mojego kutasa swoimi ustami.

Przechyliłem się w jej stronę i dałem klapsa w tyłek, czym zaprosiłem ją do siebie.

To było niezwykłe doświadczenie, które otworzyło moje oczy na zupełnie nowy rodzaj seksu. Uwielbiam robić to z doświadczonymi kobietami. To jest lepsza zabawa, a one są naprawdę doświadczone. Najlepsze uczucie pod słońcem!

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *