– Zrobiłam to na wakacjach w Chorwacji w maju zeszłego roku. Podoba ci się? – zapytała, opuszczając rękę i dumnie przesuwając po niej czubkiem palca.

– Uwielbiam to. Żadnych tatuaży?

– Jeden. Zobaczysz to za kilka minut – szelmowski uśmiech, który mi posłała, mówił wiele.

Biorąc mnie za rękę, zaprowadziła mnie do swojej sypialni i odwróciła kołdrę ogromnego łóżka, wczołgała się na nie, a następnie wskazała na mnie palcem, aby do niej dołączyć. Usiadłem obok niej i zacząłem zdejmować koszulę, kiedy powiedziała: „Nie! To moja praca”. potem mocowała się z tym nad moją głową. Upuściła ją na podłogę i przez kilka sekund przebiegała dłońmi po mojej klatce piersiowej, po czym spojrzała na mnie i szepnęła: „Połóż się”.

Postępując zgodnie z instrukcją, prawie doszedłem w spodniach, kiedy pochyliła się nade mną i powoli zaczęła opuszczać piersi do moich ust. Kiedy myślałem, że będę mógł polizać jednego, śmiała się, odsuwała je na sekundę i zaczynała od nowa. Podczas gdy mnie drażniła, przesuwała również dłońmi w górę i w dół po moim brzuchu i klatce piersiowej, zatrzymując się co jakiś czas, by ostro wbijać paznokcie. W końcu miałem dość i kiedy opuściła się do mnie po raz trzeci, wyciągnąłem rękę i pociągnąłem ją w dół.

Skończyło się dokuczanie mi. Dokuczano mi przez cały tydzień. Teraz byłem tutaj, aby wziąć to, co mi pokazywała, jej ciało.

Laura jęknęła, przewracając ją na plecy i położyła moją dłoń między jej nogami, rozsuwając je. Westchnęła ostro, kiedy moje palce zaczęły pocierać usta jej cipki i westchnęła, gdy podniosłem rękę do jej ust. Była w trakcie lizania moich palców do czysta, kiedy delikatnie uderzyłem wnętrze jej prawego uda.

Po prostu powiedziałem: „Szerzej”. następnie uśmiechnąłem się z satysfakcją, kiedy poczułem, że stosuje się do polecenia, otwierając nieco bardziej nogi. Wiedząc, że mam teraz miejsce, powoli zacząłem całować się w dół jej ciała, podczas gdy palce drugiej ręki pracowały na jej łechtaczce. Jeszcze nie włożyłem w nią palca, ponieważ chciałem, żeby kapała, zanim moje usta zaczęły w niej pracować.

Zatrzymując się i patrząc na nią, zobaczyłem, że ma zamknięte oczy i rozchylone usta. Jej klatka piersiowa falowała w górę i w dół wraz z oddechem, a prześcieradło zaciskała w obu dłoniach. Jej biodra poruszały się w górę i w dół w rytm moich palców pracujących nad nią, a jej tyłek powoli zaczynał podnosić się z łóżka. Zwolniłem tempo moich palców i ponownie delikatnie uderzyłem ją w prawe udo po wewnętrznej stronie i wyszeptałem „Szerzej”.

Opuszczając głowę, delikatnie przesunąłem językiem po jej łechtaczce i zatrzymałem się, aby tak delikatnie pociągnąć za kolczyk, gdy wsunąłem palec głębiej w nią. Jej jęk wypełnił sypialnię, a potem usiadła z powrotem i zaczęła powoli ocierać się o moją dłoń. Zsunąłem się niżej, więc naprawdę mogłem zacząć jeść jej cipkę i wtedy zobaczyłem jej tatuaż. Trzy proste słowa na samej górze po wewnętrznej stronie prawego uda, napisane płynnym pismem o wysokości nie większej niż pół centymetra. Nigdy byś tego nie zobaczył, gdyby miała na sobie kostium kąpielowy lub majtki, chyba że patrzysz na to pod tym kątem…

Napis brzmiał:
“Chodź do mamusi”

Opuszczając usta, przesunąłem czubkiem języka po tatuażu. Odsunąłem głowę i powiedziałem: „Więc to jest prośba czy żądanie?” jak śledziłem go opuszkiem palca.

Nie odezwała się ani nie otworzyła oczu, żeby na mnie spojrzeć; po prostu uśmiechnęła się i wygięła plecy w łuk, mocniej ściskając moje włosy. Chwytając tył mojej głowy, jęknęła cicho, zmuszając mnie do powrotu do pracy nad jej cipką. Wsunąłem w nią drugi palec i nie dając jej szansy na zaprotestowanie, wsunąłem czubek mojego małego palca w jej tyłek, gdy zacząłem ssać jej łechtaczkę.

Pięć sekund później doszła tak mocno, że myślałem, że zrobi sobie krzywdę. Leżałem obok niej i czekałem, aż coś powie. Po pełnych dwóch minutach jej ciało wciąż się trzęsło, a jeszcze nie otworzyła oczu. Kiedy w końcu to zrobiła, spojrzała na mnie i powiedziała „Łał!”

– Otóż to – odpowiedziałem. “Łał!”

– Łał!

– Więc dobrze?

– Łał! – powiedziała, uśmiechając się do mnie szeroko.

– Całkiem nieźle jak na faceta, który wciąż ma na sobie spodnie, co?

– Nie na długo kochanie – szepnęła, ponownie zamykając oczy.

Sięgnąłem w dół i zacząłem odpinać mój pasek, kiedy odepchnęła moją dłoń. – To moja robota, Marku. Po prostu się połóż, a ja się tobą zajmę.

Podnosząc się z łóżka, uśmiechnęła się do mnie, a potem zaczęła szarpać moje spodenki za biodra. Zatrzymała się, gdy pojawił się mój kutas. Oblizała usta i powoli przesunęła językiem po głowie. Kiedy jęknąłem, uśmiechnęła się i pochłonęła mniej więcej połowę długości, zanim zaczęła delikatnie ssać, pompując pozostałą długość ręką. Byłem w niebie przez około trzy minuty, po czym nagle zatrzymała się i usiadła. Skończyła zdejmować moje spodnie i położyła się z powrotem na łóżku. Rozchylając szeroko nogi, spojrzała na mnie i powiedziała: – Czytaj instrukcje, kochanie.

Wśliznąłem się między jej otwarte nogi i trzymając się nad nią, patrzyłem jej w oczy na chwilę, zanim opuściłem swoje ciało do jej. Westchnęła, gdy mój ciężar spoczął na niej, a potem jęknęła lekko, gdy poczuła, jak głowa mojego penisa wsuwa się między wargi jej cipki. Nie ruszałem się i czułem, jak przesuwa się pode mną, desperacko próbując wciągnąć mnie w siebie. Lekko pchnąłem, kiedy się poruszyła i poczułem, jak kilka centymetrów wsuwa się w nią.

– O Boże, tak – szepnęła mi do ucha. -To wszystko, tego właśnie chcę.

– Mamusia chce twardego kutasa? Szepnąłem w odpowiedzi, wpychając się w nią jeszcze głębiej.

-Tak! – syknęła.

Wyciągając się, aż czubek znalazł się w jej wnętrzu, znów powoli się w nią wsunąłem, a potem szepnąłem: – W ten sposób? Czy tego chcesz, Lauro?

-Tak – powiedziała, drżąc i wbijając paznokcie w moje plecy.

Wyciągnąłem się ponownie i powiedziałem: – Otwórz oczy i spójrz na mnie.

Przygryzając dolną wargę, otworzyła oczy i spojrzała na mnie. Utrzymałem jej spojrzenie, gdy powoli zacząłem pompować się w nią i wypompowywać. Wydobywały się z niej ciche jęki, gdy zwiększałem tempo z każdym pociągnięciem. Poczułem jak zaczyna się trząść pode mną i zaczęła zamykać oczy, gdy przeszedł ją ogromny orgazm.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *