Krok po kroku zespół wyłączał to, zanim płynnie przeszedł w powolny ogień na ostatnią piosenkę wieczoru. Teraz naprawdę spodziewałem się, że odwróci ogon w kierunku pustego stołu, ale ruszyła w moją stronę i tylko przelotnie spojrzała, wzięła mnie w ramiona, odwracając głowę ode mnie.

Całkowicie oszołomiony, położyłem ręce na jej szczupłych ramionach. Gdybym był beznadziejny w energicznym tańcu, byłoby to katastrofą, jeśli chodzi o bardziej intymne rzeczy. Nigdy nie wiedziałem, gdzie położyć ręce ani jaka była właściwa etykieta. Wiedziałem jednak, że od tych ostatnich tańców rozpoczęły się co najmniej dwa długotrwałe związki w biurze i przez chwilę zastanawiałem się, czy to da mi szansę na scementowanie stosunków.

Już przed pierwszym refrenem wiedziałem, że mam kłopoty. Tak blisko, jej piżmowe perfumy i zapach jej miękkich, jedwabistych włosów działały jak afrodyzjak. Dodaj do tego gładki, lśniący materiał jej sukienki pod moimi wędrującymi dłońmi i jej ciepły oddech na mojej szyi i zdałem sobie sprawę, że toczę przegraną bitwę. Potem nastąpił delikatny nacisk jej piersi na moją klatkę piersiową i pomimo mojej niezdarności, jej wciąż falujące ruchy. Kiedy powoli wirujemy razem, nie mogłem się nie zastanawiać, jak by się czuła w bardziej intymnym zacisku.

Wtedy wydarzyło się to, co nieuniknione, a dla mnie to nigdy nie było dobre. Jestem tym, kogo niektórzy nazwaliby „dobrze wyposażonym”, a w pewnych okolicznościach bardzo szybko może się to okazać bardzo widoczne, że jestem nieco podniecony. To nie był wyjątek, a ponieważ pani Grzegorczyk była wysoką kobietą, wiedziałem, że niedługo poczuje nacisk czegoś długiego i twardego na napięty brzuch. Próbowałem go uspokoić, krzycząc w duchu, żeby przestał, ale bezskutecznie.

Uważam, że mój rozmiar jest błogosławieństwem i przekleństwem. Przez lata przestraszył kilka dziewcząt, a także przyciągnął kilka innych. Cieszyłem się, że nie mogłem zobaczyć jej twarzy ani mojej, ponieważ wiedziałem, że muszę się rumienić z powodu mojej niedyskrecji. Przez chwilę tańczyła, jakby nieświadoma lub zbyt uprzejma, by to zauważyć. Byłem przerażony, ale nie chciałem przerywać klinczu, ponieważ byłoby to tak oczywiste, dlaczego. Co gorsza, pochodziła z innej kultury. Zwykle nie miałem pojęcia, jak zareaguje kobieta w takiej sytuacji, dopóki nie zostanę spoliczkowany lub pocałowany. Mogłem tylko modlić się, żebym nie przekroczył niepisanej granicy. A na domiar złego kobieta była zastępcą dyrektora jednego z zagranicznych biur. Było na nim napisane katastrofa. Wtedy zareagowała…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *