Nie marnując tej okazji, skinąłem głową, potwierdzając. Powiedziała, że ​​jestem niegrzeczny chłopiec i mówiąc to, położyła się wygodnie na łóżku i kazała mi leżeć z głową na jej wielkich udach. Teraz tylko patrząc w górę, mogłem zobaczyć, jak jej dwie duże piersi zwisają z ciężarem. Najpierw pocałowała mnie w czoło, a potem dwiema rękami odpięła ostatnie trzy haczyki bluzki i wyciągnęła jedną z piersi. Haaaaa … co to był za widok.

Duża pierś z mlekiem w środku, która wisi przede mną do ssania. Nie marnując czasu, trzymałem usta na ciemnych, wystających sutkach i próbowałem je ssać, ale bezskutecznie, mleko nie wypływało. Widząc to, wybuchnęła śmiechem i zapytała: Maciuś – czy zapomniałeś, jak pić mleko z piersi. Mówiąc to, wepchnęła więcej piersi do moich ust z pełną otoczką w moich ustach i poprosiła, żebym w tej chwili ssał. Jak powiedziała, wciągnąłem go i poczułem słodki przepływ jej ciepłego mleka.

Byłem bardzo szczęśliwy, gdy mleko zaczęło napływać do moich ust. Zacząłem więc ssać z taką siłą, że dużo mleka spływało do moich ust. Teraz, gdy oboje straciliśmy nieśmiałość, którą mieliśmy w sobie, powoli włożyłem rękę i zacząłem bawić się jej drugą piersią. Chwytałem jej duże sutki w palce i kręciłem nimi, aż ją zabolało. Następnie wyjąłem również drugą pierś. Teraz obie jej piersi wydawały się jak 2 balony wypełnione mlekiem.

Ssałem jedną pierś i bawiłem się drugą. Po 5 minutach, gdy jedna pierś się opróżniła, wyciągnęła pierś z moich ust, a drugą włożyła do ust. Nie tylko cieszyłem się piersią i mlekiem od ciotki, ale ogień we mnie sprawił, że mój kutas stał jak żelazny pręt w moich spodniach.

Widząc to, ciocia powoli trzymała rękę na moim kroczu i złapała mojego sztywnego kutasa i zapytała mnie: Maciej, co to jest, czy nie możesz uwolnić go ze swoich spodni, mówiąc to zaczęła rozpinać moje spodnie i włożyła rękę do środka mojej bielizny. Złapała to surowe sztywne mięso. Gdy tylko jej ręka go dotknęła, poczułem narastającą we mnie przyjemność.

Zaczęła się nim bawić od wewnątrz i drażniła mojego kutasa ręką. Potem powiedziała mi: Maciuś, jaką masz grubość, nie jestem w stanie go odpowiednio utrzymać. Mówiła, że czuła każdy centymetr mojego penisa. Byłem podekscytowany w miarę upływu czasu i w pewnym momencie gryzłem jej sutki z podniecenia, a ona wydawała z bólu okrzyki.

Kiedy bawiłem się jej piersiami, ona z kolei bawiła się moim kutasem. Powoli pochyla się trochę, żeby odpiąć mi spodnie, ale podczas tego procesu jej pełna pierś była na mojej twarzy, dusząc mnie pod nią. Odpięła mi spodnie i zsunęła mi je na kolana, a potem zsunęła bieliznę również na kolana. Mój twardy żelazny kutas wyskoczył i stał jak maszt skierowany w stronę sufitu pokoju. Widząc jego rozmiar i grubość, była oszołomiona i wpatrywała się w niego przez kilka sekund z otwartymi ustami.

Wiedziałem, że zastanawiała się, jak to duże mięso wypełni jej cipkę. Poczułem wstyd, gdy tylko mój kutas stał tak przed nią, więc zakryłem twarz między jej cyckami i bawiłem się nimi. Ooooohhhhhhh Maćku, po raz pierwszy widzę kutasa tej wielkości, twoi wujkowie są bardzo mali w porównaniu z twoim sprzętem, dopiero teraz dowiedziałam się, że mężczyźni mają kutasa takiego jak to, co teraz widzę. Mówiąc to, trzymała go swoją czułością w ręce i zaczęła gładzić go w górę i w dół rytmicznym ruchem.

Mój preejakulat zaczął już pojawiać się na czubku mojego penisa i smarował napletek mojego penisa, gdy przesuwała po nim ręką. Kiedy się nim bawiła, widziałem na jej twarzy radość, jakby miała największy skarb swojego życia. Zataczałem się z rozkoszy, którą jej ręka podawała mojemu kutasowi. Całowałem ją, gryzłem, uciskałem i robiłem różne rzeczy z jej piersiami, ponieważ nie wiedziałem, co się dzieje. W ciągu kilku minut byłem u szczytu mojej pasji i mogłem poczuć, jak moje krocze się kurczy i w ciągu kilku sekund wystrzeliłem mnóstwo spermy w powietrze, które spadło na podłogę i prześcieradło.

Po prostu owinąłem ją dłonią i mocno trzymałem, i nie ruszałem się przez minutę, aż moja przyjemność się zmniejszyła. Nie spodziewała się, że strzelę tak szybko, więc wyglądała na trochę zmartwioną. Powinieneś był mi powiedzieć, że zamierzasz wystrzelić taki ładunek, wtedy przygotowałbym się z ustami i wzięłabym wszystko w usta. Mówiąc to, patrzyła na mnie, jakbym popełnił duży błąd i straciła coś cennego. Zabrała rękę z mojego fiuta i skosztowała spermy, która była na jej dłoni i powiedziała – Maćku, to smakuje bardzo dobrze.

Po tym się uspokoiłem i wiedziałem już, że ciotka jest teraz moja. Od tamtego dnia regularnie pieprzyliśmy się, a ja uwielbiałem jej mleko. Po 6 miesiącach wyrzuciłem jej męża z domu i mogliśmy być już razem bez ograniczeń.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *