– Jola, czas na orgazm! – powiedziała przyjaciółce w ten sugestywny sposób, który za każdym razem zbijał Jolę z tropu. – Wiem, że doznania, które otrzymasz, mogą wydawać się zbyt intensywne, ale po prostu trzymaj rękę z dala od tego urządzenia, pochyl się, dotykaj się, połóż ręce za głową, rób co chcesz, ale trzymaj cipkę na widoku publiczności, OK?

Jola skinęła głową, gdy całe jej ciało drżało. Patrycja włączyła kamerę i dała Joli znać, aby stanęła obok maszyny, a następnie krzyknęła „Akcja!”. Jola erotycznie przesunęła dłońmi po swojej mini i powoli uniosła dół, żeby jej majtki były widoczne, a następnie naciągnęła sukienkę na głowę i zdjęła ją, odsłaniając swoje twarde spiczaste piersi. Następnie włożyła kciuki za gumkę majtek i powoli ściągnęła je, pokazując wilgotną plamę. W mgnieniu oka była naga i zaczęła się pieścić.

Patrycja popatrzyła z pożądaniem na maleńkie, pięknie uformowane objawienie przed nią i cieszyła się, że wszystko będzie miała nagrane. Jola miała delikatne wypieki na twarzy i szyi z podniecenia. Patrycja pokazała jej, żeby rozszerzyła nogi i pocierała cipkę, a następnie włożyła palce do ust. Początkująca gwiazda porno robiła dokładnie to, co jej kazano i wyraźnie się trzęsła, gdy pieściła swoje opuchnięte wargi pochwy. Jej palce były mokre od soków, gdy wkładała je do ust i ssała. To był pierwszy raz, kiedy Jola naprawdę spróbowała własnych soków i smakowały bardzo podobnie do soków Pati, kiedy ostatnio ją lizała.

Jola z własnej woli położyła teraz rękę na swojej cipce i delikatnie pogłaskała się, jednocześnie przesuwając miednicę do tyłu i do przodu w bardzo erotyczny i seksowny sposób. Odchyliła do tyłu głowę i głośno jęczała. Bez wątpienia była już prawie na szczycie. Wiedziała, że za kilka sekund dojdzie, więc spojrzała pytająco na przyjaciółkę za kamerą.

Patrycja pokazała jej, aby rozłożyła nogi i przykucnęła na urządzeniu. Dildo z łatwością wślizgnęło się do mokrej, spuchniętej cipki Joli, ale Patrycja zauważyła, jak mocno rozciąga jej maleńką pochwę. Jola była tak mała, że jej nogi musiały być naprawdę szeroko rozłożone. Cały ciężar jej ciała spoczywał na cipce, mocno naciskając na dildo.

„Spodoba jej się” – pomyślała Pati, czując się bardziej niż trochę pobudzona, wiedząc, jak dobrze ta wspaniała maszyna do orgazmu działa na swoich kobiecych odbiorców.

Jola nie miała jeszcze czasu przyzwyczaić się do dildo w sobie, a Patrycja już włączyła maszynę. Efekt był natychmiastowy – wibracja i rotacja doprowadziły ją w ciągu kilku sekund do ogromnego orgazmu, który wydobył z tego małego pięknego ciała okrzyk czystego pożądania i pasji. Szarpała się i krzyczała:

– O mój Boże, tak, tak, tak, tak, tak!

Całe jej ciało było pełne niesamowitego orgazmu. Pamiętała tylko, aby trzymać ręce z dala siodła, ponieważ chciała złagodzić ogromne wibracje, które przejmowały jej umysł. Patrycja mogła zobaczyć, jak bardzo podniecona była Jola, więc ustawiła pełną moc i patrzyła, jak ta mała piękność ma największe orgazmiczne doświadczenie swojego życia, gdy orgazm po orgazmie połączył się w jedną ogromną eksplozję czystej namiętności. Patrycja obserwowała Jolę, gdy spazmy rozkoszy zawładnęły jej ciałem.

Pati była pewna, że żadna dziewczyna nigdy nie zareagowała w ten sposób i tak szybko, dlatego patrzyła, prawie zahipnotyzowana, na Jolę, która przechodziła największą serię orgazmów, jaką Patrycja kiedykolwiek widziała. Piękna młoda dziewczyna była w raju.

Krzyki Joli pełne czystej namiętności podniecały Patrycję jeszcze bardziej, gdy patrzyła, jak całe ciało Joli szarpie się i drga, gdy moc każdej orgazmicznej eksplozji rozdzierała jej delikatne ciało. W końcu nawet ona musiała się poddać i krzyczała:

– Przestań, proszę, to już za dużo, proszę! Ach!

Patrycja powoli obniżyła moc do minimum i urządzenie się wyłączyło. Jola opadła w przód, powoli podniosła się z maszyny i próbowała ustać, choć nogi trzęsły się jej jak galareta. Urządzenie było mokre z wytrysków i soków Joli, które powoli skapywały na podłogę.

– O Boże, to było za dużo – westchnęła Jola, kładąc się na podłodze i walcząc o odzyskanie oddechu. – Czuję się całkowicie wyczerpana.

Patrycja wyłączyła kamerę i podeszła do Joli, która leżała na boku, łapiąc oddech. Podniosła swoją maleńką ukochaną kobietę, wymęczoną seksualnie i bez wysiłku zaniosła ją na kanapę, aby doszła do siebie.

Jola usnęła w kilka sekund, pozostawiając samą, bardzo podnieconą Patrycję, która musiała teraz posprzątać. Ta jednak miała inne plany. Zdjęła ubranie, wzięła sterowniki w swoje ręce i usiadła na wciąż mokrej maszynie, wywołując największą serię orgazmów, jakich kiedykolwiek doświadczyła, zanim w końcu upadła na podłogę, wyczerpana i jednocześnie usatysfakcjonowana.

Patrycja szybko się zregenerowała i zauważyła, że Jola śpi jak kamień, zwinięta w kłębek. Szybko posprzątała i spakowała sprzęt. Sprawdziła tylko, czy wszystko się dobrze nagrało. Było idealnie. To był świetny materiał. Schowała swój sprzęt do samochodu i wróciła do środka. Okazało się, że Jola się już obudziła.

– Witaj, kochanie – przywitała ją. – Przypuszczam, że moja mała uczennica została odpowiednio wyruchana?

Ciało Joli zadrżało na samo wspomnienie tych wstrząsających orgazmów. – O Boże, Pati, nie mogę uwierzyć w to, co przeżyłam, ile razy doszłam? To było tak, jakbym nie mogła przestać szczytować, po prostu musiałam z tego zejść, zanim umarłam z powodu przedawkowania orgazmów. Co za maszyna!

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *