– O Boże, o Boże, tak! – krzyknęła wraz z kolejną falą orgazmu, która napłynęła, gdy Pati wepchnęła dwa długie palce głęboko w jej cipkę i zaczęła ją pieprzyć. Jej druga ręka zastąpiła język we wściekłym pocieraniu łechtaczki, aż Jola wytrysnęła po raz drugi i kolejny krzyk namiętności wyrwał się z jej piersi, a kolejny gigantyczny orgazm przeszedł przez całe jej ciało. Jej plecy były wygięte w łuk, a całe ciało drżało, gdy orgazm osiągnął szczyt.

– Ach! Aaaaaach! – krzyknęła ponownie. – O mój Boże, taaaak!

Pati przesunęła się na bok i dalej pocierała jej cipkę i pieprzyła ją palcami, aż w końcu Jola zaczęła się uspokajać, ponieważ była naprawdę wyczerpana. Patrycja w końcu odsunęła się i pozwoliła przyjaciółce leżeć, łapiąc powietrze, gdy jej ciało zaczęło się uspokajać po orgazmach. Spojrzała na pełny obraz porządnie wypieprzonej dziewczyny z czerwoną twarzą i rozpaloną cipką. Jej włosy łonowe były zmatowione wytryskiem, a jej pupa lśniła sokami, które z niej wypłynęły.

Patrycja rozpięła wszystkie paski i wyjęła spod jej pleców poduszkę. Jola mogła w końcu swobodnie się ruszać, ale jej ruchy były na razie bardzo powolne. Wciąż łapiąc powietrze po wysiłku, położyła prawą rękę między nogami i poczuła, jak przemoczona była jej cipka. Patrycja pochyliła się i pocałowała ją z miłością w usta. Jola mogła teraz posmakować własnych soków, które spływały po całej twarzy i ustach Patrycji.

– Cóż, Jolu, kochanie, chyba nie muszę pytać, jak ci się podobało, prawda?

– O Boże, nie miałam pojęcia, że cokolwiek może być tak wspaniałe. Dziękuję – westchnęła, wciąż walcząc o odzyskanie oddechu.

– To była twoja pierwsza lekcja seksu. Całkiem niezły masaż, seks oralny, masturbacja, więzy i lesbijstwo za jednym zamachem – powiedziała Pati z uśmiechem. – Nie skończyłaś jednak jeszcze swojego kursu.

Pati pomogła Joli usiąść, chwyciła ją za rękę i ostrożnie włożyła jej dłoń między swoje nogi, aby mogła poczuć jej wilgoć.

– Teraz moja kolej! – wyszeptała. – Wiesz, co ci zrobiłam, a teraz chcę, żebyś ty zrobiła dokładnie to samo ze mną. Możesz pominąć masaż. Chcę tylko, żebyś mnie przeleciała, zanim wybuchnę. Po prostu zrób dokładnie to samo, co ja zrobiłam i pozwól mi dojść, ok?

Patrycja była wyraźnie roztrzęsiona z podniecenia, gdy w końcu jej najlepsza kumpela, a teraz jej kochanka, miała się z nią kochać. Zdjęła bluzkę i szybko z pomocą Joli wyskoczyła ze spodni. Nie mogła sobie przypomnieć, kiedy ostatnio była aż tak bardzo napalona. Jej cipka była całkowicie pozbawiona włosów łonowych, ponieważ regularnie goliła się, aby była zupełnie gładka.

Obie dziewczyny stały teraz nago twarzą do siebie, a Patrycja pochyliła się, przyciągnęła do siebie Jolę i dała jej najbardziej namiętny pocałunek, na jaki było ją stać. Gdy Patrycja się odsunęła, Jola próbowała łapać powietrze. Powoli zdawała sobie sprawę z tego, co się dzieje i co najlepsze, podobało jej się to.

Patrycja wzięła jej ręce i przesunęła nimi po swoich piersiach i cipce. Jola nigdy wcześniej nie dotykała innej kobiety w ten sposób i była zdumiona, jak mokre były jej ręce po kontakcie z cipką przyjaciółki. Pati wskoczyła na łóżko i położyła się z rękami nad głową. Jola posłusznie podeszła i przywiązała jej nadgarstki do pętli. Następnie zajęła się jej nogami, rozstawiła je tak szeroko, żeby łysa cipka Pati była całkowicie otwarta, a jej uda były naprawdę rozciągnięte. Gdy ustawienie było już w porządku, zaczęła masować jej piersi, ale Pati od razu powiedziała:

– Po prostu idź do mojej cipki, zanim sama osiągnę orgazm.

Jola uklękła, a jej głowa ledwo dosięgała do łóżka. Otworzyła cipkę Patrycji tak szeroko, jak tylko mogła i poczuła ciepło, które do niej dochodziło, gdy zbliżała głowę. Już sam dotyk wywołał głośne jęki jej przyjaciółki, co tylko ją zmotywowało, aby jak najszybciej dołożyć język do zabawy. Po raz pierwszy w życiu dawała komuś przyjemność ustami i do tego była to kobieta.

Jola prawie od razu odkryła, że potrafi poruszać językiem bardzo szybko w górę i w dół i zaczęła lizać łechtaczkę Pati tak szybko i mocno, jak tylko mogła. Pati wściekle pomrukiwała, a Jola musiała trzymać się jej ud, aby powstrzymać ją przed przypadkowym przesunięciem się języka. Po zaledwie kilku sekundach tego intensywnego lizania Patrycja wydała mrożący krew w żyłach krzyk, dochodząc z małym wytryskiem z pochwy rozpryskującym się na usta i podbródek Joli, która starała się nie przerywać i bez ustanku lizać tę gorącą, mokrą cipkę i łechtaczkę. Patrycja doszła po raz drugi w mniej niż minutę, gdy jeszcze większy wytrysk znalazł się w ustach Joli i kolejny krzyk wypełnił pokój. Następnie Jola zaczęła pieprzyć palcami jej dziurkę i szybko pocierać palcami łechtaczkę, przyczyniając się do coraz głośniejszych jęków przyjemności. Patrycja trzęsła się i drżała, jęcząc i krzycząc:

– O tak, Jola, właśnie tak! Jej krzyki wydawały się nie ustępować, a potem nastąpił kolejny, gorący wytrysk z pochwy Pati, gdy trzeci orgazm ogarnął całe jej ciało, a spazmy rozkoszy rozpływały się po niej falami. Później, kiedy dziewczyny o tym rozmawiały, Pati zwierzyła się, że nikt nigdy wcześniej nie doprowadził jej do wytrysku trzy razy.

O autorze