Spojrzała na mnie i powiedziała:

– Ostatnim razem, kiedy robiłaś mi tatuaż, byłam mega podniecona i pomyślałam, że być może czułaś to samo. Uwielbiałam twój dotyk na swojej skórze, więc mogłabym się odwdzięczyć.

Nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Opuściłam rolety, podeszłam do fotela i przywarłam do czekającej na mnie cipki.

Chwilę później soki zalały moje usta. Jęki rozkoszy rozbrzmiały echem po całym studio. Robiłam sobie dobrze palcami, podczas lizania jej. Chciałam więcej. Chciałam, żeby ona skosztowała mnie.

Rozebrałam jeansy i majtki, odchyliłam fotel do tyłu i powoli zniżyłam się do jej ust. Uczucie języka we wnętrzu było boskie. Ocierałam się o nią, a ona patrzyła mi prosto w oczy. Dochodziłam raz za razem.

Kiedy skończyła, powiedziałam:

– Moje mieszkanie jest kilka ulic stąd. Może się tam przejdziemy? Zamknę studio i spędzimy resztę dnia u mnie.

– Rozwiąż mnie i chodźmy! – powiedziała bez zastanowienia.

Kochałyśmy się aż do nocy. Rano wzięłyśmy wspólny prysznic. Nie chciałam, żeby to się kiedykolwiek skończyło. Nie miałam pewności, ale wydawało się że ją kocham, a ona odwzajemnia uczucie.

Co prawda nie zrobiłam jej tatuażu tego pamiętnego dnia, ale było ku temu mnóstwo innych okazji. Ostatecznie wydziarałam Ani motyla którego chciała, i wiele innych projektów.

Wprowadziła się do mnie i spędziłyśmy kolejne miesiące na kochaniu się i planowaniu ślubu. Rozmawiałyśmy o tym jak pozostaniemy sobie wierne, zapominając o wszystkich innych osobach.

Moje życie w sferze pracy nadal trwało w zawieszeniu z powodu Covida. Sprawy domowe miały się świetnie, ponieważ Ania zarabiała jako pielęgniarka. Łatwiej było nam dzielić się opłatami. Było fajnie.

Pewnego dnia, siedząc w pracy i nudząc się jak zawsze, przeszukując online sex shopy natrafiłam na nazwę „Przez Pomyłkę”. Mieli w ofercie wibrator Magiczne Palce 2020, z gwarancją najlepszej jakości. Zamówiłam nam jedną sztukę. Nie mogłam się doczekać, jak zaskoczę Anię.

Niedługo potem DHL doręczyło przesyłkę. Zdecydowałam się zamknąć wcześniej tego dnia i, wracając do domu, wstąpić do meksykańskiej restauracji po jedzenie na wynos. Czekałam z niecierpliwością na pierwsze próby użycia zabawki.

Przyjechałam do mieszkania wcześniej i usłyszałam przed wejściem głośną muzykę dobiegającą ze środka. To nie był gatunek który lubiła Ania. Otworzyłam drzwi i zorientowałam się, że dźwięki dobiegają ze sypialni. Zerknęłam przez drzwi co się dzieje.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *