Gosia zdjęła sukienkę z ramion Sonii, pozwalając jej opaść wokół kostek. Gosia na chwilę przerwała pocałunek, pytając:

– A czy stanik był wygodny?

– Bardzo, ale byłoby jeszcze wygodniej, gdybym go nie nosiła.

Gosia sięgnęła do tyłu, rozpięła stanik Sonii i rzuciła go na podłogę. Gosia trzymała piersi Sonii w dłoniach, pocierając swoje sutki o jej piersi, gdy obie kobiety znów zaczęły się całować, tym razem z o wiele większą pasją. Sonia sięgnęła dookoła i odpięła biustonosz Gosi, pozwalając mu spaść, podczas gdy Gosia nadal pocierała swoje sutki o Sonii. Kiedy już wszystkie sutki płonęły z pasji, Sonia przesunęła dłonie po ciele Gosi i mocno chwyciła jej tyłek. Sonia zaczęła przesuwać dłońmi po tyłku Gosi, wsuwając palce pod cienki pasek jej stringów i odsuwając go na bok.

Sonia przesunęła palcami po tyłku Gosi, drażniąc ją i sprawiając, że Gosia jęczała, gdy się całowały. Sonia przesunęła dłonie po stringach Gosi, obejmując jej wzgórek łonowy w dłoni. Gosia jęknęła cicho, gdy zaczęła posuwać rękę Sonii, która wsunęła środkowy palec w kremową cipkę Gosi. Ze zmiażdżonymi piersiami Gosia wsunęła dłoń pod majtki Sonii i zaczęła drażnić jej cipkę. Gosia poczuła, że nadchodzi jej pierwszy orgazm, a już wiedziała, że nie będzie to ostatni tej nocy, gdy Sonia włożyła kolejny palec do jej mokrej cipki.

Gosia położyła głowę na ramieniu Sonii, całując ją w szyję, gdy zaczęła dochodzić, a jej ciało drżało, gdy przechodził przez nią orgazm. Gosia wyciągnęła palce Sonii z cipki, włożyła je do ust i zaczęła ssać swoje soki. Sonia zaprowadziła Gosię na sofę, na której uklękła, i odciągnęła stringi Gosi na bok, całując jej nagą cipkę. Gosia zamknęła oczy i uśmiechnęła się. Sonia podniosła głowę i popchnęła Gosię do tyłu na sofę, położyła jej lewą nogę na ramieniu sofy, aby mieć do niej idealny dostęp.

Sonia zaczęła całować uda Gosi, przesuwając językiem wokół jej cipki. Po chwili Gosia zaczęła jęczeć i błagać, żeby ssała jej cipkę. Sonia stwierdziła, że dokuczała jej już wystarczająco długo i zaczęła przesuwać językiem po spuchniętych wargach sromowych Gosi, rozchylając fałdy i przesuwając językiem w górę i w dół jej kremowej szczeliny. Gosia jęczała i kręciła biodrami, aż w końcu zaczęła dociskać cipką w twarz Sonii. Następnie poprowadziła jej głowę swoimi dłońmi do tych najbardziej wrażliwych miejsc, podczas gdy Sonia pieprzyła ją językiem. Gosia zaczęła sapać, szepcząc:

– O tak, to jest to… wsadź swój język w moją cipkę…. o kurwa, tak!

Sonia nigdy nie była tak podniecona, słuchając jęku kochanki, jak tej nocy, słuchając Gosi. Sonia zbliżyła się do łechtaczki Gosi, biorąc ją do ust i zaczęła machać językiem i ssać, wsuwając dwa palce do jej cipki. Gosia oszalała z pożądania, uniosła biodra w górę w stronę twarzy Sonii, gdy kolejne orgazmy ogarniały jej ciało. Gosia błagała Sonię, aby nie przestawała, gdy ostatnia potężna fala orgazmu przez nią przepływała. Gosia upadła na sofę drżąc i jęcząc z siły swojego orgazmu. Kiedy złapała oddech, Sonia przesunęła się na sofę, a jej cipka uniosła się nad twarzą Gosi. Gosia podniosła wzrok i uśmiechnęła się, mówiąc:

– Daj mi tę cipkę, ty mała zdziro.

Sonia opuściła cipkę na twarz Gosi, a ta złapała ją za biodra. Gosia otworzyła usta, a jej język powitał wargi sromowe. Gosia wsunęła język w cipkę Sonii, która dla lepszego podparcia położyła ręce na sofie. Gosia pieprzyła Sonię językiem, jednocześnie rozluźniając jej pośladki dłońmi i wkładając palce w jej tyłek. Sonia westchnęła:

– O kurwa, tak, pieprz mnie językiem… o kurwa, tak! Tak! Mmmm, twoje palce idealnie pasują do mojego tyłka, pozwól mi dojść!

Gosia doprowadziła Sonię na krawędź ekstazy i zatrzymała się tuż przed doprowadzeniem jej do orgazmu. Sonia zapytała ją, dlaczego przestała, ale Gosia kazała jej się zrelaksować. Otworzyła torebkę i coś z niej wyciągnęła. W przyćmionych światłach trudno było dostrzec, co to było. Podeszła z powrotem do sofy i powiedziała Sonii, żeby położyła się wzdłuż. Kiedy Sonia była gotowa, Gosia ustawiła się nad nią i zaczęła pocierać jej cipkę jakimś przedmiotem… okazało się, że było to dildo. Kiedy znalazło się w środku, Gosia włożyła kolejny przedmiot do tyłka Sonii. Kiedy przedmiot znalazł się w jej odbycie, Sonia zaczęła czuć, że wibruje i jedyne, co mogła zrobić, to piszczeć z zachwytu. Nigdy nie czuła się tak dobrze.

Gosia zaczęła pieprzyć cipkę Soni dildo, a tyłek wibratorem. Sonia całkowicie oszalała z pożądania, dochodząc bez końca, gdy Gosia bez ustanku pracowała nad jej tyłkiem i cipką. Kiedy Gosia skończyła, Sonia zrobiła jej to samo z tym samym rezultatem. Od tej pory Sonia i Gosia spotykają się co najmniej raz w tygodniu na wiele godzin kobiecej namiętności. Stały się kochankami i z czasem być może zamieszkają razem, ale na razie każda z nich ma swoje własne życie i ich układ dobrze funkcjonuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *