Od zawsze uważałam że jestem hetero. W liceum zaliczyłam chyba każdego chłopaka, i to był istny cud że nie zaszłam wtedy w ciążę. W dniu moich 19 urodzin wszystko miało się jednak zmienić. 

Zaprosiłam koleżanki na domówkę z nocowaniem i jak zwykle skończyło się na graniu w „prawda czy wyzwanie”. 

– Basiu, co wybierasz? – zapytała mnie Daniela.

– Prawda. – odpowiedziałam.

Po chwili namysłu zapytała mnie:

– Byłaś kiedykolwiek z dziewczyną?

– Nigdy nie byłam, i nigdy nie będę. – odpowiedziałam szybko, a dziewczyny wokół roześmiały się.

Kiedy znowu nadeszła moja kolej, wybrałam wyzwanie. Kazano mi się rozebrać i zostać nago do końca gry. Nie chciałam przegrać, więc tak zrobiłam. Gdy tylko zdjęłam ubrania, zauważyłam że dziewczyny gapiły się na moje wielkie piersi. Poruszyłam nimi lekko żeby się z nimi podroczyć, a koleżanki widocznie robiły się coraz bardziej napalone. 

Nagle Beata, atrakcyjna koleżanka z klasy, wzięła mnie za rękę, przyciągnęła do siebie i pocałowała. To był pierwszy, ale nie ostatni raz, kiedy całowałam drugą kobietę. 

Wkrótce wszystkie dziewczyny rozebrały się i wspólnie przywiązały mnie do łóżka. Zaczęłam protestować, ale Daniela usiadła mi na twarzy i zdusiła wszelkie słowa. Nie mając wyjścia, zabrałam się za lizanie cipki. Nigdy wcześniej nie robiłam niczego podobnego, a czułam z tego powodu jakieś dziwne podniecenie. 

Jednocześnie Beata i jej koleżanka Monika lizały moje sutki, a te sterczały na baczność. Lena natomiast przyssała się do mojej cipki. 

Byłam tym wszystkim bardzo podniecona. Zdałam sobie sprawę, że to moje prawdziwe przeznaczenie i chciałabym tak spędzić resztę życia. 

Wkrótce doszłam równocześnie z Danielą, a potem koleżanki wylizały nasze cipki do czysta. Beata ubrała strap-on i zaczęła mnie posuwać w cipkę. Pozostałe dziewczyny pieściły w międzyczasie nasze sutki. 

Kiedy już doszłam, wylizałam zabawkę myśląc o tym, że stało się niemożliwe – zostałam lesbijką. 

– Zmieniłaś zdanie, Basiu?- zapytała Beata, masując moje piersi.

– Tak, jesteście zajebiście seksowne. – odpowiedziałam.

Daniela wyjęła z szuflady podwójne dildo, i wsadziła jedna końcówkę do swojej cipki, a drugą do mojej. Rżnęłyśmy się przez dłuższą chwilę, robiąc minety koleżankom. 

W ciągu całego wieczoru uprawiałyśmy ze sobą mnóstwo seksu. Rankiem zjawili się moi rodzice i dostałam niezły opieprz. Nie przejęłam się, ponieważ i tak chciałam się wyprowadzić z domu. 

Przeprowadziłam się do Danieli i mieszkałyśmy razem przez chwilę, a potem poszłyśmy razem na studia. Do dziś jesteśmy kochankami. 

O autorze

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.