Większość z tych dziewcząt i chłopców była teraz bardzo zaprzyjaźniona ze mną i otwarcie rozmawiała o erotycznych sprawach seksualnych. To były naprawdę bardzo otwarte, swobodne dyskusje między chłopcami i dziewczętami. Nigdy nie widziałam tak otwartych i swobodnych dziewcząt i chłopców, którzy dyskutują o seksie i nagości. W pewnym momencie zapytałam jedną dziewczynę: „Czy dziewczęta i chłopcy chodzą razem na ryby?” Dziewczyna uśmiechnęła się i powiedziała: „Tak, z bardzo oczywistego powodu!! Doprowadzamy się nawzajem do orgazmu w wodzie i błocie; nasza ociekająca cipka i penis przyciągają więcej ryb”.

Tego ranka po raz pierwszy dotarliśmy do innego miejsca na bagnach, gdzie błoto sięgało prawie po uda. Wszystkie dziewczyny rozebrały się do naga i niech chłopcy palcem cipki; niektórzy nawet zaczęli agresywnie oralnie w pozycji 69. Kiedy gapiłam się na jednego z bardzo uroczych patrzących, przyłapał mnie na patrzeniu na niego. Zauważywszy, że się do niego uśmiecham, podszedł bliżej i zapytał, czy chcę z nim spróbować. Wkrótce dotykaliśmy naszych nagich ciał. Chwyciłam jego penisa i zaczęłam go ssać. Nawet po jego pełnej erekcji łatwo było trzymać go całkowicie w ustach. Zauważyłam, że używam języka z siłą wokół krawędzi jego penisa. Podobał mi się jego pulsujący penis pod dotknięciem mojego ssącego języka. Wkrótce moje usta zostały zalane wytryskującym strumieniem płynu z jego penisa. Byłam zaskoczona przyjemnym słodkim smakiem i kremowym odczuciem jego spermy. Ssałam jego penisa do ostatniej kropli. Pozwalam mu ssać moją cipkę i cycki, aż nasze ciała zostaną nasączone mieszanką śliny i spermy.

Jeden po drugim wchodziliśmy w błoto i graliśmy w błotną walkę. Tym razem od razu poczułam intensywne pieczenie prawie na całym ciele. To było bardzo intensywne i mocne w mojej cipce, pękaniu tyłka i sutkach. Po około półtorej godzinie zabawy w błocie, nasze ciała były wszędzie pokryte setkami pijawek.

Szliśmy nago w błocie i pijawkach w kierunku strumienia. Woda w strumieniu była mętna, a nurt miał dobry prąd. Wszyscy byliśmy głęboko w strumieniu, aby zmyć błoto z naszych ciał. Potem jedna dziewczyna wyjęła z torebki butelkę mentolu i po kolei podała ją wszystkim dziewczynom. Widziałam ten środek chemiczny, kiedy odwiedzałam mieszkanie mojej ciotki Flory. Dziewczyna wyjaśniła, że ​​nasze ciała i wiszące pijawki szybko go wchłoną. Gdy wejdziemy do strumienia, ślady mentolu w wodzie zwabią ryby. Ostrzegła mnie też, że mamy szczęście, że mamy młode, ciasne ciała. Tutejsze ryby mają ostre zęby i skubią luźne płatki skóry; co daje nam piękny wygląd świeżej skóry. Chociaż dorosła ryba czasami ostro gryzie luźne metki skóry. Właściwie jest to bardzo dobry skuteczny zabieg na tagi skóry.

W kilka chwil po wejściu do strumienia poczułam skubanie całej mojej skóry. Jakieś duże ryby ciągnęły wiszące pijawki, a ja czułam przyciąganie na mojej skórze. Chwilami czułam ostre brania, ale było to bardzo przyjemne. Przy dużej liczbie ryb otaczających nasze nagie ciała chłopcy mogli z łatwością łowić ryby. To była naprawdę świetna zabawa, pozwalając rybom jeść skórę między pęknięciem tyłka a rozcięciem cipki. Miałam dużo więcej ostrych ukąszeń ryb na moich sutkach, co powodowało, że wielokrotnie dochodziłam.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *