Po kilku minutach zaczęłam odczuwać pieczenie i intensywne drapanie na całej odsłoniętej skórze nóg. To było bardziej w mojej cipce. Kiedy nikt nie patrzył w moim kierunku, brałam udział w drapaniu, energicznie drapiąc szczelinę w cipce i znalazłam kilka oślizgłych grudek błota wystających z mojej cipki. Przez chwilę było OK; choć z coraz większą intensywnością rosła w coraz większej liczbie obszarów. Oślizgłe grudki błota powiększały się w szczelinie i łechtaczce mojej cipki. Czułam naprawdę nieprzyjemne pieczenie w mojej cipce i pękaniu tyłka. Na szczęście przerwaliśmy łowienie w błocie i ruszyliśmy w kierunku niewielkiej grupy drzew przy strumieniu. Zanurzyliśmy się wszyscy głęboko w strumień i wynurzyliśmy się z wody. I!!

O mój Boże!! Wszystkie dziewczyny miały dużą liczbę pijawek zwisających z szpar cipek i pęknięć tyłków. Mój wydawał się mieć maksimum. Pijawki zwisające również z sutków; to była scena do obejrzenia; Nigdy nie widziałam i nie doświadczyłam czegoś takiego. Chłopcy również byli całkowicie pokryci pijawkami zwisającymi z jaj i penisa. Wszyscy chichotaliśmy ze swojego stanu.

Chłopcy zaczęli pomagać dziewczynom w usuwaniu pijawek jedna po drugiej z naszej cipki i pęknięcia tyłka; uczucie ich dłoni i palców na całej cipce było tak seksowne i erotyczne. Chłopcy sprawili, że wszystkie dziewczyny wielokrotnie dochodziły z intensywnym orgazmem. My, dziewczęta, doiliśmy pijawki z penisa i jąder chłopców; nie mogli kontrolować swoich ciał i wszyscy pojawiali się jeden po drugim, jak erupcje wulkanów. Ugotowaliśmy zupę ługową i rozprowadziliśmy ją w małych garnkach do picia. Jeden po drugim chłopcy byli dojeni przez dziewczęta, aby dojrzeli, co zostało dodane do zupy. Dokładnie wymieszana zupa ze spermą chłopców była najsmaczniejszą zupą, jaką kiedykolwiek jadłam. Mieliśmy też sałatkę z papai z gotowaną rybą na piękny lunch. Po obiedzie wszyscy graliśmy w różne gry erotyczne naszymi nagimi ciałami i sprawialiśmy, że wszyscy wielokrotnie dochodzili na oczach innych chłopców i dziewcząt. Jedna rzecz była naprawdę bardzo interesująca; dziewczęta i chłopcy swobodnie uprawiali seks na świeżym powietrzu, na oczach innych.

Wieczorem wszyscy mieszkańcy wioski zobaczyli, jak wracaliśmy do domu z dobrym połowem ryb w naszych koszach. Dziewczyny trzymały kosze na głowach; w ten sposób musieliśmy chodzić z podniesionymi rękami do trzymania koszyków, co sprawiało, że nasze piersi wyglądały bardzo erotycznie. Byłam jedyną dziewczyną topless i noszącą chłopięce skąpe bikini, które odsłaniało mnie całkowicie nagą, aby wszyscy mogli to zobaczyć. To było niesamowite doświadczenie chodzić prawie nago po błotnistych drogach małej wioski, pozwalając ludziom oglądać moją nagą paradę.

Następnego dnia mieliśmy wybrać się na łowienie włóczni i strzał. Dostałam sukienkę do łowienia od innej dziewczyny. Całą noc padało i spodziewano się dobrego połowu. Dołączyło do nas więcej dziewczyn, ponieważ były bardzo mnie ciekawe i chciały zobaczyć, jak z nimi łowię…

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *