– Mój, mój boże. Rozumiem, co masz na myśli, będąc z dala od żony – powiedziała Patrycja.

Przeniosła drugą rękę na jego kutasa i otoczyła go dwiema. Wciąż miał na sobie bokserki, ale materiał był rozciągliwy, więc widziałem, że Patrycja trzyma w rękach jego mięso, głaszcząc je i od czasu do czasu szarpiąc. Daniel miał zamknięte oczy.

– Dziwię się, że jeszcze nie zwariowałeś – powiedziała Patrycja.

— Szczególnie, że ty utrudniasz mi to — odparł Daniel.

–  Mogę ci pomóc? Mężczyzna taki jak ty nie powinien chodzić tak stłumiony. Jestem pewna, że ​​twoja żona zrozumie – powiedziała.

Daniel nie odpowiedział. Patrycja włożyła ręce pod bok jego bokserek i zaczęła je zdejmować. Daniel jej nie zatrzymał. W rzeczywistości podniósł tyłek z ziemi, aby mogła je zdjąć.

Kiedy zjechały na dół, gruby kutas Daniela wyskoczył i wskazał prosto w górę. O mało nie trafił Patrycji w twarz! Widziałem trochę preejakulatu wyciekającego z góry.

Patrycja przyjrzała się na chwilę, ale nie od razu sięgnęła po jego kutasa. Zamiast tego podniosła jego penisa jedną ręką, a następnie jedną ręką poczuła jego jądra.

– Wow, jesteś pełny – powiedziała.

Daniel chrząknął w odpowiedzi. Patrycja kontynuowała masowanie jego jąder.

– Pozwólmy ci się uwolnić – powiedziała, przesuwając drugą ręką, by złapać jego kutasa. Teraz jedną z jej rąk masowała jego jądra, a jedną ręką na jego wielkim czarnym penisie. Jej maleńka biała dłoń na jego grubym fallusie była tak erotycznym widokiem, że jakoś stałem się jeszcze twardszy niż wcześniej.

Zaczęła powoli głaskać go w górę i w dół jedną ręką, a drugą delikatnie pieścić jego jądra. Była ekspertem.

Nie trwało to tak długo, jak myślałem. W ciągu kilku sekund Daniel zaczął się szarpać, po czym doszedł. Jego nasienie wystrzeliło gęstymi strumieniami i uderzyło Patrycję w twarz! Skrzywiła się i odwróciła, ale trzymała ręce tam, gdzie były, i doiła go do sucha. Jego nasienie pokryło jej miękkie rysy twarzy i nowe drogie ubrania, które kupiłem jej niedawno.

Kiedy skończył, Daniel wstał i założył spodnie z powrotem. Patrycja wciąż klęczała. Spojrzał na nią.

– Dzięki, dziewczyno – powiedział, zapinając pasek. Patrycja obejmowała jego nogę i patrzyła na niego szeroko otwartymi oczami.

W umowie Daniela pozostało około miesiąca. W pełni to wykorzystał. Poinformowałem Patrycję o moim niezadowoleniu z trwałej sytuacji, która się utworzyła, ale błagała mnie i błagała, abym pozwolił, aby to trwało, ponieważ tak dobrze się bawiła. Więc zobowiązałem się wytrwać. Daniel miał niezłe używanie z mojej żony, z której zrobił prywatną sukę i miał ją, kiedy tylko chciał.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *