Grażyna była nieodparta, ale odurzenie alkoholem dotykało też Grażyny. Gdy tylko poczuł ciepło kutasa Mariana, cipka Grażyny wymykała się spod kontroli. Cipka Grażyny zetknęła się w życiu tylko z penisem Wieśka. Penis Wieśka to normalny penis średniej wielkości. To wystarczyło takiej niewinnej gospodyni domowej jak Grażyna. Ale Wiesiek miał romans z inną kobietą i była to nikt inny jak starsza siostra Stefana Fareeha. Wiesiek często obcował z Fareehą i Grażyną, a jej cipka przez wiele tygodni tęskniła za miłością Wieśka. Wiesiek nie miał stosunku z Grażyną od dwóch, trzech miesięcy. Cipka Grażyny czuje ciepło i twardość kutasa Mariana i znów zmokła.

Cipka Grażynybolała. Chciała iść z kutasem Mariana. Ale sumienie Grażyny nie mogło na to pozwolić. Wzrok Grażyny padł na męża, który leżał nieprzytomny na stole. Wiesiek był niewierny, ale Grażyna nie mogła mu zdradzić. Grażyna szybko zdjęła rękę z kutasa Mariana.

Grażyna: „Nie, Marian, nie mogę tego zrobić. Proszę, zmiłuj się nade mną. Jestem twoim kuzynem. Pamiętaj dzieciństwo, bawiliśmy się w tym samym domu jak brat i siostra. Zadbaj o niektóre relacje.”

Marian z miłością wyrecytował Grażynę. „Grażyno kobieto, po prostu chcesz, żebym cię zostawił. Cóż, nie zrobię ci nic takiego. Ale myślisz sobie, tyle pieniędzy daję Wieśkowi .owi. Jakie jest moje zainteresowanie tym. Po co to jest? Zawsze szalałem za tobą. Postawiłem miliony rupii, aby cię zdobyć, a ty nadal jesteś wierny temu niewiernemu człowiekowi. Wiesiek . i Fareeha mają romans.

Grażyna: „Tak, Marian, wiem. Ale nie jestem niewierny. Jak mogę zbrukać swoją postać?”

Marian: „Kocham Cię Grażyno kobieto. Pieniądze dam Wieśkowi . tylko za ciebie. Grażyna kobieto, pijaństwo i twoja uroda uczyniły mnie pożądliwym.”

Wsłuchując się w słowa Mariana, w sercu Grażyny powstało współczucie dla Mariana.

Grażyna: „Marian, powiedz mi, co mogę zrobić. Ale pamiętaj, nie zdradzę Wieśka.” Marian „W porządku Grażyna kobieto. Nie uprawiam z tobą seksu. Ale mój kutas pęka z erekcji. Po prostu ssij i wytryskuj.

Grażyna: „No, Marian, dobrze ssę, ale dalej nie idź”.

Marian: „Dobra, obiecuję w Grażyna kobieto”.

Marian wstał, a Grażyna usiadła przed nim. Grażyna widziała ciężkie rzeczy w bieliźnie Mariana. Marian „Zacznijmy Grażyna kobieto. Zdejmij mi bieliznę.

Gdy Grażyna zdejmowała jego bieliznę, zorientowała się, że przed nią idzie potwór. Gdy zsunęła się cała bielizna i okropny kutas Mariana był przed Grażyną. Grażyna nie mogła w to uwierzyć. Oczy Grażyny otworzyły się ze zdziwienia. Kutas Mariana miał jedną stopę długości. Jeśli Wiesiek ma cztery penisy, to uformuje się jeden taki kutas. Żyły krwi na penisie Mariana czyniły go jeszcze bardziej okropnym. Przerażona Grażyna chwyciła ręką penisa Mariana. Kutas Mariana był bardzo twardy i gorący. Jego cztery cale grubości mogą rozerwać każdą cipkę.

Grażyna zapytała ze strachem: „Co to jest?”

Marian: „Grażyna kobieto to kutas prawdziwego mężczyzny. Ssijmy to teraz. Grażyna wahała się, ale nadal kładła usta na kutasie Mariana.

Grażyna poruszała językiem po kutasie Mariana. Grażyna zaczynała język od nasady penisa Mariana i sięgała mu do głowy. Po chwili zaczęła lizać główkę penisa Mariana. Grażyna lizała kutasa jak lody. Grażyna lizała kutasa Mariana i spojrzała Marianowi w oczy, Marian miał dużo żądzy. Marian też obserwował Grażynę.

Marian: „Grażyno kobieto, jesteś taka piękna”. Grażyna wstydziła się usłyszeć jej pochwałę z ust Mariana.

Grażyna zapytała kiedyś Mariana: „Marian, dasz Wieśkowi pieniądze”.

Marian: „Dlaczego nie Grażyna kobieto, ale włóż mojego fiuta do ust. Ssij to.

Grażyna szeroko otworzył usta, ale kutas Mariana nie pasował do nich. Grażyna przyłożyła usta do główki penisa Mariana. Marian złapał Grażynę od tyłu za głowę i szarpnął. Koniuszek fiuta wszedł do ust Grażyny.

Marian zadał kolejny cios i jego kutas dotarł do gardła Grażyny. Marian chwycił głowę Grażyny i zaczął poruszać swoim kutasem tam iz powrotem w ustach Grażyny. Marian pieprzył usta Grażyny jak cipkę. Po chwili Marian nie musiał się ruszać, bo robiła to sama Grażyna. Grażyna też zaczęła ssać kutasa Mariana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *