Wielu mężczyzn jest przeciwnych pomysłowi peggingu, ale od lat miałam fantazję zrobić to z mężem. Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić czaem, gdy mój mąż w końcu poddał się pomysłowi i dowiedział, że przez tyle lat tracił tak niesamowitą przyjemność. Chciałam podzielić się naszą historią w nadziei, że ktoś ją przeczyta i sam spróbuje, ponieważ jest tak wiele przyjemności, które można znaleźć, a tak wielu ludzi o tym nie wie z obawy przed osądem. Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je poniżej, a odpowiem.

Jestem z nim od 5 lat i już od jakiegoś czasu staram się nakłonić go do otwarcia się na pomysł peggingu. Nie jest całkowicie przeciwny zabawom z tyłkiem, cieszy go, że od czasu do czasu liżę jego tyłek i dotykam go palcami, ale nie mógł przezwyciężyć swojej mentalnej blokady, że ma tam coś większego niż moje palce. To tak, jakby jak tylko to zrobił, to by go zmieniło i za każdym razem, gdy byliśmy bliscy spróbowania, zatrzymałoby mnie to i wrócilibyśmy do punktu wyjścia.

Mój chłopak, zanim poznałam męża, nauczył mnie wszystkiego o peggingu, to był jego fetysz i stało się ogromną częścią naszego związku. Widziałam, jak magiczne może być dla faceta używanie strap-ona na sobie i chciałam pokazać mężowi przyjemność, jaką może czerpać z innego rodzaju stymulacji. Mój mąż wysłuchał moich historii i doświadczeń i powoli, ale pewnie doszedł do pomysłu wzięcia udziału w peggingu.

Trochę to trwało, ale w końcu udało mi się pozbyć piętna z męża. Lubił mnie lizać i bawić się jego tyłkiem, kiedy robiłam mu loda i zawsze sprawiało, że dochodził mocniej niż wtedy, gdy tego nie robiłam. Powoli wprowadzałam dwa palce zamiast jednego, a potem sprawiłam, że zabawy z tyłkiem były dla nas normalną i regularną rzeczą.

Mój mąż coraz bardziej przyzwyczajał się do tego, że jestem w pobliżu jego tyłka i w końcu zaczął otwierać się na pomysł peggingu, zdał sobie sprawę, że być może mówię prawdę i pokocha to, kiedy spróbuje.

Po tym, jak stał się coraz bardziej otwarty, kupiliśmy kilka wibrujących zatyczek analnych i oboje bawiliśmy się nimi razem, było cholernie gorąco i świetnie się bawiliśmy. Mój mąż powiedział, że odczuwa ogromną przyjemność z zatyczek i widać było po tym, jak mocno i jak regularnie dochodził, że to dopiero początek jego przygody z tym.

Kupiłam najbardziej nieokiełznany strap-on (jest to zabawka, którą kupiłam dla mojego męża), jaki mogłam znaleźć. Oboje to czuliśmy i bawiliśmy się tym, zanim mój mąż powiedział, że jest gotowy. Postrzegał to jako nowy rodzaj przyjemności, coś, o czym tyle słyszał i coś, na co był teraz gotowy.

Oboje przymierzyliśmy go razem wcześniej, a następnie dałam mu gorącego oleju masażu na łóżku, a w połowie zaczęłam lizać tyłek, był w niebie, a ja wiedziałam, że nadszedł czas, by powoli wsunąć dildo w jego tyłek.

Zaczęłam od powolnych, płytkich pchnięć, to było naprawdę romantyczne. Zajęło mi około 5 minut, zanim całe moje doświadczenie wróciło do mnie. Mój mąż na początku był spięty, ale wkrótce się rozluźnił i mogłam poczuć i zobaczyć, ile przyjemności odczuwał z hałasów, które wydawał.

Postawiłam go na czworakach, sięgnęłam i chwyciłam jego twardego penisa, powoli głaszcząc jego prostatę moim dildo. Jego kutas był tak twardy, że jego pre-cum kapała na moje ręce.

Poczułam, jak nabiera rozpędu, trzymałam go tutaj, gotowa do wysadzenia i stłumienia całej jego przyjemności, a jego jęki pokazały mi, że to działa, nabrałam prędkości, poszłam trochę mocniej i przestałam głaskać jego kutasa, to jest kluczem do naprawdę długiego orgazmu.

To wszystko było za dużo i zaczął szczytować, nie zatrzymałam się, utrzymywałam prędkość i rytm, widziałam, że nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczył, był bez tchu, oniemiał i trząsł się, nadal nie przestałam.

Jego orgazm po prostu się nie skończył, zdecydowałam, że nadszedł czas, aby wypuścić całą jego nagromadzoną spermę. Sięgnęłam dookoła i pogłaskałam jego kutasa, utrzymując tempo, a on doszedł w ciągu kilku sekund i tryskał największym ładunkiem, jaki kiedykolwiek widziałam, wszędzie. Dałam mojemu mężowi największy orgazm peggingowy i nie mógł przeboleć tego.

Nic nie sprawi, że mężczyzna będzie jęczał lub spuścił się mocniej niż w trakcie peggingu, z pewnością w każdym razie w doświadczeniach ze mną. Bycie walonym godzinami z rzędu nie zawsze musi być właściwą drogą, możesz być szybka, powolna lub gdzieś pomiędzy, wystarczy wsłuchać się w ciało partnera.

To go rozwaliło, zmieniło wszystko, a to był dopiero początek. Kupiliśmy dildo o znacznie większej długości i obwodzie, a on to uwielbia. Przyjmuje to tak łatwo i podobnie jak w przypadku jego pierwszego, jest dość mało podobne do normalnego kutasa, co sprawia, że ​​próbowanie tych rzeczy jest trochę łatwiejsze dla mężczyzn takich jak mój mąż.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *