Wyobraziłem sobie że siedziałaś sama w saunie, gdy nagle do środka weszła para ludzi, i usiedli naprzeciwko ciebie. Zaczęli się całować, a ich dłonie wędrowały. Zastanawiałaś się czy wyjść, czy zostać. Kiedy on zsunął z niej górę od bikini i zaczął całować piersi, dziewczyna spojrzała na ciebie i uśmiechnęła się, więc zdecydowałaś zostać. 

Mężczyzna drażnił jej sutki ustami, a ona gładziła go po udach i położyła mu dłoń na wybrzuszeniu w kąpielówkach. Jego erekcja rzucała się w oczy. Kobieta objęła penisa i zaczęła robić mu dobrze przez materiał. Po chwili wsunęła dłoń pod kąpielówki i zepchnęła je w dół, odsłaniając twardego członka. Uświadomiłaś sobie, że twoja ręka nieświadomie zawędrowała pomiędzy nogi, i opiera się o łechtaczkę. Upewniłaś się że para nie zwraca na ciebie uwagi i zaczęłaś lekko na nią naciskać. Twoje napięcie od razu wzrosło. 

W międzyczasie dziewczyna uklękła przed nim i całowała jego jądra i podstawę penisa, masując jednocześnie trzon dłonią. Mężczyzna odrzucił głowę w tył i zamknął oczy. Nie wyjmując go z buzi, sięgnęła w dół i ściągnęła swoje majtki. Od razu zabrała się za masowanie łechtaczki i wsuwanie palców do mokrej cipki. Patrząc na nich, ty też robiłaś się coraz bardziej mokra. 

Nagle dziewczyna przestała ssać i stanęła okrakiem nad jego kolanami. Powoli opuściła się na sterczącego penisa. Kiedy go ujeżdżała, jedną ręką pieściła sutki, a drugą pocierała łechtaczkę. 

Im szybciej się poruszali, tym szybciej działała twoja dłoń. W końcu zauważyłaś że mężczyzna się spiął, dochodząc w jej środku, a ona jęknęła we własnym orgazmie. 

Bez zbędnych słów, para ubrała kąpielówki i wyszła z sauny, zostawiając cię w amoku, nie wiedzącą czy to właśnie się zdarzyło, czy to tylko twoja wyobraźnia. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *