Rozdział drugi

Kuba został poinformowany, że jego ogrzewacz do łóżka jest gotowy do odbioru w pokoju wypoczynkowym. Robert był młodym oficerem z problemami osobistymi. Przyjechał na pewien czas i powiedział, że potrzebuje rady. Cieplejsze łóżko było coraz trudniejsze do opanowania. Ona opierała się rozkazom. Odmówiła ustawienia się zgodnie z instrukcjami. Powiedział, że jest gotów wysłać ją na pola, ale czuje, że to takie marnotrawstwo. Ona ma tylko 19 lat, jest drobna. Jej skóra jest nieskazitelna, a długie blond włosy sprawiają, że jest taka piękna. Kuba zapytał:

 – Więc chcesz żadnego seksu czy złego seksu?

Robert na pewno musiał zdominować swoje cieplejsze łóżko. Powiedział mu, że była za młoda, kiedy ją wybrał. Ona jest jeszcze dzieckiem i myśli, że może olać każdego człowieka zainteresowanego jej tyłkiem.

– Musisz przejąć kontrolę, złamać ją i odbudować we właściwy sposób.

Kuba zasugerował, żeby napisać o niej raport o zarażeniu. Wszy mogą być trudne do wyleczenia. Powiedz jej, że to jej kara, a potem ogolisz jej głowę. Po pewnym czasie, aby sprawdzić, czy jest zdrowa, może trzeba będzie ją wytatuować. Więzienne tatuaże są prawie oczekiwane i nie będą budzić żadnych pytań. Powiedz jej, że masz zamiar wytatuować napis: „kocham kutasa” na jej szyi, jeśli nie wyzdrowieje. Bij ją za każdym razem, gdy z Tobą pogrywa. Nie jest Twoją słodką małą dziewczynką, która bawi się w gierki z głową.

– Dzięki. Jestem Ci winien ogromnego drinka.

Rober prawie wybiegł z biura, a Kuba poszedł do pokoju wypoczynkowego i zabrał Kasię. Była zaskoczona, że facet, który powiedział jej o programie powierniczym, załatwił jej sprzątanie domu. Zabrał ją do swojego mieszkania. Była to jednostka średniego szczebla na szczycie jednostki “C” na trzecim piętrze. Była to jedna sypialnia z dużym balkonem z widokiem na parking dla gości. Nic kobiecego wewnątrz rezydencji. Zwiedził mieszkanie, pokazując jej, gdzie znajdują się środki czystości, kuchnia i pralnia. Zabrał ją do łazienki, a potem do swojej sypialni. Kasia zapytała, gdzie będzie spała. Wskazał na podłogę z płytek w łazience i powiedział, że może spać tutaj. Następnie dodał, że inne miejsca mogą zostać odrzucone. Ale na razie musi oddać żółty strój. Poszła do łazienki, zdjęła ubrania z farmy i założyła jedwabny top. Spadł na jej górne uda. Kasia oddała żółty garnitur i zapytała, gdzie jest reszta.

– To wszystko. Wynoś się stąd.

Kuba widział, jak jej cycki kołyszą się, gdy wyciągał ją z łazienki. Próbowała się odsunąć i krzyczała. To był duży błąd. Pociągnął ją za ręce, gdy walczyła. Zakuł w kajdanki i zaprowadził do środka salonu. Podniósł jej mankiety i zamocował ją do kabla przymocowanego do bolca w suficie. Twarz Kuby robiła się czerwona. Kasia stała nago na środku pokoju z rękami związanymi nad głową. Kuba zapiął knebel wokół jej szyi, a następnie uderzył ją w twarz. Była oszołomiona i Kuba łatwo umieścił piłkę w jej ustach bez obaw, że go ugryzie. Poczuł adrenalinę i szybko złapał wiosło #2 (typu pingpong) i zaczął policzkować jej tyłek. Szybko pobił jej biały, miękki tyłek wiosłem. Krzyczała do swojego knebla. Kuba zatrzymał się i pozwolił jej się otrząsnąć. Czekał pięć minut, a potem powiedział “NIGDY”, uderzając ją w prawy, czerwony tyłek. Kasia znowu krzyczał. „NIE SPRZECIWIAJ SIĘ MI”. Uderzenie. „NIGDY”. Uderzenie. „ZROZUMIAŁAŚ?” Uderzenie w lewą pierś. Kasia wstrząsnęła całym ciałem, łzy spływały po jej twarzy. Racja. Wściekłość Kuby opadała. Kasia kiwnęła głową gwałtownie w górę i w dół. Wyciągnął knebel z jej ust i spokojnie powiedział jej, że ma być posłuszna mu w 100%. W każdej chwili i z jakiegokolwiek powodu mógł ją legalnie pobić, związać lub zranić w dowolny sposób. Szepnęła “ok”.

Rozkuł ją, a potem zaprowadził do stołu w kuchni. Podniósł ją na blat i powiedział, żeby została i wziął maszynkę do golenia z łazienki wraz z kremem do golenia. Kasia bardzo się wystraszyła, ale nie ośmieliła się ruszyć ze stołu. Jej serce mocno było, cycki i tyłek bolały. Kuba znów powiedział jej, żeby nigdy więcej się mu nie sprzeciwiać! Powiedział jej, że wszyscy skazańcy mają pełno robaków i wszy. Nie chciał wszy w swoim mieszkaniu i zamierzał ją ogolić, żeby się upewnić, że jest czysta. Kasia myślała, że zamierza ogolić jej głowę i znowu zaczęła płakać. Ulżyło jej, gdy rozłożył jej uda. Zdała sobie sprawę, że jej cipka zostaje ogolona. Te przepisy były tu intensywne. Kasia odkryła, że golenie cipki na siłę po pobiciu było dla niej ekscytujące. Szybko ogolił wszystkie duże obszary włosów, a następnie sięgnął do wnętrza sromu, aby złapać za wargę. Jej twarda łechtaczka została uderzona przez jego palce. Te bodźce prowadzą do większego smarowania i szarpnięć kolan. Kuba uderzył jej łechtaczkę jeszcze kilka razy i ogolił jej całą cipkę. Powiedział jej, żeby trzymała kolana wysoko przy twarzy, żeby mógł ogolić wokół jej dupy. Była zakłopotana, że musiała się tak otworzyć na człowieka, którego poznała godzinę temu. Za bardzo bała się nie robić tego, co jej kazano. Położyła się z powrotem na stole kuchennym i trzymała kolana mocno, podczas gdy mężczyzna starannie ogolił jej dziewiczą dupę. Ponownie nałożył pianę na jej dupę i położył swój prawy palec wskazujący na środku jej odbytu. Powoli pracował palcem w jej tyłku. Machał palcem i piłował jej otwór. Zapytał ją, czy uprawiała wcześniej seks analny. Zaczął robić szerokie kręgi wewnątrz jej tyłka i włożył do niej kolejny palec. Kasia powiedziała mu, że nigdy nie uprawiała seksu analnego, ciężko oddychając. Stwierdził, że będzie ostrożny. Potem poluzował palce z jej lekko naciągniętej dupy. Wytarł jej krocze wilgotnym ręcznikiem i kazał trzymać za kolana. Usiadł na krześle przy jej rozłożonej pochwie i kciukami otworzył jej srom. Włożył nos obok jej łechtaczki, a potem nagle wziął całą jej łechtaczkę do ust.

– Oh, nie. Proszę, nie rób tego. Nie mogę! Moja cipka jest na… Ogień. Ja…

Kuba ssał jej cipkę mocno i szybko. Jej łechtaczka była duża i czerwona. Jej soki popłynęły w sekundzie. Kuba podniósł się i chwycił jej wspaniałe cycki. Zacisnął jej sutki między kciukiem a palcem wskazującym. Zwijając je z grubsza, a następnie mocno ściskając. Orgazm Kasi zaczął się, gdy dotyk stał się szorstki i sadystyczny. Wpychała cipkę do jego otwartych ust.

– Dochodzę.

Całe jej ciało napięte jak ból sutków i słodka przyjemność z jego ust na jej mokrej i pulsującej cipie doprowadził ją do krawędzi. Wiedziała, że ten człowiek i tak ją zabierze. Miał zamiar ją przelecieć, uderzyć i przelecieć ją jeszcze raz. Chciała mieć w sobie jego kutasa. Brak włosów i opuchlizna. Usłyszał hałas i spojrzał do drzwi swojego mieszkania. Tam stał Robert i jego łysa głowa cieplejsza w łóżku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *