Magda i Karolina postanowiły wybrać się pod namioty. Znalazły dosyć fajne obozowisko i czym prędzej wykupiły sobie miejsce oraz udały się w podróż. Nie było to zbyt daleko, więc po paru godzinach znalazły się już na miejscu. Wokół polany, na której był camping, rozciągał się las oraz z drugiej strony znajdowało się jezioro. Kobiety lubiły ze sobą przebywać, ponieważ łączyło jej coś więcej niż zwykła przyjaźń. Dlatego też czasami uciekały razem od zatłoczonego, głośnego miasta, by po prostu pobyć tylko ze sobą. O tej porze roku, nie było jeszcze dużo turystów, więc nie musiały się martwić o tłok. Rozbiły namiot, a następnie rozpaliły ognisko z zamiarem zjedzenia czegoś. Magda wyjęła puszki z piwem i usiadły obok siebie wtulone, na jednej z przyniesionych kłód. Ogień wesoło trzaskał, rzucając migoczące światło. Kobiety pocałowały się, a następnie atmosfera zaczęła być bardziej gorąca. Karolina przewróciła Magdę na plecy i zaczęła dotykać jej piersi. W tym momencie niespodziewanie z lasu wyszedł młody chłopak, w samym podkoszulku i szortach. Kiedy je ujrzał zaczerwienił się lekko i odwrócił.
– Przepraszam. – powiedział szybko.
Karolina spojrzała na niego, a następnie na podnieconą już Magdę.
– Co ty na to, byś się do nas przyłączył. – zaproponowała wesoło, zatykając Magdzie usta. Kobieta popatrzyła na nią z wyrzutem, ale nic nie powiedziała. Chłopak odwrócił się lekko zdezorientowany.
– Ale czy to w porządku ? – zapytał, nie ukrywając ekscytacji. Karolina wstała i podeszła do niego, stanęła za nim i położyła dłoń na jego męskości. Zaczęła go dotykać oraz całować po szyi.
– Gdyby nie było, to bym nie proponowała. – powiedziała mu do ucha, po czym popchnęła go nieco do przodu w kierunku Magdy. On usiadł na niej i wtulił się w jej piersi. Następnie uniósł jej bluzkę i zaczął ssać jednocześnie ściskając je. Kobieta wydała z siebie serię jęków, po czym poczuła jak Karolina ściąga z niej spodnie oraz bieliznę. Nie mogła nic zrobić, ponieważ siedział na niej chłopak, który dostarczał jej co chwilę nowe fale rozkoszy. Karolina uklękła i zaczęła wsadzać w jej kobiecość palce. Z radością patrzyła, jak jej partnerka wije się i jak zawstydzona próbuje ukryć swoją twarz. Wtedy zaczęła bawić się jej łechtaczką, a Magda już nawet nie próbowała się powstrzymywać.
– Magda, zajmij się też nim. – rozkazała Karolina. Kobieta spojrzała na chłopaka i wyciągnęła w jego kierunku ręce. Złapała go za penisa i dotykała go delikatnie. Jego pieszczoty na chwilę zwolniły. Wyciągnął go na zewnątrz, a ona zaczęła mu robić ręką dobrze. Był bardzo twardy oraz duży. Zaczęła się zastanawiać, jakby go poczuła, gdyby w nią wszedł. Wtedy Karolina wsadziła w jej pochwę dildo, co kompletnie zaskoczyło Magdę i doszła, głośno jęcząc. Chłopak uśmiechnął się do Karoliny, widząc jej akcje. Kobieta włączyła wibracje i podeszła od przodu do Magdy. Ukucnęła nad nią, by ta zaczęła ją lizać, co też zrobiła od razu, gdy ta znalazła się w zasięgu jej języka. Magda z trudem skupiała się, by zadowalać tę dwójkę. W głębi duszy czuła, że ta dwójka rozumie się doskonale i chcą ją popchnąć do jej limitów. Uśmiechnęła się i zanurzyła swoją twarz w łonie przyjaciółki.

O autorze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *